Skup aut Łódzkie - skup samochodów używanych

Nasza oferta skupu aut dedykowana jest również mieszkańcom łódzkiego. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące te okolice, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000.

Skup samochodów Auto Kurek – obsługujemy również woj. łódzkie

Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Skup aut Auto Kurek to gwarancja najlepszych cen, adekwatnych do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów wysoce komfortowe. Obsługujemy łódzkie i nie tylko!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek woj. łódzkie - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Każdy kontrahent, który postanowi rozpocząć z nami współpracę, może liczyć na profesjonalny skup własnego auta . Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie podjęcia kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Razem wyznaczany dogodny termin, w którym jeden z naszych pracowników przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny pojazdu i wycenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Cena zależy od takich czynników, jak markę, rocznika oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Na koniec wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy pieniądze za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
  skup aut łódzkie

  Skup aut łódzkie – możliwość otrzymania gotówki lub przelewu

  Dokonujemy zakupu aut płacąc Państwu od ręki gotówką, lub też przelewem na konto bankowe. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż nie będą musieli Państwo czekać miesiącami na możliwość kupna nowego pojazdu, zaciągać kredytu w banku, który da możliwość uzupełnienie brakującej kwoty, jak również korzystać z komunikacji miejskiej w czasie, w którym samochód znajduje się w komisie.

  Szybkość skupu aut w łódzkim

  Pierwszy krok sprzedaży w skupie aut jest bardzo krótki, ponieważ polega na przekazaniu informacji dotyczących stanu technicznego danego samochodu. Tego typu informacje nie muszą być udzielane bezpośrednio – w tym celu można zadzwonić lub też skontaktować się drogą internetową, co jest bardzo wygodne. Szybkość realizacji transakcji w głównej mierze zależy od Państwa. Jeżeli bowiem dysponują Państwo wolnym czasem, to często nawet i tego samego dnia można zjawić się w skupie ze swoim samochodem. Istnieje również możliwość umówienia się na spotkanie w późniejszym terminie, w przypadku takiej chęci. Jeżeli więc poszukują Państwo profesjonalnej oferty skupu aut w łódzkim, serdecznie zachęcamy do kontaktu lub też do wizyty w naszej firmie.

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627