Złomowanie aut woj. śląskie - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot Auto-Kurek chętnie przyjmie każdy pojazd do kasacji. Na naszym placu dokonujemy kasacji aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet autobusów. Chcemy podkreślić, że nie ma dla nas znaczenia stan pojazdu, może to być auto powypadkowe, doszczętnie zniszczone w pożarze lub zdezelowane. Postaw na złomowanie aut w Śląskim w naszej firmie!

Auto kasacja Śląskie i okolice to usługa, jaką świadczymy od wielu lat. Możesz do nas zadzwonić lub przyjechać o każdej porze dnia i nocy, jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę. Chcemy podkreślić, że jeśli sobie tego życzysz, odbierzemy od Ciebie pojazd własnym transportem, zrobimy to za darmo! Cena złomowania samochodu będzie ustalona indywidualnie, ale możesz mieć pewność, że otrzymasz uczciwą zapłatę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Na początku zachęcamy do kontaktu telefonicznego z nami, jesteśmy dostępni pod numerami: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Skupimy się wtedy na określeniu stanu pojazdu i umówimy się na termin oddania go nam do kasacji.


Złomowanie pojazdu

Drugi etap współpracy opiera się głównie na naszej pracy przy rozbiórce, a następnie kasacji pojazdu. Skupimy się przede wszystkim na usunięciu niebezpiecznych elementów, między innymi płynów eksploatacyjnych.


Zapłata i dokończenie formalności

Na koniec czeka kilka formalności – wydamy między innymi zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. Otrzymasz także od nas zapłatę za każdy kilogram wraku. Zachęcamy do współpracy!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Zapewniamy błyskawiczną procedurę.
  • Skupiamy się na indywidualnym podejściu do klienta.
  • Wypłacamy gotówkę błyskawicznie.
  • Działamy na rynku od lat.
  • Złomujemy samochody przez 24 godziny na dobę.
  • Oferujemy zaświadczenie o zezłomowaniu.
złomowanie aut śląskie

Ekologiczna kasacja samochodów w śląskim

Złomowanie samochodów w śląskim to zadanie dla specjalistów, zleć więc tę pracę nam. Auto złom Auto-Kurek działa na rynku od wielu lat, skupiamy się na kompleksowych usługach kasacji pojazdów różnych marek. Możesz nam oddać auto powypadkowe, zniszczone przez gradobicie czy pożar, dla nas nie ma znaczenia stopień uszkodzeń, a także rodzaj pojazdu. Zapraszamy, jeśli masz auto osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobus, którego chcesz się pozbyć. Demontaż samochodu będzie polegać na usunięciu z niego wszelkich płynów eksploatacyjnych, które trafią do rafinerii. Co więcej, wszelkie sprawne części, jakie zdemontujemy z pojazdu, zostaną przekazane do sprzedaży, zyskają nowe życie w innym aucie. Chcemy podkreślić, że u nas nie marnują się nawet elementy tapicerki, podsufitka czy części z tworzywa sztucznego, wszystkie trafiają do zakładów przetwórczych. Na koniec chcemy zaznaczyć, że skupujemy także auta używane na terenie województwa śląskiego.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy