Skup aut dostawczych i busów

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet

Nasza firma prowadzi skup aut dostawczych na terenie całego kraju. Działamy na rynku motoryzacyjnym od lat i z powodzeniem rozszerzamy naszą działalność o kolejne usługi i obszary. Nie boimy się wyzwań, dlatego jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość samochodów dostawczych, busów, aut osobowych, angielek i ciężarowych niezależnie od marki, roku produkcji i stanu technicznego. W zależności od tego jak prezentuje się auto i jaki jest jego stan oferujemy adekwatną jego wartość. Wyceniamy samochody rzetelnie i szybko, dzięki czemu nasi klienci mogą od razu podjąć ostateczną dezycję.

Skup aut dostawczych cieszy się ogromnym zainteresowaniem niezależnie do obszaru. Nasza siedziba jest zlokalizowana na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednakże współpracujemy z klientami z pozostałych obszarów Polski. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Nasi fachowcy odbiorą Państwa auto spod dowolnego adresu. Na czas realizacji zlecenia potrzebujemy około doby. Jesteśmy przygotowani na transport samochodów o różnorodnych gabarytach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Priorytetem dla naszej firmy jest zadowolenie klienta.

skup aut dostawczych

Formularz zgłoszeniowy


  busy na lawecie

  Skup aut dostawczych – to się opłaca!

  Początkowo nasza oferta była skierowana tylko dla klientów, którzy chcieli sprzedać samochód osobowy. Jednakże dzięki zainteresowaniu naszymi usługami oraz zdobyciu zaufania wielu klientów mogliśmy rozszerzyć działalność o skup aut dostawczych. Proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nasi specjaliści wycenią Państwa auto i przygotują stosowne dokumenty, dzięki którym usługa będzie nie tylko korzystna, ale przede wszystkim bezpieczna. Dążymy do zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego dla każdego klienta przygotowujemy spersonalizowaną wycenę pojazdu.

  Zazwyczaj klienci decydują się na zakup używanych samochodów dostawczych lub busów. Głównym czynnikiem motywującym do finalizacji transakcji jest atrakcyjna cena. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług. Priorytetem dla naszego zespołu jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą niezależnie czy są Państwo klientami indywidualnymi, czy przedstawicielami firm.

  biały bus w trasie

  Oferta skierowana dla osób zainteresowanych skupem aut dostawczych i busów

  Nasze usługi są związane z dużym zapotrzebowaniem na używane auta dostawcze. Wiemy, jak istotne dla małych i średnich przedsiębiorstw są finanse, dlatego oferujemy korzystne warunki współpracy. Nasi klienci nie są obarczeni przewozem samochodów, ich naprawą, czy też niebezpieczeństwem wynikającym z transakcji przeprowadzanych bez stosownych potwierdzeń. Proponujemy skup busów oraz aut dostawczych niezależnie od ich stanu technicznego. Wystarczy krótka rozmowa i decyzja o sprzedaży, a my odbierzemy auto z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta.

  Już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Cennik ustalamy indywidualnie, dlatego warto nawiązać kontakt z naszymi przedstawicielami. Gwarantujemy, że nasze usługi są bardzo korzystne. Skupujemy auta niezależnie od ich marki, a im szybciej zgłoszona chęć sprzedaży tym większe prawdopodobieństwo wyższej ceny. Warto już dziś podjąć decyzję i zadzwonić do jednego z naszych przedstawicieli. Kierowca z lawetą przystosowaną do przewozu samochodów dostawczych pojawi się w ciągu około 24 godzin. Na miejscu wypłacimy Państwu gotówkę lub dokonamy przelewu od ręki w zależności od indywidualnych preferencji.

  Warszawa