Skup aut Wielkopolska

Profesjonalnie, szybko i bezpiecznie

Skup aut w Wielkopolsce może być profesjonalny, szybki i bezpieczny pod warunkiem, że korzy-stają Państwo z naszych usług. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem proponujemy usługi, które są niezwykle korzystne dla obu stron. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm. Naszym priorytetem jest zapewnianie usług na najwyższym poziomie, dlatego oferujemy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nasza firma ma siedzibę usytuowaną w województwie kujawsko-pomorskim, jednak również i Wielkopolska jest terenem naszych działań.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, co daje nam pewność, że wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma mimo wieloletniego doświadczenia i ugruntowanej pozycji na rynku stale się rozwija, zdobywając klientów z różnych części Polski. Pozostajemy do dyspozycji w zakresie szybkiej i rzetelnej wyceny, odbioru pojazdu z dowolnego miejsca oraz bezpiecznej finalizacji transakcji z gotówka przekazywaną do ręki.

skup aut wielkopolska
kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (bezpośrednie numery to – 660 637 702 oraz 692 443 443) bądź przy pomocy przygotowanego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. W ten sposób nasz konsultant będzie mógł wskazać termin spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego samochodu. Wycena jest darmowa.


Oględziny auta

W kolejnym korku robimy oględziny auta – przysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go na podstawie stanu technicznego, rocznika oraz marki.


Kupno samochodu

Ostatni etap to kupno pojazdu – cała procedura przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Następuje podpisanie niezbędnej dokumentacji i wypłata gotówki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • rzetelną wycenę samochodu,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu firmowym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • kupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
laweta z autami

Skup aut – Wielkopolska

Niezależnie od marki, gabarytów, roku produkcji, czy stanu technicznego jesteśmy zainteresowani skupem wszystkich aut na terenie Wielkopolski. Nasza ekipa dba o to, by usługa została wykonana z zachowaniem obustronnej satysfakcji ze zrealizowanego zlecenia. Datę odbioru pojazdu, adres oraz formę płatności wybiera klient, dlatego mają Państwo pewność, że transakcja przebiegnie bezpiecznie i rzetelnie.

Skup aut w Wielkopolsce – czy to się opłaca?

Wielu klientów, którzy zanim zgłoszą się do naszej firmy, szuka kupca auta na własną rękę, co nie zawsze jest łatwe. Chcemy oszczędzić Państwo niepotrzebnego stresu, dlatego proponujemy korzystne rozwiązania. Z nami pozbycie się auta będzie szybkie i przyjemne, a co najważniejsze opłacalne. Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszymi przedstawicielami, ponieważ zwłoka i gra na czas może znacznie obniżyć wartość Państwa pojazdu. Skup aut w Auto Kurek jest opłacalny, a współpraca z naszą firmą jest tego najlepszym przykładem.

zielone bmw

Poznań Gniezno Oborniki Piła Swarzędz Suchy Las Koło Kalisz Chodzież Ostrów Wlkp Szamotuły Września Pleszew Konin

Formularz zgłoszeniowy