Skup aut Zduńska Wola

Skup wszystkich aut

Jesteśmy doświadczonym i godnym zaufania skupem samochodów, który od samego początku cieszy się dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące to właśnie miasto, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Naszym terenem działania jest m.in. Zduńska Wola. Skup aut Auto Kurek to korzystna oferta!

skup aut zduńska wola
kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na nasze usługi, możecie Państwo liczyć na szybką i łatwą procedurę skupu samochodu. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w chwili podjęcia kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy uzupełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem ustalamy odpowiedni termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wskazany przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny samochodu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na markę i ich stan techniczny
  • u nas możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór pojazdu zgłaszamy się z własnym transportem.
zapełniony parking

Skup aut Zduńska Wola – gwarancja bezpieczeństwa transakcji

Na samym wstępie warto wiedzieć, że umowę kupna – sprzedaży sporządzamy w naszym skupie aut od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne. Nasz skup samochodów jest więc miejscem godnym zaufania, które polecane jest przez wielu naszych zadowolonych Klientów.

Skup aut w Zduńskiej Woli – gotówka od ręki

Skup aut to gwarancja otrzymania pieniędzy od ręki, co jest bardzo wygodne. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż nie będą musieli Państwo czekać miesiącami na możliwość kupna nowego pojazdu, zaciągać kredytu w banku, który da możliwość uzupełnienie brakującej kwoty, jak również korzystać z komunikacji miejskiej w czasie, w którym samochód znajduje się w komisie. Warto również wiedzieć, że oferujemy możliwość wykonania przelewu, w przypadku wyrażenia przez Państwa takiej chęci.

Jesteśmy skupem aut, który od wielu lat obsługuje Klientów zamieszkujących m.in. Zduńską Wolę. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. To właśnie między innymi dlatego cieszymy się tak dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Jeżeli więc również i Państwo chcieliby sprzedać swój samochód za odpowiednią i niezaniżoną kwotę – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

stare i uszkodzone auto

Formularz zgłoszeniowy