Skup samochodów za gotówkę Braniewo

Nasza firma skup aut w Braniewie jest jedną z największych na terenie całego województwa. Od lat zajmujemy się skupowaniem pojazdów w różnym stanie technicznym i wizualnym, bez zbędnych formalności. Przeprowadzane transakcje przebiegają szybko i bezproblemowo, a także w miłej atmosferze. Odkupujemy praktycznie każdy rodzaj pojazdu wyprodukowany w latach od 1960 do 2014 roku, oferując za nie kwoty mieszczące się w zakresie 300 zł – 200 000 zł. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego już dziś zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów naszej współpracy. Auto skup 24h gwarantuje najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego przekonaj się już dziś o naszych zaletach wybierając firmę Auto Kurek. Dla nas skupowanie samochodów używanych Braniewo to nie tylko praca, ale również misja, dlatego wykonujemy ją z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja w naszej firmie?


Kontakt telefoniczny

Wszystkich klientów, którym zależy na szybkiej, bezpiecznej i bezproblemowej sprzedaży samochodu zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Można to zrobić na trzy sposoby wybierając wysłanie wiadomości przez e-mail, formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej lub też drogą telefoniczną dzwoniąc na infolinię pod numer 660 637 702 lub 691 443 443.


Oględziny auta – skup aut Braniewo

Głównym celem naszej transakcji są oględziny samochodu, podczas których analizujemy pojazd pod każdym kątem. Sprawdzamy stan lakieru, dodatkowe wyposażenie, sprawność podzespołów, a w przypadkach, gdy samochód jest całkowicie uszkodzony i przeznaczony do utylizacji, ważymy go i podajemy cenę za kilogram. Równie istotne są dla nas dokumenty dotyczące pojazdu. Dzięki przeprowadzeniu tak szczegółowej inspekcji możemy zaoferować najlepszą cenę na rynku.


Kupno samochodu – Auto Kurek

Po analizie samochodu i jego stanu przychodzi czas na podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Po złożeniu podpisu przelewamy pieniądze na konto lub wypłacamy gotówkę, dzięki czemu nie ma zbędnych formalności, a cała transakcja przebiega błyskawicznie. Do podpisania umowy niezbędne są dokumenty takie jak dowód osobisty zbywcy, dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj mocne strony firmy Auto Kurek:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • atrakcyjna i uczciwa wycena,
  • minimum formalności,
  • wysoka jakość obsługi
  • bezpłatny dojazd do klienta i bezpłatny odbiór pojazdu,
  • wieloletnie doświadczenie w branży.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skup samochodów osobowych Braniewo w firmie Auto Kurek to doskonałe rozwiązanie

  Wiele osób wystawiających swój samochód na sprzedaż za pośrednictwem portali aukcyjnych i ogłoszeń motoryzacyjnych traci czas na klientów, którzy koniec końców wcale nie są zainteresowani odkupieniem samochodu, a w efekcie tylko zabierają czas. Z nami jest zupełnie inaczej. Dla nas skup auto w Braniewie i okolicach to priorytetowe działania, które zawsze kończą się zadowoleniem dla obu stron umowy. Nasz cennik skupu aut obejmuje każdy element pojazdu, dzięki czemu ostatecznie klient otrzymuje profesjonalną i szczegółową wycenę. Dodatkowo nasze usługi nie mają ukrytych kosztów, dlatego zapraszamy bez obaw do skorzystania z naszej firmy wszystkich mieszkańców miasta Radom, w którym skup samochodów osobowych i nie tylko będzie czystą przyjemnością.

  Skup aut Braniewo i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627