Złomowanie aut Szubin

Nasz auto szrot Auto Kurek jest jednym z najbardziej profesjonalnych na całym rynku, dlatego oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi, takie jak złomowanie aut w Szubinie. Możesz na nasz auto złom oddać każdy pojazd. Przyjmujemy samochody osobowe, terenówki i sportowe, a także specjalistyczne, takie jak ciężarówki oraz autobusy. Co więcej – możesz na kasację aut Auto Kurek oddać auto w dobrym stanie technicznym, jak i to, które nie nadaje się nawet do naprawy.

Auto szrot Szubin – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszej kasacji pojazdów w Szubinie warto wymienić krótki czas realizacji zlecenia – można się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu i umówić dogodny termin wizyty. Ponadto nasz auto złom odbiera samochody uszkodzone z każdego miejsca w regionie, a należność wypłacamy standardowo w formie gotówki do ręki.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę i skorzystać z usług naszej auto kasacji w Szubinie konieczne jest skontaktowanie się z naszymi konsultantami i przekazanie zgłoszenia. Podczas rozmowy warto podać informacje dotyczące pojazdu oraz wskazać miejsce spotkania w celu dokonania oględzin. Kontakt jest możliwy za pośrednictwem infolinii, e-maila lub wiadomości przesłanej przez formularz kontaktowy dostępny na stronie WWW.


Oględziny pojazdu

Przed złomowaniem nasz pracownik przeprowadza inspekcję, podczas której dokonywane jest dokładnie ważenie pojazdu. Rozliczamy się za każdy kilogram wraku, porównując realną masę samochodu z danymi widniejącymi w dowodzie rejestracyjnym. Dodatkowo na miejscu sprawdzane są dokumenty dotyczące złomowanego auta.


Kupno samochodu

Kasacja auta następuje po dokonaniu wszelkich formalności, które zawsze przebiegają szybko i sprawnie, gdyż cenimy czas naszych klientów. Po złomowaniu wystawiamy stosowny dokument w postaci zaświadczenia, które należy przekazać do właściwego Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni od daty kasacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Szubin

  Poznaj firmę Auto Kurek

  Złomowanie aut w Szubinie to jedna z najważniejszych usług realizowanych przez nasz auto złom Auto Kurek. Od wielu lat zajmujemy pierwszą pozycję w zakresie popularności w kwestii usług demontażu samochodów, jednak nie osiadamy na laurach – w dalszym ciągu staramy się rozwijać i poprawiać jakość naszych usług. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają każdą pułapkę podczas złomowania pojazdów ze względu na swoją ogromną wiedzę w tym zakresie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż nasz auto szrot dysponuje wieloma udogodnieniami dla klientów, w tym własnym transportem, którym możemy z łatwością odebrać powypadkowe lub zniszczone auto z miejsca jego przechowywania. Zapraszamy do skorzystania z oferty kasacji pojazdów w Szubinie w firmie Auto Kurek. Zapewniamy zawsze indywidualne podejście, przyjazną atmosferę oraz ponadprzeciętnie wysoką jakość obsługi. Dzięki temu cały proces kasacji auta jest krótki, szybki i bezpieczny.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na auto złom w Szubinie przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym – od tego określanego jako bardzo dobry, aż po pojazdy powypadkowe, doszczętnie zniszczone oraz nienadające się do dalszej eksploatacji.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Tak, zawsze wydajemy zaświadczenie dotyczące kasacji pojazdu, które jest niezbędne podczas zgłaszania wyrejestrowania danego samochodu,

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie samochodu dokonywane przez naszą firmę jest w pełni bezpłatne, a dodatkowo wypłacamy wynagrodzenie za każdy kilogram pojazdu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.