Skup samochodów Pomorskie

Nasza firma zajmuje się skupem aut z całego kraju. Przyjmujemy pojazdy w różnym stanie technicznym – usługa obejmuje zarówno całe samochody, jak i te uszkodzone. Interesują nas roczniki od 1960 do 2014 roku. Potrzebny Ci profesjonalny skup aut? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Auto szrot Pomorskie – skup aut – Auto Kurek

Zapraszamy osoby zamieszkujące województwo pomorskie – współpraca z firmą Auto Kurek to sama przyjemność. Oferujemy fachowe podejście do sprawy i usługi na najwyższym poziomie – skup samochodów Auto Kurek to usługa, którą zrealizowaliśmy już dla wielu naszych klientów.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na usługi naszej firmy, możecie Państwo być pewni wygodnej i szybkiej procedury skupu auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem wyznaczany stosowny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny auta i określić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Sporządzamy to na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem wymaganych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Bezpośrednio po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy rzetelne wyceny,
  • natychmiast wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup aut pomorskie

Najlepszy skup aut – pomorskie. Bezpiecznie i wygodnie

Do każdej transakcji zawsze podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, tak by świadczone przez nas usługi odznaczały się wysokim poziomem. Jeśli szukasz miejsca, które przyjmie Twoje stare auto, to odezwij się do Auto Kurka. Nasz skup samochodów przyjmuje zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze czy terenowe. Wybierz sprawdzone miejsce, by oddać swój samochód profesjonalnej firmie bez najmniejszych obaw. Przyjmujemy auta z własnym transportem od osób z całego kraju, w tym również z województwa pomorskiego. Gotówkę lub przelew przekazujemy zaraz po ustaleniu ceny samochodu.

Rozglądasz się za skupem samochodów? Przyjmujemy auta z województwa pomorskiego i nie tylko!

Klienci decydujący się oddać swój stary samochód do naszego skupu, mogą zawsze liczyć na najlepsze ceny, adekwatne do stanu auta. Przyjmujemy pojazdy w różnym stanie – zarówno te sprawne, jak i mocno już wyeksploatowane. Z naszymi klientami zawsze podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Osoby, które oddają samochód w celu złomowania mogą natomiast liczyć na zaświadczenie o demontażu. Jesteśmy gwarancją na satysfakcjonujące wynagrodzenie za Twój stary samochód. Samochody jesteśmy w stanie odbierać własnym transportem przez siedem dni w tygodniu. Dojedziemy do województwa pomorskiego, jak i w inne miejsca. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Profesjonalny skup samochodów w województwie pomorskim firma Auto-Kurek to miejsce, w którym sprzedasz każdy samochód, bez względu na jego stan techniczny i wizualny. Przyjmujemy samochody w stanie idealnym, a także uszkodzone i powypadkowe. Interesują nas pojazdy z każdego rocznika. Skupujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, sportowe, terenowe, a nawet autobusy. Za każdy samochód wypłacamy gotówkę od 300 do 200 000 złotych.

skup aut pomorskie

Skup samochodów pomorskie – obsługujemy całe województwo

Skup samochodów pomorskie Auto-Kurek oferuje doskonałe warunki współpracy oraz przejrzyste zasady wyceny, co stawia naszą firmę na pierwszym miejscu w całej branży. Swoje usługi świadczymy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a w razie potrzeby – odbierzemy Twój samochód z dowolnego miejsca na terenie województwa zupełnie za darmo! Gwarantujemy sprawny przebieg każdej transakcji oraz minimum formalności.

Skup aut woj. pomorskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627