Złomowanie aut Lubuskie - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja w Lubuskim i okolicach tylko z firmą Auto Kurek! Zapewniamy kompleksowe złomowanie aut w województwie lubuskim od lat. Gwarantujemy pełen profesjonalizm bez względu na rodzaj pojazdu, jaki nam oddajesz. Kasacja aut z nami to pewny zarobek! Cena złomowania samochodu będzie się różnić w zależności od jego wagi. Auto szrot to idealne miejsce na pozbycie się niesprawnego samochodu.

Auto szrot lubuskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Kasacja samochodów z firmą Auto Kurek to dobry wybór. Możesz liczyć na obsługę przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Demontaż samochodu przez naszych pracowników sprawi, że niektóre części w aucie otrzymają nowe życie. Złomowaniem samochodów w Lubuskim zajmujemy się od lat, mamy więc ogromne doświadczenie. Możesz liczyć na auto złom w swoim mieście lub okolicach! Jeśli zdecydujesz się na złomowanie pojazdu, to gwarantujemy darmowy transport i odpowiednią zapłatę za każdy kilogram wraku!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut lubuskie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Współpraca z klientem – jak wygląda?


Kontakt telefoniczny

Szybki i skuteczny sposób na zezłomowanie pojazdu? Tylko z Auto Kurek! Wszystko rozpocznie się od rozmowy telefonicznej, w której omówimy kilka szczegółów. Zadzwoń do nas pod numer: 660 637 702 lub 692 443 443 . Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie – czekamy!


Weryfikacja pojazdu

Następnym etapem współpracy z naszą firmą będzie weryfikacja pojazdu. Pracownik jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej zapyta Cię o stan pojazdu, jego historię, a także kompletność części.


Kupno samochodu

Na koniec przyjedziemy do Ciebie odebrać za darmo samochód lub to Ty przywieziesz go do nas – wybór zawsze należy do klienta. W ostatnim etapie będzie kilka formalności, ale także gotówka lub przelew dla Ciebie. Ponadto, wypiszemy zaświadczenie o zezłomowaniu i unieważnimy dowód rejestracyjny pojazdu.

złomowanie aut Lubuskie

Zalety wyboru firmy Auto Kurek

  • Błyskawiczna procedura bez zbędnych formalności
  • Zapłata za każdy kilogram wraku
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Realizacja usług bez względu na porę (otwarte 24/7)
  • Darmowy dojazd do klienta
  • W pełni legalna działalność
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Zaświadczenie o zezłomowaniu auta dla każdego klienta

Drugie życie dla zezłomowanych pojazdów

W województwie lubuskim na każdym auto złomie pracują dla nas maszyny tnąco-prasujące. Pozwalają przygotować złom o wadze od 10 do 15 ton i to w ciągu jednej godziny! Zanim jednak do tego dojdzie, dbamy o to, aby możliwie jak najwięcej części z samochodu zyskało nowe życie. W tym celu decydujemy się na demontaż elementów mechanicznych. Silnik, skrzynia biegów, czy turbosprężarka to części, które oddajemy do regeneracji. Opony trafią do cementowni lub zostaną sproszkowane, a tkaniny i tapicerki zostaną wykorzystane jako półfabrykaty do produkcji mat przygłuszających. To nie koniec, auto zostanie opróżnione ze wszystkich płynów eksploatacyjnych, potencjalnie niebezpiecznych dla środowiska. Na naszych złomach w lubuskim prowadzimy także skup samochodów!

Złomowanie aut woj. lubuskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy