Złomowanie aut Chełmno

Złomowanie aut w Chełmnie to jedna z wielu usług firmy Auto Kurek. Możesz na nasz auto złom oddać każdy samochód i uzyskać z tego tytułu niewielkie wynagrodzenie. Przyjmujemy samochody osobowe i miejskie czy terenowe, a także sportowe, ciężarowe i autobusy. Mogą to być auta sprawne i w dobrym stanie, jak i te, które lata świetności mają już dawno za sobą.

Auto szrot Chełmno – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasza auto kasacja w Chełmnie i okolicach przyciąga klientów między innymi zaangażowaniem w realizowaniu usług. Można się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a wraki odbieramy samodzielnie z miejsca ich składowania naszym własnym transportem. Ponadto kasacja aut w firmie Auto Kurek to także bezpieczeństwo – należność wypłacamy w formie gotówki, a do podpisania mamy przygotowane wcześniej bezpieczne umowy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Złomowanie aut w Chełmnie jeszcze nigdy nie było tak proste. Cała procedura związana z tym przedsięwzięciem przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu nie zajmuje dużo czasu. W celu skorzystania z naszych usług dotyczących kasacji pojazdów należy skontaktować się z konsultantem telefonicznie, e-mailowo lub przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Podczas inspekcji dokonywane jest ważenie samochodu oraz porównywanie jego realnej masy z danymi wpisanymi do dowodu rejestracyjnego. Na podstawie analizy wypłacane jest wynagrodzenie za każdy kilogram. Cały proces jest w pełni bezpieczny, szybki i przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Kupno samochodu

Nasza współpraca kończy się podpisaniem stosownych dokumentów oraz wydaniem zaświadczenia związanego ze złomowanie pojazdu. Po dopełnieniu wszystkich formalności przychodzi czas na wypłatę należności w formie gotówkowej. Wynagrodzenie może również zostać przekazane na wskazane przez klienta konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Chełmno

  Auto Kurek – złomowanie w pigułce

  Złomowanie aut w Chełmnie w firmie Auto Kurek to proces krótki, bezpieczny i przeprowadzany zawsze w przyjaznej, miłej atmosferze. Jeśli masz wyeksploatowane, powypadkowe lub nienadające się do naprawy auto, przemyśl jego złomowanie w kasacji pojazdów w Chełmnie Auto Kurek. Bardzo często bywa tak, że naprawa uszkodzonego pojazdu w ogóle się nie opłaca ze względu na brak części czy ich wysoką cenę lub bardzo duży nakład pracy mechanika. Ponadto sprzedaż takiego samochodu z reguły zajmuje wiele miesięcy, podczas których trzeba płacić w dalszym ciągu ubezpieczenie OC oraz inne opłaty wynikające z jego postoju, np. za parking. W takim przypadku warto skorzystać z naszej usługi demontażu samochodów, którą realizujemy w Chełmnie już od wielu lat. Skontaktuj się z nami i ustal telefonicznie wszelkie istotne szczegóły – całą resztą zajmiemy się za Ciebie!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na auto złom w Chełmnie możesz oddać każdy rodzaj samochodu, bez względu na jego stan, rocznik czy model. Nasza usługa jest w pełni elastyczna i korzystna dla klientów planujących skorzystać z kasacji pojazdu.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas złomowania samochodu niezbędny będzie przede wszystkim dowód rejestracyjny auta poddanego kasacji, a także karta pojazdu jeśli została wcześniej wydana. Dodatkowo konieczny będzie również dowód osobisty właściciela.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za złomowanie auta otrzymuje się wynagrodzenie, a jego wysokość liczona jest od każdego kilograma. Jeśli realna masa pojazdu jest niższa niż 90% wagi wpisanej w dowodzie rejestracyjnym to następuje pobranie niewielkiej opłaty.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.