Auto kasacja Mamlicz – Złomowanie i szrot pojazdów

Prowadzimy działalność w zakresie auto kasacji pojazdów

Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem działalności F.H.U.FROST z siedzibą w miejscowości Radziejów. Prowadzona przez nas Stacja Demontażu Pojazdów jest w pełni legalna i posiada upoważnienia Wojewody Kujawsko-Pomorskiego nr C-65. Odpowiadamy za auto kasacje na terenie Mamlicza i wielu innych miejscowości na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się niszczeniem starych, nieużywanych i zaniedbanych aut, które po wyłączeniu z obiegu drogowego powinny być poddane właściwym procedurom.

Gwarantujemy bezpieczeństwo pod względem przeprowadzanej transakcji oraz postępowania prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Dążymy do zapewniania naszym klientom jak najlepszych warunków podczas finalizacji transakcji, dlatego auto kasacja w Auto Kurek to wysokie ceny, skup pojazdów niezależnie od stanu fizycznego i technicznego oraz bezpłatny odbiór auta z dowolnego miejsca na terenie Polski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Obsługujemy klientów zamieszkujących Mamlicz i nie tylko.

auto kasacja mamlicz
kontakt telefoniczny
auto powypadkowe

Auto kasacja – Mamlicz

Priorytetem dla naszego przedsiębiorstwa jest dążenie do zaspokajania potrzeb naszych klientów. Chcemy, aby współpraca odbywała się na atrakcyjnych warunkach, a nasi klienci byli usatysfakcjonowani i zadowoleni z oferowanych przez nas usług. W Mamliczu zajmujemy się kasacją pojazdów osobowych i dostawczych. Marka, rok produkcji, stan techniczny nie stanowią dla nas problemu. Wszystkie pojazdy są wyceniane indywidualnie, co daje naszym klientom gwarancję, że uzyskana cena jest adekwatna do przekazanego auta. Gwarantujemy najlepsze ceny i najlepsze warunki w zakresie kasacji pojazdów w województwie kujawsko-pomorskim.

Z naszej oferty kasacji pojazdów w Mamliczu i innych miastach zlokalizowanych na terenie Polski skorzystało już wielu klientów. Współpracujemy z przedsiębiorcami, przedstawicielami firm, jak i klientami prywatnymi. Cieszymy się, że tak wiele osób darzy nas sympatią i zaufaniem, to dzięki naszym klientom jesteśmy w stanie stale się rozwijać i realizować usługi na tak atrakcyjnych warunkach. Dokładamy wszelkich starań, by klient odczuwał satysfakcję i bezpieczeństwo z realizowanych usług, dlatego oferujemy pełnoprawna umowę i wiele innych korzyści wynikających ze współpracy z naszą firmą.

Najlepsza firma wykonująca auto kasacje dla klientów z Mamlicza

Nasza firma za auto kasację pojazdów nie pobiera żadnych opłat. Wykonując nasze kompleksowe usługi zapewniamy klientom profesjonalizm oraz korzystne warunki transakcji. Oferujemy wysokie stawki, gotówkę od ręki oraz odbiór pojazdu bez dodatkowych kosztów. Zajmujemy się usługami w zakresie kasacji pojazdów osobowych i dostawczych od wielu lat i z powodzeniem działamy na rynku. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia nam pełnienie obowiązków dbając o ochronę środowiska. Jako specjaliści przestrzegamy przed samodzielnym demontażem nieużywanego pojazdu. Regulacje prawne zabraniają tego typu praktyk, a nieprzestrzeganie prawa może mieć poważne konsekwencje. W przypadku pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie wyjaśnimy jak wygląda nasza praca.

czarny golf

Formularz zgłoszeniowy