Skup używanych samochodów osobowych za gotówkę

Auto Kurek oferuje Państwu skup używanych samochodów osobowych wszystkich marek z terenu całego kraju, a dokładniej skup aut używanych w każdym stanie technicznym – roczniki samochodów 1960–2014. Cena, którą możemy zaoferować mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Bierzemy pod uwagę samochody całe i uszkodzone, auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane.

Skup samochodów Auto Kurek – skupujemy wszystkie typy samochodów z terenu całego kraju

Auto Kurek to także korzystny skup samochodów osobowych, dostawczych, terenowych oraz wielu innych rodzajów pojazdów. Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki lub w przypadku złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Gwarantujemy najlepsze ceny adekwatne do stanu każdego pojazdu.

 

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym etapem jest kontakt z naszą spółką – telefoniczny (proponowane numery to – 660 637 702 lub 692 443 443) bądź przy pomocy opracowanego przez nas formularza online znajdującego się na stronie www. Dzięki temu pracownik z naszego przedsiębiorstwa będzie mógł wyznaczyć termin spotkania, na którym wykonamy wycenę sprzedawanego auta. Spotkanie jest darmowe.


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go na podstawie stanu technicznego, marki oraz rocznika.


Kupno samochodu

Ostateczny krok to przeniesienie prawa własności samochodu – cała procedura przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Następuje zatwierdzenie potrzebnej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Gwarantujemy:

 • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
 • uczciwa wycena pojazdu,
 • prawie zero formalności,
 • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
 • odbiór samochodu własnym transportem,
 • niezwłoczną wypłatę gotówki za auto,
 • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
skup samochodów używanych za gotówkę

Skup aut używanych czynny siedem dni w tygodniu – bezpiecznie, wygodnie i najdokładniej ze wszystkich firm tego rodzaju

Obszarem naszego działania są różne miejscowości na terenie całego kraju, do których należy między innymi Warszawa, Gniezno, Bydgoszcz, a także okoliczne miasteczka. Działamy codziennie, 24 godziny na dobę. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do naszych klientów, dlatego mogą spotkać się Państwo z nami w umówionym terminie. Skup aut za pośrednictwem Auto Kurek odbywa się szybko oraz wygodnie. Staramy się wypełniać jak najdokładniej wszystkie dokumenty i powiadamiać każdego klienta o każdych formalnościach związanych ze skupem auta za gotówkę.

Skup aut za gotówkę oraz przelewem bankowym od razu po dokonaniu transakcji – najlepsza oferta z najlepszych propozycji na rynku

Oferujemy skup za gotówkę lub przelewem bankowym od razu po dokonaniu transakcji. Wyceniamy każdy samochód w taki sposób, aby cena była adekwatna do stanu danego pojazdu, jak i atrakcyjna dla naszego klienta. Ponadto, zapewniamy bezpłatny transport pojazdu, który chcą Państwo sprzedać. Skupujemy różnego rodzaju marki, jak i modele samochodów. Gwarantujemy skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i wielu innych. W krąg naszych zainteresowań wchodzą również pojazdy powypadkowe, w dużej części uszkodzone oraz luksusowe.

Oprócz skupu samochodów oferujemy również sprzedaż pojazdów oraz części używanych. Dysponujemy częściami samochodowymi przeznaczonymi do aut osobowych i dostawczych różnych marek. Wybieramy tylko takie części, jakie pozyskaliśmy i które nadają się do sprzedaży. Są one dokładnie sprawdzane pod względem technicznym. Chcemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych ze sprzedażą wadliwego towaru. Zarówno skup aut, jak i części samochodowych jest w naszej firmie stuprocentowo bezpieczny. Na elementy do auta udzielamy dwutygodniowego okresu rękojmi. Każdy klient może również zaopatrzyć się w nowe części do auta, a także akumulatory czy oleje.

plac z autami

Skup aut – nasze punkty

Ze skupem pojazdów działamy w wielu miejscach w całej Polsce. Poniżej przedstawiamy listę miast gdzie można nas poszukać:

Województwo świętokrzyskie

 

GWARANTOWANE
ZADOWOLENIE

Skup samochodów używanych – gwarantowane zadowolenie z każdej transakcji pieniężnej zrealizowanej w naszej firmie auto-kurek.pl

Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna za sprawą najwyższych cen odkupu za każde auto. Prowadzimy skup oraz eksport używanych części samochodowych. Od 1996 roku oddajemy samochody do recyklingu, a także złomujemy powyżej pięciu tysięcy aut rocznie. Ponadto, bez problemu porozumiewamy się również z większością klientów zagranicznych.

Oprócz skupu aut osobowych, a także innych rodzajów pojazdów, oferujemy także serwis opon, mechanikę pojazdową, geometrię komputerową kół i zbieżność, napełnianie oraz odgrzybianie klimatyzacji, a także kosmetykę auta. Serwis opon obejmuje m.in. takie usługi, jak piaskowanie oraz lakierowanie felg, wymiana opon do pojazdów różnego rodzaju – rolniczych, osobówek, ciężarowych, dostawczych itd., wyważanie kół, przechowywanie kół i opon w depozycie, prostowanie felg aluminiowych i pompowanie azotem. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom każdego klienta.

 

WSZYSTKIE MARKI
Z CAŁEJ POLSKI!

Skup samochodów osobowych w naszej firmie auto–kurek.pl, gorąco polecamy nasze usługi

W ramach mechaniki pojazdowej, oferujemy Państwu m.in. wymianę paliwa, filtrów oleju itp., naprawę układów kierowniczych np. amortyzatorów, układów hamulcowych np. klocków, bębnów, przeglądy pogwarancyjne pojazdów osobowych, jak i dostawczych. Dbamy o Państwa zadowolenie na każdym etapie realizacji transakcji – skup aut użwanych w Auto Kurek po prostu się opłaca. Dokonujemy również szybkich przelewów na konta bankowe. Jesteśmy przekonani, że każdy klient – również i Państwo – będzie pozytywnie zaskoczony jakością oferowanych przez nas usług.

Wiemy, że dla właścicieli pojazdów ważny jest komfort jazdy, odpowiednie utrzymanie samochodu, ale też możliwość sprzedania go w jak najlepszej cenie, dostosowanej do stanu technicznego swojego auta. Skup samochodów prowadzony w naszej firmie na pewno spełni potrzeby każdego posiadacza samochodu. Cena za sprzedawane auto zawsze jest adekwatna do stanu pojazdu, który jest nam przekazywany. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Stuprocentowo znajdziemy czas dla każdej osoby i wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z transakcją. Zapraszamy do kontaktu!

Skup aut – ważne pytania

Czy sprzedaż samochodu w skupie aut to dobry wybór?

Sprzedaż auta w skupie samochodów to stosunkowo nowoczesne rozwiązanie na rynku, które cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki niemu można szybko oraz w pełni legalnie dokonać całkowicie bezpiecznej transakcji i pozbyć się pojazdu, bez konieczności długiego i żmudnego poszukiwania kupca. Przy dobrej ofercie możliwa jest sprzedaż samochodu tego samego dnia i otrzymania od razu należności w gotówce lub przelewem natychmiastowym.

Gdzie działamy?

Nasz skup samochodów używanych Auto Kurek działa na terenie całej Polski. Pojazdy odbierane są przez nas własnym transportem przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, niezależnie od stanu. Dzięki temu istnieje możliwość oddania auta w dogodnym dla siebie terminie.

Ile czasu trwa sprzedaż samochodu w skupie aut?

Właściciele pojazdów korzystający z usług naszego skupu Auto Kurek zawsze otrzymują umowę kupna-sprzedaży lub zaświadczenie o demontażu od ręki. Dzięki temu mogą szybko załatwić kwestię wyrejestrowania pojazdu oraz zakończenia umowy ubezpieczenia OC. Oferujemy elastyczne warunki i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego wycena ustalana jest indywidualnie. Po ustaleniu ceny przekazujemy klientowi należność w gotówce lub na życzenie – przelewem natychmiastowym na wskazane konto bankowe.

Ile płacimy za samochody?

Cena za skup samochodu w Auto Kurek zawsze ustalana jest indywidualnie w przedziale od 300 złotych do 200 tysięcy złotych. Na to, ile zapłacimy za pojazd duży wpływ mają takie czynniki, jak stan techniczny, popularność modelu czy rocznik. Kupujemy każde auta, w tym zarówno całe i zadbane, serwisowane, jak i uszkodzone, czy całkowicie wyeksploatowane. Interesują nas zarówno samochody osobowe, dostawcze, terenowe czy innego rodzaju pojazdy.

Jak działa skup aut? Jak szybko sprzedać auto?

Działamy w różnych miejscowościach na terenie całego kraju, dojeżdżając również do ich okolic. Wystarczy skontaktować się z nami lub wypełnić formularz kontaktowy, aby otrzymać więcej informacji lub umówić się w dogodnym miejscu i terminie. Nasze usługi świadczymy codziennie przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu w każdej chwili możliwa jest sprzedaż auta. Wszystkie formalności załatwiane są szybko i wygodnie, od ręki. Od razu po ustaleniu ceny i dokonaniu transakcji otrzymają Państwo gotówkę lub przelew bankowy.

Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

Sprzedaż samochodu Auto Kurek może być błyskawicznie przeprowadzona nawet tego samego dnia. Wystarczy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty i umówić się telefonicznie na konkretny termin lub jeśli jest taka możliwość, przyjechać samodzielnie z pojazdem. Staramy się jak najszybciej wyceniać auta, dlatego właściciele często jeszcze w ten sam dzień podpisują z nami umowę kupna-sprzedaży i otrzymują zapłatę w zależności od zapotrzebowania – w gotówce lub na konto bankowe przelewem natychmiastowym.

Jak się z nami skontaktować?

Aby się z nami skontaktować, wystarczy zadzwonić na numer telefonu 692 443 443. Centrala czynna jest całodobowo każdego dnia. Istnieje także możliwość wypełnienia specjalnego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na naszej stronie internetowej. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe na podany adres e-mail.

Jak wyceniacie samochody?

Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie na podstawie dostosowanych do klienta kryteriów. Wynagrodzenie najczęściej mieści się w przedziale od 300 złotych do 200 tysięcy złotych, w zależności od tego, czy spełnia poszczególne wymagania. W przypadku starszych wyeksploatowanych samochodów lub powypadkowych z poważnymi uszkodzeniami, zwykle brana jest pod uwagę waga pojazdu. Nowsze auta, nawet niesprawne, mogą zawierać w sobie części, które sprawdzą się do ponownego użytku. Z tego względu brane są pod uwagę inne czynniki; stan techniczny, popularność modelu czy rocznik.

Jakie auta skupujemy?

Firma Auto Kurek prowadzi skup aut używanych w dowolnym stanie technicznym w rocznikach 1960-2014. Pod uwagę brane są sprawne i zadbane samochody, serwisowane, a także całkowicie uszkodzone i wyeksploatowane. Jesteśmy zainteresowani zarówno pojazdami osobowymi, dostawczymi, jak i terenowymi czy innymi rodzajami.

Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży samochodu?

Przy zakupie samochodu niezbędne są dokumenty

 • dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
 • dowód rejestracyjny lub specjalne oświadczenie w przypadku zniszczenia go, zagubienia czy zatrzymania,
 • karta pojazdu (jeśli została wydana) lub specjalne oświadczenie,
 • opcjonalnie oświadczenie o zagubieniu lub zniszczeniu tablic rejestracyjnych,
 • opcjonalnie zgoda drugiego właściciela na samodzielnie podejmowanie decyzji w sprawie samochodu,
 • opcjonalnie upoważnienie do podejmowania działań przez osoby trzecie w imieniu właściciela,
 • opcjonalnie wpis KRS lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, wsparte upoważnieniem przedstawiciela przedsiębiorstwa w przypadku samochodu zarejestrowanego na firmę,
 • opcjonalnie umowa kupna-sprzedaży, jeśli samochód nie jest zarejestrowany na nowego właściciela.
Mam do sprzedania auto niesprawne? Gdzie je sprzedać?

W skupie samochodów Auto Kurek przyjmujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Jeśli posiadają Państwo niesprawny pojazd wystarczy skontaktować się z nami i umówić na dogodny termin. Załatwiamy własny transport do wskazanego miejsca na terenie całej Polski. Zajmujemy się zarówno wyeksploatowanymi autami, jak i powypadkowymi z poważnymi uszkodzeniami. W takim przypadku najczęściej liczona jest odpowiednia stawka w zależności od wagi oraz bieżącego cennika skupu stali i metali kolorowych.

Formularz zgłoszeniowy