Skup aut Rawicz - skup samochodów używanych

Auto Kurek to auto skup 24h, który zachęca klientów wysoką ceną odkupu samochodu oraz rewelacyjną wręcz obsługą klienta. Przyjmujemy auta w każdym wieku i w każdym stanie technicznym płacąc za nie od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od ich stanu, jakości czy dodatkowego wyposażenia.

Skup samochodów Rawicz – Auto Kurek

Nasz skup aut w Rawiczu działa przez całą dobę 7 dni w tygodniu, co dla wielu klientów będzie niezwykle istotne. Należną gotówkę wypłacamy “do ręki” lub przelewem na wyraźne życzenie klienta. Dewizą skupu aut w Rawiczu i okolicach Auto Kurek jest błyskawiczna i uczciwa transakcja niezależnie od stanu, marki czy ilości dodatkowego wyposażenia w danym samochodzie.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Rawicz - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Czekamy na kontakt pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 lub poprzez skrzynkę e-mail, którą monitorujemy całodobowo. Nasz pracownik po zapoznaniu się ze szczegółami będzie w stanie umówić konkretną porę oraz datę na osobiste oględziny i wycenę auta.


Oględziny auta

Nasz pracownik zjawi się w umówionym miejscu o danej porze i dokona dogłębnej analizy samochodu. Oceni jego stan zewnętrzny oraz techniczny i w większości przypadków przejrzy także jego dokumentację. Po inspekcji klient pozna naszą cenę za samochód, która z pewnością okaże się bardzo atrakcyjna.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to trzeci i zarazem ostatni etap sprzedaży auta naszej firmie. Jeśli klient zaakceptuje kwotę podaną przez pracownika, będzie mógł podpisać umowę kupna-sprzedaży, po czym otrzyma pełną kwotę z umowy w formie gotówki lub przelewem bankowym do wyboru.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze podstawowe zalety to:

  • znakomita obsługa klienta
  • przyjazna atmosfera podczas procesu sprzedaży
  • dostępność pracowników 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • darmowy dojazd, wycena oraz załadunek
  • natychmiastowa wypłata należnej gotówki
  • wycena adekwatna do jakości i stanu pojazdu
  • możliwość wypłaty należności przelewem
  skup aut Rawicz

  Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

  Nasz skup samochodów osobowych w Rawiczu to gwarancja sukcesu i znakomitej ceny za pojazd. Wielu klientów trafia do nas po kilku miesiącach prób sprzedaży pojazdu prywatnie na portalach aukcyjnych lub w komisach, gdyż gotówkę otrzymają natychmiast po dokonaniu oględzin. Nasza inspekcja jest całkowicie zgodna ze stanem faktycznym, gdyż podczas niej bierzemy pod uwagę zarówno wady, jak i zalety danego auta. Wiele innych firm przykłada dużą wagę jedynie do minusów danego egzemplarza, aby plusy całkowicie pominąć. Podczas skupowania samochodów używanych w Rawiczu zwracamy uwagę na dobry stan lakieru, na kompletność wyposażenia, na niski przebieg czy na oryginalne części blacharskie. Naszą zaletą jest fakt, iż klient nie ponosi dosłownie żadnych kosztów, gdyż wszystkie pokrywamy z własnej kieszeni. Tyczy się to dojazdu, wyceny oraz załadunku i odbioru auta. Właśnie dlatego skup samochodów osobowych Rawicz to dla klientów sama przyjemność.

  skup aut Rawicz

  Jakie auta skupujemy w firmie Auto Kurek?

  Nasz skup samochodów osobowych w Rawiczu dokonuje wyceny i zakupu aut w praktycznie każdym stanie. Od egzemplarzy kolekcjonerskich i idealnie utrzymanych, aż po warianty po przejściach, np. po powodzi, spaleniu czy wypadku, wówczas oferujemy cenę sprzedaży za kilogram. W auto skupie 24h Auto Kurek przyjmujemy także auta nietypowe i specjalistyczne, za które oferujemy zawsze cenę adekwatną do ich stanu i jakości. Dzięki naszej firmie można sprzedać nawet takie auto, którym nikt nie był zainteresowany podczas prób prywatnej sprzedaży. Zapraszamy do naszego skupu w Rawiczu Auto Kurek! Zapewniamy szybką obsługę, znakomite warunki, przejrzyste umowy oraz rozsądne oferty cenowe.

  Skup aut Rawicz i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627