Skup samochodów za gotówkę Warmińsko-Mazurskie

Auto skup 24h to firma, która umożliwia skup praktycznie każdego rodzaju pojazdu, łącznie z samochodami zniszczonymi lub powypadkowymi. Przyjmujemy auta osobowe i ciężarowe oraz specjalistyczne, wyprodukowane w latach 1960 – 2014, a oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Nasz skup aut Warmińsko Mazurskie Auto Kurek zawsze wyróżnia się oferowaniem uczciwej ceny za dany egzemplarz i pewnością szybkiej i bezproblemowej sprzedaży pojazdu. Warto poznać z bliska nasz skup samochodów osobowych Warmińsko Mazurskie Auto Kurek!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja w Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

W przypadku chęci sprzedaży auta naszej firmie konieczny jest kontakt z naszymi pracownikami, którego można dokonać na trzy sposoby. Pierwszym jest zadzwonienie pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , drugim wysłanie do naszej firmy wiadomości e-mail, a trzecim – skorzystanie z wygodnego w obsłudze formularza kontaktowego. Wówczas zostanie uzgodniony termin osobistego spotkania.


Oględziny auta

Kolejnym etapem są oględziny auta. Nasz pracownik dokona rzeczowej inspekcji stanu pojazdu, w tym elementów mechanicznych oraz karoserii i wnętrza, a także sprawdzi poprawność dokumentów. Wówczas klient pozna cenę zakupu auta przez naszą firmę.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny, klient będzie mógł podpisać umowę kupna-sprzedaży i w efekcie końcowym otrzymać od naszego pracownika odpowiednie wynagrodzenie. Należne pieniądze wypłacamy gotówką na miejscu lub przelewem bankowym na życzenie klienta. Do podpisania umowy niezbędne są podstawowe dokumenty.

Formularz zgłoszeniowy


  Na rynku wyróżniamy się:

  • indywidualnym podejściem do klienta
  • uczciwą ceną za pojazd
  • natychmiastową wypłatą gotówki
  • szybką realizacją transakcji
  • dostępnością pracowników 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • bezpieczną wypłatą
  • przyjazną atmosferą w trakcie transakcji
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Auto skup 24h Auto Kurek – jakie auta przyjmujemy?

  Główną zaletą skupu aut Warmińsko Mazurskie i okolice Auto Kurek jest fakt, iż kupimy praktycznie każdy pojazd, niezależnie od jego stanu i zdatności do jazdy. Przyjmujemy auta rozbite i zdewastowane, których nie da się naprawić i odzyskać ich sprawności, jak i modele luksusowe czy perfekcyjnie utrzymane. Skupowaniem samochodów używanych w Warmińsko Mazurskim obejmujemy także egzemplarze rzadko spotykane i nie cieszące się dużą popularnością. Za wszystkie modele oferujemy uczciwą cenę i zwracamy uwagę nie tylko na ich wady, lecz także na zalety, które są w stanie podwyższyć ich cenę. Tym nasz auto skup Warmińsko Mazurskie za gotówkę różni się od innych miejsc tego typu.

  Skup aut Warmińsko Mazurskie Auto Kurek jako alternatywna sprzedaży prywatnej

  Problemy związane ze sprzedażą samochodu prywatnie zawsze są bardzo duże i nie należą do odosobnionych. Nieuczciwi i niepunktualni klienci czy bardzo zaniżone oferty to tylko niektóre z nieprzyjemności, z którymi borykają się prywatni sprzedający. Nasz auto skup 24h jest godny zaufania, a przy tym zawsze mamy pewność sprzedaży naszego pojazdu. Co więcej, skup samochodów osobowych Warmińsko Mazurskie Auto Kurek jest także firmą, która stawia na dobry kontakt z klientem, dlatego przeprowadzamy transakcję w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do skupu aut w Warmińsko Mazurskim i okolicach Auto Kurek!

  auta używane skupujemy za gotówkę

  Skup aut woj. warmińsko-mazurskie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627