Skup samochodów marki Jaguar

Chcesz sprzedać samochód, ale szukasz firmy, która dokona atrakcyjnej wyceny? Obawiasz się, że sprzedaż samochodu wiążę się z masą formalności? Przyjdź do Auto-Kurek. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Nie ma znaczenia, w jakim stanie technicznym jest twoje auto – przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną wycenę.

Skup aut Jaguar za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Możemy Ci zaoferować zapłatę w wysokości od 300 do 200 tysięcy złotych! Zadzwoń do Auto-Kurek i wybierz skup aut marki Jaguar. Umowę i zapłatę dostaniesz u nas od ręki. Wybierz skup samochodów Jaguar, jednakże jeśli posiadasz samochód innej marki – bez obaw. Zajmujemy się także skupem pojazdów pozostałych producentów.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na nasze usługi, zyskujesz atrakcyjne warunki transakcji oraz wysokiej jakości serwis. Skontaktuj z się z nami i poznaj szczegóły. Nasza infolinia dostępna jest pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Możesz także napisać do nas poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie.


Oględziny auta

Wysokiej jakości serwis to zadowolenie naszych klientów, dlatego w celu dokonania oględzin przyjedziemy do Ciebie na własny koszt. Prosimy o przygotowanie dokumentów pojazdu. Będziemy potrzebować takich informacji, jak rocznik, marka czy stan techniczny.


Kupno samochodu

Wszelkie formalności skracamy do minimum. Oferujemy Ci 3 proste kroki. Najpierw ustalamy warunki transakcji, następnie od ręki podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Trzecim i ostatnim krokiem jest zapłata. Proponujemy gotówkę lub przelew, dzięki któremu pieniądze będą na twoim koncie w ciągu kilku minut.

Dlaczego właśnie my?

  • Wycenę pojazdu przygotujemy za darmo
  • Stan techniczny auta nie ma znaczenia – interesuje nas skup samochodów w jakimkolwiek stanie technicznym
  • Zapłatę w ramach transakcji otrzymujesz od razu (gotówką lub przelewem ekspresowym)
  • Przyjeżdżamy do Ciebie na własny koszt
  • Zatrudniamy wykwalifikowany personel, stąd gwarantujemy uczciwą i rzetelną wycenę
  • Formalności skracamy tak bardzo, jak to tylko możliwe, a umowę kupna-sprzedaży podpisujmy od razu

skup aut Jaguar

Szeroka oferta to szerokie możliwości

Auto-Kurek oferuje szeroki wachlarz usług, który doceniają nasi klienci. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko skup samochodów osobowych, ale i dostawczych oraz ciężarowych. Niekoniecznie muszą to być wyłącznie auta marki Jaguar. Pozbądź się maszyn, które niepotrzebnie zajmują Ci miejsce i.. zarób na tym! Znajdziesz nas w wielu miastach w całej Polsce. Sprawdź nasze skupy aut w Luboniu, Poznaniu czy Pile.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ