Złomowanie aut Ciechocinek - demontaż i kasacja samochodów

Nasza firma Auto Kurek przyjmuje samochody do autokasacji i złomowania, czyli na tak zwany auto szrot również od klientów z terenu miasta Ciechocinek. Klienci nie muszą płacić za pojazd, który zostanie poddany złomowaniu. Gwarantujemy godną transakcję. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z ceny auta, jaką zaoferujemy.

Auto szrot Ciechocinek – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Pieniądze przekazujemy do ręki lub przelewamy na podany przez Państwa numer konta bankowego. Odbieramy każdy pojazd w ciągu doby. Nie oczekujemy zapłaty za przetransportowanie samochodu. Pojazd zostaje wyceniony na podstawie szczegółowych oględzin, podczas których następuje ocena jego stanu technicznego. Ważna jest również marka, a także rok produkcji samochodu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Ciechocinek Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym bezproblemowego i sprawnego złomowania auta. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ekspert z naszej firmy podczas rozmowy telefonicznej poprosi Was o podanie kluczowych informacji, dzięki którym możliwa będzie dokładna wycena samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Ciechocinek

  Auto – szrot Ciechocinek. Korzystnie i wygodnie!

  Usługa, jaką jest autoszrot w mieście Ciechocinek oferuje Auto Kurek – firma, która ma duże doświadczenie w tej branży. Ponadto, pracują u nas wykwalifikowane pod tym kątem osoby. Prowadzimy naszą firmę legalnie, więc nie muszą się Państwo obawiać nieprawidłowości. Każda osoba, która skorzysta z naszych usług otrzyma dokumenty, jakie są niezbędne do załatwienia wszelkich formalności, takich jak na przykład wyrejestrowanie samochodu. Zachęcamy do oddania pojazdu w nasze ręce, a także polecania naszych usług swojej rodzinie oraz znajomym.

  złomowanie aut Ciechocinek

  Auto szrot w Ciechocinku – oferta naszej firmy

  Podczas przekazywania swojego auta na auto szrot, trzeba posiadać niezbędne do zrealizowania tego celu dokumenty. W zależności od sytuacji, jedni klienci będą ich potrzebowali więcej, drudzy mniej. W skład tej dokumentacji wchodzi m.in. dowód osobisty właściciela samochodu, dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży oraz inne pisma. Po skontaktowaniu się z naszą firmą i wstępnych konsultacjach, powiadomimy o tym, jakie dokumenty są w Państwa przypadku niezbędne do przekazania.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.