Skup aut Pyrzyce - skup samochodów używanych

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł sprzedać samochód? Masz auto powypadkowe, zużyte albo zniszczone? W takim razie czekamy na Ciebie w skupie aut w Pyrzycach o nazwie Auto Kurek. Zapłacimy Ci za pojazd od 300 złotych do nawet 200 000 złotych. Wszystko zależy przede wszystkim od stanu technicznego pojazdu. Kupimy od Ciebie samochód osobowy, ale również dostawczy i ciężarowy. Możesz nam sprzedać autobus lub starą taksówkę!

Skup samochodów Pyrzyce – Auto Kurek

Postaw na skup samochodów używanych w Pyrzycach i ciesz się dodatkową gotówką. Istniejemy na rynku od lat, cieszymy się zaufaniem klientów. Zapraszamy do nas przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy darmowy transport kupionego przez nas auta do naszej siedziby – nawet auta, które nie jeździ! Skup aut za gotówkę to sposób na zarobek i pozbycie się wraku z posesji!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Pyrzyce - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz poznać wszystkie szczegóły naszej potencjalnej współpracy? Może chciałbyś się umówić na oględziny pojazdu na konkretną godzinę? W takim razie zadzwoń pod jeden z tych dwóch numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Możesz również wypełnić krótki formularz kontaktowy, który widnieje na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Przyjedziemy obejrzeć i wycenić samochód pod wskazany przez Ciebie adres i o umówionej godzinie. Oględziny nie potrwają długo. Chcemy jednak sprawdzić stan techniczny modelu, jego rok produkcji, pełną dokumentację i całą historię. Tylko wtedy jesteśmy w stanie przedstawić Ci uczciwą ofertę. Przyjmiesz ją lub odrzucisz.


Kupno samochodu

Ostatni etap to zakup samochodu i wypłata gotówki, ewentualnie dokonanie przelewu na Twoje konto bankowe. Nie martw się, nie czeka Cię tutaj mnóstwo formalności. Działamy na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Jedna lub dwie strony do przeczytania i zapoznania się z warunkami umowy, podpis i pieniądze są Twoje!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto postawić na firmę Auto Kurek?

  • Możesz liczyć na uczciwą wycenę pojazdu
  • Skupujemy każdy model, rodzaj i każdą markę
  • Indywidualnie podchodzimy do każdej wyceny
  • Działamy na rynku od lat
  • Jesteśmy dla Ciebie otwarci przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Zapewniamy minimum formalności
  skup aut Pyrzyce

  Skup aut w Pyrzycach

  Skup samochodów używanych w Pyrzycach to doskonała okazja na uzyskanie nieco gotówki. Jeśli jesteś w kryzysowej sytuacji, a masz możliwość sprzedania pojazdu i chcesz to zrobić tak szybko, jak to możliwe – skorzystaj z naszych usług. Jak wiesz, jesteśmy dla Ciebie otwarci przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz zadzwonić lub przyjechać. Uczciwie wycenimy Twój pojazd, przedstawimy Ci ofertę, Ty podpiszesz umowę i pieniądze będą Twoje. Wszystko w maksymalnie kilka godzin. Koniec z wielotygodniową sprzedażą pojazdu za pomocą portali aukcyjnych, szczególnie kiedy masz bardzo zniszczony czy powypadkowy pojazd. Skup aut za gotówkę oferuje także możliwość zezłomowania pojazdu w Pyrzycach.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Do naszego skupu w Pyrzycach przyjeżdżają auta „o własnych siłach” lub na lawecie. Kupujemy więc pojazdy sprawne i niesprawne. Nie ma dla nas znaczenia ich model, stan techniczny czy rok produkcji. Co więcej, kupimy auto dostawcze, osobowe, terenowe, ciężarowe, a nawet autobus czy starą taksówkę i radiowóz!

  Jak wyceniamy auta?

  Wycena obejmuje oględziny samochodu. Sprawdzamy karoserię w poszukiwaniu rdzy, oglądamy wnętrze i wszystko, co dzieje się pod maską. Sprawdzamy kompletną dokumentację samochodu oraz jego historię. Świetnie, jeśli masz historię napraw, która może nam sporo powiedzieć o stanie technicznym pojazdu.

  Ile płacimy za samochody?

  Ostateczna kwota, którą będziemy mogli Ci wypłacić, jest zależna przede wszystkim od wyceny. Bez niej nie możemy nic zagwarantować. Są jednak granice, minimalna to 300 złotych, natomiast maksymalna wynosi dokładnie 200 000 złotych za prawie nowe auto w idealnym stanie.

  Skup aut Pyrzyce i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627