Auto Szrot Ciechocinek – Złomowanie i kasacja aut

Odbieramy pojazdy w ciągu 24 godzin!

Nasza firma Auto Kurek przyjmuje samochody do autokasacji i złomowania, czyli na tak zwany auto szrot również od klientów z terenu miasta Ciechocinek. Klienci nie muszą płacić za pojazd, który zostanie poddany złomowaniu. Gwarantujemy godną transakcję. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z ceny auta, jaką zaoferujemy. Pieniądze przekazujemy do ręki lub przelewamy na podany przez Państwa numer konta bankowego. Odbieramy każdy pojazd w ciągu doby. Nie oczekujemy zapłaty za przetransportowanie samochodu. Pojazd zostaje wyceniony na podstawie szczegółowych oględzin, podczas których następuje ocena jego stanu technicznego. Ważna jest również marka, a także rok produkcji samochodu.

auto szrot ciechocinek
kontakt telefoniczny
 stare niebieskie polo

Auto – szrot Ciechocinek. Korzystnie i wygodnie!

Usługa, jaką jest autoszrot w mieście Ciechocinek oferuje Auto Kurek – firma, która ma duże doświadczenie w tej branży. Ponadto, pracują u nas wykwalifikowane pod tym kątem osoby. Prowadzimy naszą firmę legalnie, więc nie muszą się Państwo obawiać nieprawidłowości. Każda osoba, która skorzysta z naszych usług otrzyma dokumenty, jakie są niezbędne do załatwienia wszelkich formalności, takich jak na przykład wyrejestrowanie samochodu. Zachęcamy do oddania pojazdu w nasze ręce, a także polecania naszych usług swojej rodzinie oraz znajomym.

Auto szrot w Ciechocinku – oferta naszej firmy

Podczas przekazywania swojego auta na auto szrot, trzeba posiadać niezbędne do zrealizowania tego celu dokumenty. W zależności od sytuacji, jedni klienci będą ich potrzebowali więcej, drudzy mniej. W skład tej dokumentacji wchodzi m.in. dowód osobisty właściciela samochodu, karta pojazdu, dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży oraz inne pisma. Po skontaktowaniu się z naszą firmą i wstępnych konsultacjach, powiadomimy o tym, jakie dokumenty są w Państwa przypadku niezbędne do przekazania.

auto szrot ciechocinek

Formularz zgłoszeniowy