Skup starych aut

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego przygotowujemy ofertę z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Zajmujemy się skupem starych aut, które nie nadają się do użycia lub ich stan pogorszył się w wyniku wypadku. Marka, rok produkcji oraz sprawność techniczna to elementy, które są dla nas nieistotne. Skup starych aut obejmuje wszystkie pojazdy, które następnie są sprzedawane w całości lub w częściach. Proponujemy atrakcyjne warunki, które pozwoliły nam na zdobycie klientów z całej Polski.

Jednym z dominujących atutów w naszej firmie jest zespół. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których samochody są pasją to nasza największa wartość, którą pielęgnujemy od początku istnienia firmy. Zależy nam na tym, by nasze działania były postrzegane jako profesjonalne i godne zaufania. Dzięki naszym ekspertom skup aut odbywa się szybko i terminowo. Wieloletnie doświadczenie pracowników Auto Kurek umożliwia szybką ocenę stanu technicznego auta, a w konsekwencji uzyskanie rzetelnej wyceny pojazdu.

skup starych aut
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


  klasyczny maluch

  Skupujemy stare auta – dlaczego warto nam zaufać?

  Sprzedaż i skup starych aut nie musi budzić wątpliwości, jeśli usługi są wykonywane przez doświadczoną i zaufaną firmę. Na podstawie wielu pozytywnie przeprowadzonych transakcji oraz dzięki możliwości współpracowania z klientami z całego kraju mamy możliwość zaproponowania Państwu korzystnej oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci chwalą nas za szybkość, dokładność oraz wysokie ceny. Jesteśmy elastyczni i prowadzimy skup wszystkich aut bez względu na stan i markę.

  Lata działalności, setka zakupionych samochodów i taka sama liczba sprzedanych aut to gwarancja naszej rzetelności i doświadczenia. Zdajemy sobie sprawę z wielu nierzetelnych propozycji, na które każdego dnia natrafiają nasi klienci, dlatego przygotowaliśmy ofertę gwarantującą przejrzyste zasady współpracy oraz bezpieczeństwo. Szybka wycena to nasz niejedyny atut. W przypadku finalizacji transakcji wystawiamy potwierdzenie sprzedaży oraz dokonujemy przelewu lub dostarczamy gotówkę do ręki.

  stare auto

  Skup starych aut to nasza specjalność

  Jeśli Państwa auto nie jest już wykorzystywane, być może warto pomyśleć o jego sprzedaży? Zajmujemy się skupem starych aut i cieszymy się renomą i zaufaniem wśród naszych klientów. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest solidność i uczciwość. Zapewniamy szybką i darmową wycenę, a dalsze etapy finalizacji transakcji zależą od Państwa. Z naszej strony możemy zapewnić bezpłatny odbiór pojazdu, umowę oraz gotówkę od ręki. Jeśli wciąż wahają się Państwo, czy skorzystać z usług naszej firmy, to zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Jesteśmy przekonani, że eksperci Auto Kurek rozwieją wszelkie wątpliwości.

  Z naszych usług korzysta wielu klientów i zazwyczaj ceny, które podajemy są dla nich bardzo satysfakcjonujące, a nawet konkurencyjne w porównaniu ze stawkami proponowanymi przez inne firmy. Zależy nam na satysfakcji klientów, dlatego z chęcią skupujemy auta wszystkich marek. Jeśli posiadają Państwo auto powypadkowe lub stare to warto je sprzedać. Dodatkowa gotówka zawsze się przyda, a nieużywane auto to najczęściej dodatkowy problem i pojazd zajmujący miejsce w garażu lub na podwórku. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

  Warszawa Poznań Bydgoszcz