Skup aut Środa Wielkopolska

Firma Auto Kurek – skup samochodów używanych w Środzie Wielkopolskiej zaprasza wszystkich, którzy chcą korzystnie sprzedać swoje auto. Od ręki przyjmujemy każdy samochód osobowy, ciężarowy czy terenowy. Trafiają do nas także specjalistyczne pojazdy i ciągniki rolnicze. Oferujemy skup aut za gotówkę, błyskawiczną wycenę i natychmiastową wypłatę po zakończeniu transakcji. U nas mogą Państwo otrzymać za swój samochód od 300 do 200 000 złotych.

Auto skup 24h Środa Wielkopolska

Auto-Kurek zajmuje się skupem aut w Środzie Wielkopolskiej i okolicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Oferujemy bezpłatny transport Państwa pojazdu do siedziby naszej firmy. Zapewniamy minimum formalności oraz sprawny przebieg całego procesu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki temu na przestrzeni lat zdobyliśmy duże uznanie i renomę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega obsługa klientów?


Kontakt z naszą firmą

Pierwszym etapem sprzedaży samochodu jest kontakt z nami pod numerami telefonu: 60 637 702 lub 692 443 443) bądź online za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy wyznaczymy miejsce oraz termin spotkania w celu dokonania wyceny.


Wycena samochodu

Kolejnym etapem są oględziny samochodu przez naszego pracownika, który szczegółowo sprawdza jego stan techniczny i wizualny oraz ocenia wady i zalety. Ważny jest także rocznik oraz marka. Wszystkie te czynniki wpływają na końcową wycenę pojazdu.


Kupno samochodu

Jeśli zaproponowana kwota będzie dla Państwa satysfakcjonująca, przechodzimy do ostatniego etapu naszej współpracy, czyli do podpisania umowy kupna-sprzedaży oraz wypłaty gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Środa Wielkopolska

  Jakie są największe zalety naszej firmy?

  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • minimum formalności i całodobowa obsługa
  • odbiór każdego pojazdu własnym transportem
  • skupujemy każdy samochód bez względu na stan
  • gwarantujemy bardzo korzystne wyceny
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres
  • natychmiastowa wypłata gotówki lub wpłata na konto bankowe

  Auto Kurek – skup pojazdów Środa Wielkopolska

  Firma Auto-Kurek to profesjonalny skup pojazdów w Środzie Wielkopolskiej. Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych każdej marki. Przyjmujemy auta wyprodukowane w latach 1960 – 2014 bez względu na stan techniczny i wizualny. Zajmujemy się skupowaniem samochodów uszkodzonych przeznaczonych do naprawy i renowacji. Wiele z pojazdów, które do nas trafiają, już nigdy nie wyjedzie na drogi publiczne na własnych kołach, jednak z powodzeniem można z nich pozyskać przydatne elementy. Dlatego w Auto Kurek skupujemy auta na części. Prowadzimy także skup aut powypadkowych oraz oferujemy kasację samochodów w Środzie Wielkopolskiej. Oferujemy doskonałe warunki cenowe oraz szybką i sprawną obsługę. Cennik skupu aut kształtuje się w zakresie od 300 do nawet 200 000 złotych w gotówce. Działamy codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą o każdej porze dnia i nocy.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Środzie Wielkopolskiej?

  Skup aut Środa Wielkopolska przyjmuje samochody osobowe, terenowe, ciężarowe i dostawcze. Skupujemy ciągniki rolnicze, naczepy samochodowe oraz autobusy. Trafiają do nas pojazdy sprawne technicznie oraz uszkodzone i powypadkowe.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  Sprzedaż samochodu używanego w naszej firmie przebiega szybko i wymaga minimum formalności, jednak muszą Państwo posiadać sobie podstawowe dokumenty, takie jak: dowód tożsamości, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu jeśli występuje.

  Jak wyceniamy auta?

  Wycenę każdego samochodu dokonujemy na podstawie oceny jego stanu technicznego i wizualnego. Ważna jest także dla nas popularność danej marki, rocznik oraz możliwość ponownego wykorzystania części zamiennych.

  Jak długo trwa sprzedaż samochodu w skupie aut?

  Cały proces sprzedaży w skupie aut Środa Wielkopolska oraz dopełnienie wszelkich formalności staramy się przeprowadzać w ekspresowym tempie. Dla komfortu naszych klientów przygotowujemy umowę kupna-sprzedaży oraz wypłacamy należność niezwłocznie po zakończeniu transakcji.

  Skup aut Środa Wielkopolska i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627