Skup samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych

Firma Auto Kurek to godne polecenia przedsiębiorstwo, działające w branży motoryzacyjnej już od wielu lat. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na skupowaniu oraz złomowaniu samochodów, które odmawiają dalszego posłuszeństwa swoim właścicielom lub najzwyczajniej w świecie okazują się im zbędne.

W takiej sytuacji istnieje możliwość oddania maszyny w nasze ręce i – co szczególnie ważne – o każdej porze dnia i nocy. Prowadzony przez nas skup ciężarówek (i nie tylko) działa bowiem 24h na dobę, także w soboty i niedziele. Klient zyskuje zatem możliwość pozostawienia u nas pojazdu za gotówkę.

Skup samochodów ciężarowych
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


  biały samochód ciężarowy

  Skup aut ciężarowych w atrakcyjnej cenie

  Na złomowaniu samochodów o dużej masie, a do nich zalicza się przecież ciężarówki, można zarobić szczególnie dużo i to nie tylko ze względu na znaczną wysokość stawek przez nas oferowanych. Tego typu pojazdy posiadają bowiem dużą wartość, która od zawsze jest cenie. Ich podzespoły często są zdolne do użytku nawet po przebyciu poważnego wypadku, co jeszcze bardziej podnosi wartość dużych aut. Skup ciężarówek na pewno zatem zainteresuje wszystkich posiadaczy tych samochodów.

  Eksperci współpracujący z Auto Kurek chętnie obejrzą każdą maszynę zarówno na terenie naszej firmy, jak i w miejscu wyznaczonym przez klienta. Dojazd do niego nie stanowi dla nas problemu, podobnie jak dopięcie transakcji na ostatni guzik, gdy jej warunki zaakceptują zainteresowane strony. Oddająca pod naszą opiekę auto osoba może być pewna, że proces ten przebiega w pełni legalnie i nie wiąże się z żadnym ryzykiem w postaci zwrócenia na siebie uwagi Urzędu Skarbowego lub innej instytucji.

  Jako w pełni profesjonalna firma bardzo dbamy o swoich klientów, oferując im fachowe porady i praktycznie ciągłą dostępność. Chętnie odpowiadamy na pytania kierowane ku nam w czasie rozmowy telefonicznej, jak i w postaci wiadomości mailowych. Dzięki temu nasz skup samochodów ciężarowych wciąż zyskuje na popularności i stanowi swoistą wizytówkę przedsiębiorstwa Auto Kurek, zajmującego się także m.in. dystrybucją poszczególnych elementów (wysokiej jakości) do samochodów różnych marek.

  Oferujemy swoją pomoc przy skupie ciężarówek

  Od dłuższego czasu klienci mogą wykorzystywać również skup ciągników siodłowych do uzyskania odpowiednich środków pieniężnych w przypadku, gdy zechcą rozstać się ze swoją maszyną. Pojazdy znajdujące zastosowanie w pracach polowych są przez nas bardzo pożądane i z tej przyczyny chętnie odkupujemy je i następnie wykorzystujemy w określonych celach. Najczęściej próbujemy zdemontować traktory i sprawne części odsprzedać innym posiadaczom klientom, wiedząc doskonale, że nowe podzespoły są bardzo drogie i nie wszyscy mogą sobie pozwolić na ich pozyskiwanie.

  Do tej pory mieliśmy do czynienia już z niezliczoną liczbą używanych samochodów, dzięki czemu już po pierwszym kontakcie z każdym kolejnym potrafimy orzec, czy będzie w stanie działać jeszcze przez jakiś czas, czy lepiej dla jego właściciela byłoby pozbyć się go i zyskać dodatkową przestrzeń w garażu, którą w przyszłości mogłoby zapełnić nowe auto. Warto więc zaufać naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, nabywanym przez lata praktyki.

  skup samochodów ciężarowych
  czarny samochód ciężarowy

  Auto Kurek – Skup Aut Ciężarowych – Gwarancja uczciwości

  Auto Kurek to partner zdecydowanie godny zaufania i oferujący atrakcyjne warunki współpracy. To przede wszystkim sprawia, że nieustannie poszerzamy własną działalność, a jedną z jej gałęzi jest coraz chętniej odwiedzany skup aut ciężarowych na części. Właściciele tych gigantycznych aut odwiedzają nas codziennie, ufając, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie ich problemów w postaci uszkodzonych maszyn.

  Cenę za pozyskanie danego sprzętu ustalamy biorąc pod uwagę różne czynniki, nie chcąc jednak przy tym, by jego posiadacz otrzymał zbyt niską propozycję. Dlatego też prowadzony przez nas skup odwiedzają wszyscy ci, którzy pragną zyskać jak najwięcej na przekazaniu ich firmie Auto Kurek, słynącej w całym kraju ze swej uczciwości, a także przyjaznego podejścia względem klientów. Potwierdzeniem tego niech będą słowa ich uznania dla naszej pracy, otrzymywane przez nas każdego dnia.