Skup samochodów Pomorskie

Skup samochodów, z którego warto skorzystać

Nasza firma zajmuje się skupem aut z całego kraju. Przyjmujemy pojazdy w różnym stanie technicznym – usługa obejmuje zarówno całe samochody, jak i te uszkodzone. Interesują nas roczniki od 1960 do 2014 roku. Potrzebny Ci profesjonalny skup aut? Zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy osoby zamieszkujące województwo pomorskie – współpraca z firmą Auto Kurek to sama przyjemność. Oferujemy fachowe podejście do sprawy i usługi na najwyższym poziomie – skup samochodów Auto Kurek to usługa, którą zrealizowaliśmy już dla wielu naszych klientów.

skup aut pomorskie
kontakt telefoniczny

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na usługi naszej firmy, możecie Państwo być pewni wygodnej i szybkiej procedury skupu auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem wyznaczany stosowny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny auta i określić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Sporządzamy to na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem wymaganych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Bezpośrednio po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy rzetelne wyceny,
  • natychmiast wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup samochodów pomorskie

Najlepszy skup aut – pomorskie. Bezpiecznie i wygodnie

Do każdej transakcji zawsze podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, tak by świadczone przez nas usługi odznaczały się wysokim poziomem. Jeśli szukasz miejsca, które przyjmie Twoje stare auto, to odezwij się do Auto Kurka. Nasz skup samochodów przyjmuje zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze czy terenowe. Wybierz sprawdzone miejsce, by oddać swój samochód profesjonalnej firmie bez najmniejszych obaw. Przyjmujemy auta z własnym transportem od osób z całego kraju, w tym również z województwa pomorskiego. Gotówkę lub przelew przekazujemy zaraz po ustaleniu ceny samochodu.

Rozglądasz się za skupem samochodów? Przyjmujemy auta z województwa pomorskiego i nie tylko!

Klienci decydujący się oddać swój stary samochód do naszego skupu, mogą zawsze liczyć na najlepsze ceny, adekwatne do stanu auta. Przyjmujemy pojazdy w różnym stanie – zarówno te sprawne, jak i mocno już wyeksploatowane. Z naszymi klientami zawsze podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Osoby, które oddają samochód w celu złomowania mogą natomiast liczyć na zaświadczenie o demontażu. Jesteśmy gwarancją na satysfakcjonujące wynagrodzenie za Twój stary samochód. Samochody jesteśmy w stanie odbierać własnym transportem przez siedem dni w tygodniu. Dojedziemy do województwa pomorskiego, jak i w inne miejsca. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

stare auto w dobrym stanie

Starogard Gdański Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot Kwidzyn Kartuzy Tczew Malbork Chojnice Człuchów Rumia

Formularz zgłoszeniowy