Skup aut Złotów - skup samochodów używanych

Nasza firma Auto Kurek od lat specjalizuje się w skupowaniu aut za gotówkę oferując najlepsze warunki, dzięki czemu możemy pochwalić się już szerokim gronem zadowolonych klientów. Cennik skupu aut uzależniony jest od ich stanu, dzięki czemu proponowana przez nas cena zawsze jest rozsądna i uczciwa.

Skup samochodów Złotów – Auto Kurek

Nie podkreślamy wad pojazdu jednocześnie tuszując jego mocne strony, gdyż bierzemy pod uwagę każdy szczegół podczas oględzin wykonywanych przez naszego pracownika. Podsumowując nasz skup aut używanych w Złotowie i okolicach jest zatem doskonałym rozwiązaniem w przypadku chęci sprzedaży swojego samochodu za jak najkorzystniejszą cenę, adekwatną do jego stanu.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Złotów - zadzwoń 692 443 443

Jak skorzystać z oferty skupu auto 24h?


Kontakt telefoniczny

W celu podjęcia z nami współpracy w pierwszej kolejności należy się z nami skontaktować pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź wysłać wiadomość drogą internetową poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie firmowej www lub e-mail.


Oględziny auta

Po kontakcie nasz pracownik umawia się na konkretny termin i przyjeżdża w celu wykonania oględzin samochodu. Dzięki tej analizie możemy zwrócić uwagę na każdy szczegół – stan techniczny, stan wizualny, przebieg, sprawność podzespołów czy też dodatkowe wyposażenie Wszystko to pomoże nam zaproponować uczciwą i rozsądną cenę, która będzie z pewnością zadowalająca dla obu stron.


Kupno samochodu

Na koniec wystarczy złożyć podpis na umowie kupna sprzedaży i okazać swój dowód osobisty. Po sfinalizowaniu transakcji bezpłatnie zajmujemy się odbiorem samochodu, a także pozostałymi formalnościami, dlatego jesteśmy firmą godną zaufania.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze mocne strony:

  • bezpieczna i szybka transakcja,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • kompleksowa pomoc,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • wieloletnie doświadczenie w tej branży,
  • uczciwa i rozsądna cena za każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego stanu.
  skup aut Złotów

  Skup samochodów używanych dla wszystkich mieszkańców Złotowa

  Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży samochodu to konieczne skorzystaj z naszej oferty. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym i wizualnym, których rok produkcji mieści się w zakresie od 1960 roku do 2014 roku, oferując za nie cenę od 300 zł aż do 200 000 zł. Co więcej, skupujemy samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, czy też zupełnie wyeksploatowane. W przypadku pojazdów przeznaczonych do utylizacji tworzymy zaświadczenie o demontażu, dzięki czemu zmniejszamy ilość formalności do niezbędnego minimum. Pracownicy naszego skupu aut 24h mogą dojechać do klienta, dzięki czemu nie musi on również liczyć się ze stratą pieniędzy na transport, które musiałby pokryć na własną rękę w celu złomowania swojego pojazdu.

  skup aut Złotów

  Skup aut używanych Auto Kurek zapraszam do kontaktu

  Już dziś zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Nasz skup aut używanych dostępny jest przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, dzięki czemu mogą Państwo skontaktować się z naszymi pracownikami o dogodnej dla siebie porze. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a także zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług i najkorzystniejsze ceny, dlatego nasza współpraca z pewnością okaże się satysfakcjonująca dla każdej ze stron.

  Skup aut Złotów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627