Skup samochodów za gotówkę Szczytno

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm oferujących skup aut w Szczytnie. Naszą najważniejszą dewizą jest zapewnienie klientom znakomitej ceny za sprzedawany pojazd oraz błyskawiczna wypłata gotówki. Mamy jednak znacznie więcej zalet. W naszym skupie aut w Szczytnie i okolicach przyjmujemy praktycznie każdy rodzaj pojazdu, w tym auta osobowe lub terenowe, w stanie od powypadkowego i całkowicie zniszczonego, aż po egzemplarze, które od nowości zrobiły raptem kilkaset kilometrów. Przyjmujemy pojazdy wyprodukowane od 1960 do 2014 roku w cenie od 300 zł do 200 000 zł. Należność za auto wypłacamy gotówką lub przelewem bankowym po oględzinach dokonanych w bardzo przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do skupu samochodów osobowych w Szczytnie Auto Kurek!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Poznaj przebieg transakcji w firmie Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Z naszą firmą można się skontaktować pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , a także poprzez e-mail oraz za pomocą bardzo łatwego w obsłudze formularza kontaktowego. Nasi pracownicy są dostępni przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dlatego chętnie udzielą wyczerpujących informacji na dosłownie każdy temat. Podczas rozmowy telefonicznej lub poprzez wiadomości e-mail można uzgodnić termin oględzin samochodu, do czego serdecznie zachęcamy.


Oględziny auta

Nasz pracownik pojawi się w danym miejscu o określonej godzinie i dokona oględzin samochodu, patrząc zarówno na jego wady, jak i zalety. Weźmie pod uwagę między innymi stan lakieru czy sprawność mechaniczną, jak i legalność pochodzenia oraz komplet dokumentów. Po zapoznaniu się ze stanem auta, pracownik zaoferuje kwotę, która będzie znacznie wyższa niż u konkurencji.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny dojdzie do przeniesienia praw własności, czyli do sprzedaży danego samochodu. Wówczas stworzymy profesjonalną umowę i pomożemy w jej wypełnieniu. Będą potrzebne podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze główne zalety to:

  • indywidualne podejście do klienta
  • uczciwa cena za pojazd
  • darmowa wycena, dojazd oraz załadunek i odbiór auta
  • dostępność pracowników 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • przyjazna atmosfera
  • zredukowana ilość formalności
  • bezpieczna wypłata gotówki na miejscu lub przelewem
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Auto Kurek – to się opłaca!

  Nasz skup aut w Szczytnie Auto Kurek jest firmą, dla której liczy się dobro wszystkich klientów, co widać między innymi po profesjonalnej obsłudze i bardzo krótkich terminach. Właśnie dlatego skup samochodów osobowych Szczytno Auto Kurek stanowi rewelacyjną alternatywę dla osobistej sprzedaży naszego pojazdu. Wystawianie auta na aukcję czy problemy z klientami to już przeszłość – w naszej firmie auto skup 24h Auto Kurek oferujemy natychmiastowe odkupienie pojazdu w dobrej cenie oraz znakomitą obsługę podczas transakcji. Dzięki zmniejszeniu ilości formalności sama transakcja jest bardzo szybka, gdyż zależy głównie od oględzin samochodu.

  Bezpieczna transakcja w Auto Kurek

  Dla nas skupowanie samochodów używanych w Szczytnie to sposób na wykazanie się w kwestii bezpieczeństwa oraz ochrony środków. Kwotę uzgodnioną podczas sprzedaży auta wypłacamy gotówką “do ręki” rozliczając się osobiście, jak i poprzez przelew bankowy na życzenie klienta. Wszystkie umowy są stworzone w taki sposób, aby zapewnić ochronę zarówno naszej firmy, jak i osoby, która sprzedaje dany pojazd, dlatego jest chroniona prawnie przed większością problemów, które mogą wyniknąć przed, w trakcie oraz po sprzedaży. Zapraszamy do Auto Kurek! Oferujemy skup aut w Szczytnie za gotówkę oraz przelewem, zapewniając przy tym wzorową obsługę i przyjazną atmosferę.

  auta używane skupujemy za gotówkę

  Skup aut Szczytno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627