Skup aut Jastrowie - skup samochodów używanych

Jeśli szukasz możliwości sprzedaży auta, nie szukaj dalej – jesteśmy firmą Auto Kurek i dokonujemy skupu aut w Jastrowiu w najlepszej cenie na rynku. Przyjmujemy praktycznie każde auto wyprodukowane w latach 1960-2014 i oferujemy za poszczególne modele od 300 zł do 200 000 zł co oznacza, iż jesteśmy na tym polu bardzo elastyczni i chętni do negocjacji.

Skup samochodów Jastrowie – Auto Kurek

Co więcej, w naszym skupie samochodów osobowych w Jastrowiu można sprzedać auta w idealnym stanie, kolekcjonerskie i zabytkowe, jak i modele zniszczone, powypadkowe, po powodzi lub pożarze. Koniecznie skontaktuj się z naszym skupem aut w Jastrowiu za gotówkę i uzgodnij termin oględzin swojego pojazdu jeszcze dziś!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Jastrowie - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda przebieg transakcji z firmą Auto Kurek? Poznaj 3 proste kroki!


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem sprzedaży auta naszej firmie jest skontaktowanie się z pracownikiem w celu uzgodnienia terminu. Aby to zrobić, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź do wysłania nam wiadomości e-mail poprzez formularz kontaktowy. Warto w niej zawrzeć wszelkie informacje na temat auta, co przyspieszy proces sprzedaży.


Oględziny auta

Drugim etapem są oględziny samochodu w miejscu i czasie uzgodnionym podczas poprzedniego etapu. Pracownik dokona inspekcji stanu technicznego i wizualnego, a także sprawdzi poprawność dokumentów i oceni parametry pracy silnika i wielu innych podzespołów. Wówczas zaoferuje także cenę adekwatną do stanu.


Kupno samochodu

Trzecim i zarazem ostatnim etapem jest sprzedaż samochodu naszej firmie. Klient po zaakceptowaniu ceny otrzyma do podpisania przejrzystą umowę kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie praw własności pojazdu na naszą firmę. Wtedy pracownik będzie mógł wypłacić należność w formie gotówki lub błyskawicznym przelewem bankowym na życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 6 zasad panujących w firmie Auto Kurek:

  • przyjazna atmosfera podczas całej transakcji,
  • brak jakichkolwiek opłat związanych z odbiorem auta czy dojazdem na miejsce naszego transportu,
  • krótkie terminy inspekcji,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • doskonały i bardzo szybki kontakt,
  • bezpieczna transakcja z firmą z ugruntowaną pozycją na rynku.
  skup aut Jastrowie

  Jakie auta możesz sprzedać firmie Auto Kurek?

  W naszym auto skupie 24h Auto Kurek można sprzedać praktycznie każdy pojazd wyprodukowany w latach 1960-2014. Przyjmujemy auta osobowe, miejskie i niewielkie, jak i duże auta typu SUV czy pojazdy dostawcze lub specjalistyczne. Ponadto skupowanie samochodów używanych w Jastrowiu to nasza specjalność już od lat, dlatego umożliwiamy sprzedaż aut powypadkowych, za które w wielu przypadkach oferujemy cenę złomu za kilogram. Dzięki nam sprzedaż auta może być szybka, prosta i bardzo bezpieczna, a uzyskane w ten sposób pieniądze będzie można od razu przeznaczyć na inne cele.

  skup aut Jastrowie

  Auto Kurek jako alternatywa do sprzedaży auta prywatnie

  W naszym skupie aut w Jastrowiu i okolicach można sprzedać auto znacznie szybciej niż za pomocą portali aukcyjnych lub ogłoszeniowych. Sprzedając pojazd prywatnie zawsze trzeba się liczyć z wieloma niedogodnościami, na czele z nieterminowymi klientami, wybudzaniem oraz poszukiwaniem wad na siłę specjalnie po to, by obniżyć cenę poniżej granicy opłacalności. Nasz auto skup 24h Auto Kurek jest firmą, która dba o swoje dobre imię oferując zawsze cenę adekwatną do stanu i wyposażenia. Zadzwoń już dziś do naszego skupu aut w Jastrowiu i okolicach i uzgodnij termin oględzin swojego samochodu.

  Skup aut Jastrowie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627