Skup aut Skierniewice

Skup aut dla mieszkańców Skierniewic

Wszystkie osoby zamieszkujące Skierniewice, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego skupu aut. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Skup aut Auto Kurek to również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne. Nasz skup aut jest więc profesjonalną firmą, której można zaufać.

skup aut skierniewice
kontakt telefoniczny

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo być pewni łatwej i szybkiej procedury skupu samochodu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą spółką – jesteśmy do dyspozycji pod numerami 660 637 702, 692 443 443. Można też uzupełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Razem wyznaczany stosowny termin, w którym jeden z naszych specjalistów dotrze pod wyznaczony przez Państwa adres, aby przeprowadzić oględziny pojazdu i wycenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Cena zależy od takich elementów, jak stan techniczny, markę oraz rocznik.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem auta i podpisaniem odpowiednich dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Zaraz po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • natychmiast wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
żółty matiz

Skup aut w Skierniewicach to także oszczędność czasu

Skup aut to wiele zalet, dlatego też coraz więcej osób, chcących sprzedać swój samochód, decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Dlaczego więc warto? Przede wszystkim oszczędzają Państwo czas – od momentu przybycia do skupu, aż do chwili otrzymania pieniędzy lub też przelewu bankowego, może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut, wraz z czasem przeznaczonym na zapoznanie się z umową oraz jej podpisaniem. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne – pracownicy naszego skupu mogą dojechać do wybranej osoby, dzięki czemu nie będzie ona musiała tracić czasu na transport na własną rękę.

Skup aut Skierniewice – gwarancja bezpieczeństwa

Skup aut dla mieszkańców Skierniewic to również możliwość sprzedaży uszkodzonego samochodu, którego z różnych przyczyn jego dotychczasowy właściciel, nie chce już naprawiać. Dzięki temu mogą Państwo w łatwy sposób pozbyć się zniszczonego auta, co w przypadku innych prób sprzedaży mogłoby być kłopotliwe. Gwarantujemy również całkowite bezpieczeństwo transakcji, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują 100% pewność, że wszelkie prawne obowiązki zostaną dotrzymane przez naszą firmę. W naszym skupie pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy każdorazowo dopilnowują wszystkich najważniejszych aspektów przeprowadzanych transakcji.

uszkodzone czarne auto w combi

Formularz zgłoszeniowy