Skup aut Świętokrzyskie - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w świętokrzyskiem możesz sprzedać praktycznie każdy samochód. Przyjmujemy pojazdy praktycznie każdego typu, od aut sportowych i terenowych, aż po samochody osobowe w typie SUV i miejskie oraz specjalistyczne i dostawcze. Należność w naszym skupie samochodów używanych w świętokrzyskiem wpłacamy należność zawsze w formie gotówki do ręki w kwocie od 300 zł do 200 000 złotych. Jedynym wymogiem jest rocznik – możesz u nas sprzedać auta wyprodukowane pomiędzy 1960 a 2014 rokiem.

Skup samochodów Auto Kurek – obsługujemy również świętokrzyskie

Wiele zalet naszego skupu aut za gotówkę sprawia, że jesteśmy obecnie jedną z najpopularniejszych firm na całym rynku. Przyjmujemy na skup auta praktycznie nowe i nieużywane, jak i samochody powypadkowe lub mocno wyeksploatowane. Zapewniamy dostęp do korzystnych i prostych umów przeniesienia własności, a sprzedawane samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

W celu rozpoczęcia współpracy z naszym skupem aut używanych w świętokrzyskiem wystarczy skontaktować się nami pod numerem telefonu dostępnym na stronie głównej. Podczas rozmowy należy uzgodnić konkretny termin odbioru samochodu ze wskazanej lokalizacji. Warto także przekazać pozostałe informacje na temat pojazdu, które są istotne.


Oględziny auta

Weryfikacja pojazdu przeprowadzana jest przez naszych specjalistów i jest niezbędnym etapem podczas procesu skupu aut za gotówkę. Oględziny polegają na dokładnym sprawdzeniu pojazdu, a na jej podstawie oferowana jest ostateczna wycena. Dodatkowo podczas weryfikacji kontrolowana jest kompletność dokumentów oraz ich oryginalność.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest podpisanie stosownej i przejrzystej umowy, z którą wiąże się przekazanie praw własności bezpośrednio na naszą firmę. Po dokonaniu niezbędnych formalności następuje wypłata należności w formie gotówkowej lub na konto bankowe na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto sprzedać auto w naszym auto skupie 24h?

  Sprzedaż samochodu w auto skupie 24h ma wiele zalet i stanowi doskonałą alternatywę do sprzedaży we własnym zakresie. Jedną z nich jest duża oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz osobiście spotykać się z kupującymi, nie musisz również czekać na kontakt ze strony potencjalnego kupca – to my zaproponujemy cenę adekwatną do stanu samochodu, dzięki czemu możesz sprzedać swoje auto w zasadzie od razu i na miejscu. Ponadto sprzedaż w skupie aut w Świętokrzyskiem i okolicach w firmie Auto Kurek jest całkowicie bezpieczny. Wypłacamy należność na miejscu w formie gotówki lub przelewem na konto, a nasze umowy kupna-sprzedaży są przejrzyste i doskonale chronią obie strony współpracy. Zadzwoń już dziś!

  Skup aut Świętokrzyskie - skup samochodów używanych

  Skup aut woj. świętokrzyskie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627