Skup samochodów ciężarowych Renault

Samochody ciężarowe marki Renault

Choć w centrum zainteresowania firmy Auto Kurek znajdują się różne pojazdy – od nowych do używanych – szczególnie upodobaliśmy sobie maszyny wykorzystywane w transporcie oraz w pracach polowych.

Mamy tu na myśli przede wszystkim pojazdy pochodzące z Francji, gdyż właśnie w tamtejszych zakładach powstają te, które mogą służyć człowiekowi przez wiele lat. Nie oznacza to jednak, że nigdy się nie psują. Dochodzi do tego, co zmusza niekiedy właścicieli opisywanych dwuśladowców do ich sprzedaży. I to właśnie z myślą o nich prowadzimy skup samochodów ciężarowych Renault za gotówkę oraz ciągników siodłowych tej samej marki.

samochody ciężarowe renault

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


     Białe auto cieżarowe renault

    Działamy zgodnie z literą prawa

    Wszystkich posiadaczy wymienionych na wstępie pojazdów, zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które stanowią gwarancję wysokiej jakości. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i posiadająca w swych szeregach prawdziwych specjalistów, jesteśmy w stanie dokonać fachowej oceny danego samochodu, a następnie – gdy zainteresuje nas sobą – zaproponować odpowiednią sumę za jego pozyskanie. Gdy zostanie ona zaakceptowana przez sprzedającego, wówczas dopełniamy wszelkich formalności, by cała transakcja mogą zostać sfinalizowana zgodnie z literą prawa.

    Osoby korzystające z oferty Auto Kurek, cenią sobie między innymi fakt, iż czekamy na nich codziennie, przez 24h na dobę. Mogą zatem odwiedzić skup ciągników siodłowych Renault o każdej porze dnia i nocy bez ryzyka, że w danym momencie nikogo nie zastaną w naszym punkcie. Klienci cenią sobie pomoc, na którą mogą liczyć, jeśli uznają, że lepszym pomysłem będzie przetransportowanie auta z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, co również nie stanowi dla nas problemu.

    Jesteśmy w stanie dojechać pod każdy wskazany adres, by następnie odebrać maszynę od klienta. Wtedy również może on otrzymać pieniądze do swoi rąk lub – jeśli tak sobie zażyczy – zostaną one zaksięgowane na jego koncie po wykonaniu przez nas przelewu, gdyż również jest to możliwe. Wówczas trzeba poczekać nieco dłużej na uzyskanie środków.