Skup samochodów za gotówkę Braniewo

Nasza firma skup aut w Braniewie jest jedną z największych na terenie całego województwa. Od lat zajmujemy się skupowaniem pojazdów w różnym stanie technicznym i wizualnym, bez zbędnych formalności. Przeprowadzane transakcje przebiegają szybko i bezproblemowo, a także w miłej atmosferze. Odkupujemy praktycznie każdy rodzaj pojazdu wyprodukowany w latach od 1960 do 2014 roku, oferując za nie kwoty mieszczące się w zakresie 300 zł – 200 000 zł. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego już dziś zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów naszej współpracy. Auto skup 24h gwarantuje najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego przekonaj się już dziś o naszych zaletach wybierając firmę Auto Kurek. Dla nas skupowanie samochodów używanych Braniewo to nie tylko praca, ale również misja, dlatego wykonujemy ją z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja w naszej firmie?


Kontakt telefoniczny

Wszystkich klientów, którym zależy na szybkiej, bezpiecznej i bezproblemowej sprzedaży samochodu zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Można to zrobić na trzy sposoby wybierając wysłanie wiadomości przez e-mail, formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej lub też drogą telefoniczną dzwoniąc na infolinię pod numer 660 637 702 lub 691 443 443.


Oględziny auta

Głównym celem naszej transakcji są oględziny samochodu, podczas których analizujemy pojazd pod każdym kątem. Sprawdzamy stan lakieru, dodatkowe wyposażenie, sprawność podzespołów, a w przypadkach, gdy samochód jest całkowicie uszkodzony i przeznaczony do utylizacji, ważymy go i podajemy cenę za kilogram. Równie istotne są dla nas dokumenty dotyczące pojazdu. Dzięki przeprowadzeniu tak szczegółowej inspekcji możemy zaoferować najlepszą cenę na rynku.


Kupno samochodu

Po analizie samochodu i jego stanu przychodzi czas na podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Po złożeniu podpisu przelewamy pieniądze na konto lub wypłacamy gotówkę, dzięki czemu nie ma zbędnych formalności, a cała transakcja przebiega błyskawicznie. Do podpisania umowy niezbędne są dokumenty takie jak dowód osobisty zbywcy, dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Poznaj mocne strony firmy Auto Kurek:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • atrakcyjna i uczciwa wycena,
  • minimum formalności,
  • wysoka jakość obsługi
  • bezpłatny dojazd do klienta i bezpłatny odbiór pojazdu,
  • wieloletnie doświadczenie w branży.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Skup samochodów osobowych Braniewo w firmie Auto Kurek to doskonałe rozwiązanie

Wiele osób wystawiających swój samochód na sprzedaż za pośrednictwem portali aukcyjnych i ogłoszeń motoryzacyjnych traci czas na klientów, którzy koniec końców wcale nie są zainteresowani odkupieniem samochodu, a w efekcie tylko zabierają czas. Z nami jest zupełnie inaczej. Dla nas skup auto w Braniewie i okolicach to priorytetowe działania, które zawsze kończą się zadowoleniem dla obu stron umowy. Nasz cennik skupu aut obejmuje każdy element pojazdu, dzięki czemu ostatecznie klient otrzymuje profesjonalną i szczegółową wycenę. Dodatkowo nasze usługi nie mają ukrytych kosztów, dlatego zapraszamy bez obaw do skorzystania z naszej firmy wszystkich mieszkańców miasta Radom, w którym skup samochodów osobowych i nie tylko będzie czystą przyjemnością.

Formularz zgłoszeniowy