Skup aut Bojanowo

Skup aut Bojanowo to miejsce, w którym z łatwością sprzedasz swój samochód niezależnie od jego stanu i marki. Oferujemy najwyższe ceny, błyskawiczną wycenę i wypłatę gotówki w kwocie od 300 do 200 000 złotych. Skupujemy samochody osobowe, terenowe, ciężarowe i dostawcze, a także ciągniki rolnicze, naczepy i autobusy. Prowadzimy skupowanie samochodów uszkodzonych, powypadkowych i przeznaczonych do naprawy. Trafiają do nas również pojazdy całkowicie sprawne.

Auto skup 24h Bojanowo

Nasz skup aut w Bojanowie podobnie jak w pozostałych lokalizacjach naszej firmy na terenie kraju, pozostaje do dyspozycji mieszkańców Bojanowa i okolic przed 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Oferujemy bezpłatny dojazd pod wskazany adres oraz odbiór pojazdu własnym środkiem transportu. Jeśli chcesz pozbyć się swojego starego samochodu i zwolnić miejsce w garażu – zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega obsługa klientów?


Kontakt z naszą firmą

Skup aut Bojanowo oferuje błyskawiczne przeprowadzenie każdej transakcji. U nas możesz sprzedać swój samochód nawet w ciągu jednego dnia. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerami 660 637 702 lub 692 443 443 bądź online za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Wycena samochodu

Po ustaleniu dogodnego terminu nasz pracownik zjawi się pod wskazanym adresem i dokona szczegółowej oceny stanu technicznego i wizualnego Twojego auta, która będzie brana pod uwagę do końcowej wyceny pojazdu. Ważny jest także rocznik oraz popularność marki.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji w naszym skupie pojazdów jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży samochodu oraz przekazania ustalonej kwoty gotówki. Na życzenie klienta pieniądze możemy przelać na wskazany numer konta bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Bojanowo

  Jakie są największe zalety naszej firmy?

  • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
  • do minimum ograniczyliśmy wszelkie formalności
  • Twój samochód odbierzemy własnym środkiem transportu
  • skupujemy każdy pojazd bez względu na stan techniczny i wizualny
  • posiadamy bardzo korzystny cennik skupu aut
  • błyskawicznie wypłacamy ustaloną kwotę w formie gotówki lub na konto

  Auto Kurek – skup pojazdów Bojanowo

  Firma Auto Kurek oferuje skup aut w Bojanowie i okolicach. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny i błyskawiczne przeprowadzanie każdej transakcji. Zajmujemy się skupem aut powypadkowych, uszkodzonych i przeznaczonych do naprawy. U nas sprzedasz samochód całkowicie sprawny i w bardzo dobrym stanie. Prowadzimy także skup aut na części, które szczegółowo sprawdzamy pod kątem stanu technicznego, dzięki temu mamy pewność, że posłużą przez wiele lat. W przypadku bardzo zniszczonych pojazdów oferujemy złomowanie aut w Bojanowie. Nasza firma istnieje od 1996 roku i przez lata działalności zyskała renomę i rozpoznawalność na rynku lokalnym i krajowym. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wycena będzie bardzo korzystna, a cała transakcja przebiegnie bardzo szybko i bezproblemowo.

  Skup aut Bojanowo i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627