Złomowanie aut Zielona Góra - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut, również w miejscowości Zielona Góra, to coś, czym zajmujemy się od lat. Skupiamy się na kompleksowych usługach demontażu pojazdów powypadkowych lub doszczętnie zniszczonych przez pożar czy gradobicie. Zadbamy o to, abyś mógł skutecznie pozbyć się z podwórka lub garażu auta osobowego, dostawczego, a do tego oferujemy kasację aut ciężarowych, a nawet autobusów. Zgłoś się na nasz auto szrot Auto-Kurek w Zielonej Górze.

Auto szrot Zielona Góra – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Zielona Góra i okolice – to na tym obszarze działamy i możemy za darmo przetransportować z podanej wcześniej lokalizacji Twój niesprawny samochód. Działamy na rynku od lat, a nasz auto złom czynny jest 24 godziny na dobę. Chcemy zaznaczyć, że płacimy za każdy kilogram wraku, jednak cena złomowania auta uzależniona jest od jego masy. Mamy jednak nadzieję, że będziesz zadowolony z wynagrodzenia!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap naszej współpracy to kontakt telefoniczny, znajdziesz nas pod numerami: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Możesz także wypełnić formularz lub osobiście pojawić się na naszym auto szrocie. Omówimy szczegóły, między innymi termin i miejsce odbioru przez nas Twojego niesprawnego auta.


Złomowanie pojazdu

Skupiamy się na ekologicznej kasacji pojazdów. Dbamy o to, aby na naszym auto złomie skupić się na usunięciu wszelkich niebezpiecznych substancji i części z auta. Co więcej, sprawne elementy otrzymują nowe życie, bo trafiają do sprzedaży!


Zapłata i dokończenie formalności

Jako Stacja Demontażu Pojazdów wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta, a także unieważniamy dowód rejestracyjny samochodu. Udaj się z dokumentami do wydziału komunikacji, ale przed tym wybierz formę zapłaty za wrak: przelew lub gotówka.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • zapewniamy darmowy transport niesprawnych pojazdów,
  • nasz plac jest czynny 24 godziny na dobę,
  • wypłacamy pieniądze gotówką lub przelewem,
  • indywidualnie podchodzimy do klienta,
  • skupiamy się na złomowaniu z myślą o naturze.
  złomowanie aut Zielona Góra

  Złomowanie pojazdów – Zielona Góra

  Masz samochód, który został zniszczony przez grad, powódź lub pożar? Auto powypadkowe zalega na Twoim podjeździe? Jeśli z jakichś powodów jest to samochód niesprawny i nadaje się już tylko do zezłomowania, zachęcamy do skorzystania z usług firmy Auto-Kurek. U nas możesz liczyć na profesjonalne usługi kasacji pojazdów. Działamy w pełni legalnie za sprawą zezwolenia numer C-65. Gwarantujemy przede wszystkim możliwość pozbycia się zniszczonego wraku z podjazdu, ale również wynagradzamy za każdy kilogram masy samochodu. To jednak nie koniec, chcemy podkreślić, że wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta niezbędne w Wydziale Komunikacji do jego wyrejestrowania. Skupiamy się także na zgodnym z prawem unieważnianiu dowodów rejestracyjnych. Chcemy podkreślić, że w Zielonej Górze działamy także jako profesjonalny skup aut używanych, jeśli takie posiadasz – zapraszamy.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Chcesz, aby Twój samochód trafił w ręce profesjonalistów? Oddaj go nam, a nie tylko otrzymasz wypłatę za każdy kilogram złomu czy pozbędziesz się pojazdu z podwórka. Doprowadzisz do tego, że świat stanie się lepszy, a natura Ci za to podziękuje. Na naszym auto szrocie w Zielonej Górze przeprowadzimy demontaż części nadających się do ponownej instalacji w innym samochodzie. Płyny eksploatacyjne trafią do rafinerii, tapicerka, podsufitka i inne elementy z tworzywa sztucznego do utylizacji, jeśli nie będą mogły zostać poddane recyklingowi. Nawet gotowe paczki złomu oddajemy do hut. Jak widzisz, nic się nie marnuje, a to, czego nie da się ponownie wykorzystać, trafia do utylizacji. To się nazywa ekologiczna kasacja samochodów!

  złomowanie aut Zielona Góra

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom w Zielonej Górze przyjmujemy pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także autobusy czy naczepy. Zezłomujemy każde auto bez względu na jego stan techniczny. Dlatego też zapraszamy Cię do Auto-Kurka, jeśli masz samochód uszkodzony, powypadkowy, a nawet zniszczony w pożarze czy podczas powodzi.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Decydując się na skorzystanie z usług Stacji Demontażu Pojazdów Auto-Kurek, możesz liczyć na zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Dokument ten wystawiamy każdemu klientowi, jednocześnie unieważniając dowód rejestracyjny. Pamiętaj, aby udać się do Wydziału Komunikacji i tam wyrejestrować pojazd w ciągu 30 dni od zezłomowania.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Kasacja pojazdów w Auto-Kurek to szansa na dodatkowy zarobek. Płacimy każdemu, kto zechce oddać nam swój samochód. Chcemy zaznaczyć, że wysokość wynagrodzenia będzie zależeć od masy pojazdu. Zapłacimy za każdy kilogram, ale pamiętaj, że jeśli pojazd będzie ważył mniej niż 90% tego, co wpisano w dowód rejestracyjny, kwota będzie pomniejszona.

  Złomowanie aut Zielona Góra i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.