Złomowanie aut Kujawsko-Pomorskie - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie w województwie kujawsko-pomorskim specjalizujemy się w złomowaniu i demontażu pojazdów. Z naszych usług może skorzystać każdy klient prywatny oraz przedsiębiorca. Na auto szrot prowadzony przez firmę Auto Kurek można oddać modele osobowe, ciężarowe dostawcze i autobusy, we wszystkich wariantach silnikowych, niezależnie od rocznika czy przebiegu. Wypłacamy za nie wcześniej ustaloną kwotę, która jest przekazywana w gotówce w dniu podpisania umowy i niezbędnych formalności.

Auto szrot kujawsko-pomorskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasza kasacja aut w województwie kujawsko-pomorskim to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób chcących szybko i sprawnie pozbyć się nieużytkowanego już pojazdu. Prowadzony przez nas auto szrot działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu można się z nami skontaktować w dowolnym momencie. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z atrakcyjnych warunków.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega współpraca?


Kontakt telefoniczny

Naszym klientom oferujemy szybkie i skuteczne pozbycie się samochodu poprzez oddanie go na złom. Aby rozpocząć z nami współpracę wystarczy zadzwonić pod jeden z podanych numerów telefonu 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Drugim krokiem jest weryfikacja pojazdu, podczas której następuje natychmiastowa wycena samochodu przeprowadzona na podstawie rozmowy telefonicznej, podczas której właściciel auta przekazuje nam niezbędne dane dotyczące swojego pojazdu.


Kupno samochodu

Procedura złomowania samochodu kończy się na podpisaniu stosownej umowy. Wszelkie formalności zawsze redukujemy do minimum, co jest korzystnym rozwiązaniem dla klienta, podobnie jak natychmiastowa płatność do ręki w formie gotówkowej.

złomowanie aut kujawsko-pomorskie

Zalety współpracy z firmą Auto Kurek:

  • błyskawiczna wycena pojazdu na podstawie rozmowy telefonicznej,
  • dostępność 24 godziny na dobę,
  • złomowany pojazd odbieramy własnym transportem,
  • gwarantujemy pełen profesjonalizm, rzetelność i uczciwość,
  • zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Bardzo często skorzystanie z usługi złomowania aut w województwie kujawsko-pomorskim jest najlepszym i najkorzystniejszym finansowo wyjściem. Z reguły auta nadające się do złomowania są bardzo wyeksploatowane lub zniszczone wskutek zalania, pożaru lub aktów dewastacji, a ich naprawa oraz odzyskanie sprawności nie jest opłacalne, gdyż wiąże się z bardzo dużymi nakładami finansowymi. Co więcej, obowiązek opłacania polisy OC sprawia także, że auto podczas postoju generuje bardzo duże koszty utrzymania. Warto ich uniknąć, decydując się na auto kasację w województwie kujawsko-pomorskim i okolicach. Zapewniamy w firmie Auto Kurek błyskawiczną obsługę, bezpieczne umowy kupna-sprzedaży oraz pełną pomoc pracowników na każdym etapie współpracy. Warto także zapoznać się z ofertą skupu aut.

Bezpieczeństwo i ekologia w Auto-Kurek

W firmie Auto-Kurek dbamy nie tylko o minimum formalności i najwyższą jakość obsługi klienta, ale także o ekologię i bezpieczeństwo. Dlatego, zanim pojazd zostanie poddany kasacji z użyciem ciężkich maszyn do cięcia metalu, nasi pracownicy usuwają z niego wszelkie płyny eksploatacyjne, akumulatory, opony, elementy z tworzywa sztucznego i tekstylia oraz wszystkie inne części, które można poddać recyklingowi. Po dokonaniu rozbiórki samochód w stanie surowym jest prasowany.

Złomowanie pojazdów Auto-Kurek – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma to najlepszy auto szrot w województwie kujawsko-pomorskim. Oferujemy bardzo korzystną cenę, którą wypłacamy w formie gotówki. Każda transakcja jest przeprowadzana bardzo szybko i sprawnie. Dążymy do tego, aby każdy nasz klient wyszedł od nas w pełni zadowolony. Za każdy złomowany pojazd wystawiamy odpowiednie dokumenty oraz zaświadczenia, które należy złożyć w wydziale komunikacji w ciągu 30 dni od daty kasacji.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy