Skup aut Zachodniopomorskie

Prowadzimy skup aut w województwie zachodniopomorskim

Auto Kurek to firma, która rozpoczynała swoją działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie do dnia dzisiejszego mamy naszą siedzibę. Dzięki współpracy z wieloma klientami mogliśmy rozszerzyć naszą działalność i dziś z powodzeniem prowadzimy skup samochodów między innymi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Naszym atutem są atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Przygotowaliśmy ofertę z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują szybkiej, bezpiecznej i wartościowej transakcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Zależy nam na tym, by klienci byli usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą, dlatego stale inwestujemy w obszar obsługi i dokładamy wszelkich starań, by była na jak najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się rozpocząć z nami współpracę, może być pewien rzetelnego skupu własnego auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Wspólnie określamy dogodny termin, w którym jeden z naszych rzeczoznawców przyjedzie pod wskazany przez Was adres, aby dokonać oględzin pojazdu i określić jego cenę (ta usługa jest bezpłatna). Cena zależy od takich czynników, jak stan techniczny, markę oraz rocznik.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). Na koniec wypłacamy pieniądze.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.

skup aut zachodniopomorskie

Atrakcyjna oferta skupu samochodów w zachodniopomorskim

Nasza oferta jest atrakcyjna dla klientów głównie przez wzgląd na proponowane warunki i nieograniczone możliwości. Skupujemy samochody w zachodniopomorskim, jednakże jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Polsce. Ponadto nie zamykamy się na konkretne marki i typy pojazdów. Jesteśmy zainteresowani zarówno samochodami osobowymi, dostawczymi, ciężarówkami i angielkami. Dzięki takim możliwością i korzystnym warunkom współpracy, nasza oferta cieszy się ogromną popularnością wśród klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm. Nasi specjaliści wycenią Państwa auto i jesteśmy przekonani, że dopasują cenę do wartości pojazdu. Im lepszy stan auta tym lepsza jego cena, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Skup aut woj. zachodniopomorskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627