Skup aut Poznań- skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Poznaniu możesz sprzedać swój samochód w korzystnej cenie. Przyjmujemy wszystkie pojazdy – zaczynając od tych zniszczonych i wyeksploatowanych lub powypadkowych, na modelach produkowanych współcześnie kończąc. Za pojedynczy egzemplarz wypłacamy wynagrodzenie w formie gotówkowej lub bezgotówkowej w wysokości wynoszącej od 300 do 200 000 zł. W skupie samochodów używanych Auto Kurek możesz także sprzedać autobus, samochód ciężarowy, sportowy lub rekreacyjny oraz quady i wszystkie inne pojazdy.

Skup samochodów Poznań – Auto Kurek

Podstawową zaletą naszego skupu aut za gotówkę jest fakt, iż pracujemy przez 24 godziny na dobę, umożliwiając skup samochodu o każdej porze dnia i nocy. Ponadto z oferty auto skupu 24h Auto Kurek możesz skorzystać przez 7 dni w tygodniu, a także wybrać dogodną dla siebie lokalizację odbioru auta – to my zajmiemy się całą resztą. Warto także wiedzieć, że skupowanie samochodów uszkodzonych to dla nas codzienność, dlatego jeśli dysponujesz samochodem, który uległ spaleniu, zalaniu lub aktom wandalizmu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Toruń - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo być pewni natychmiastowej i łatwej procedury skupu auta. Współpraca z naszą firmą zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem ustalamy przystępny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny pojazdu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup aut poznań

Skup samochodów używanych – Poznań

Dlaczego jesteśmy zainteresowani skupem samochodów używanych od naszych klientów z Poznania? Ponieważ popyt na auta jest zawsze, a samochody z drugiej ręki są tańsze i cieszą się ogromną popularnością. Naszym priorytetem jest klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszelkie Państwa oczekiwania. Oferujemy współpracę wszystkim zainteresowanym. Niezależnie od tego, czy mają Państwo firmę, czy też chcą sprzedać samochód jako osoba indywidualna. W Auto Kurek oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Skup aut – Poznań i okolice

Od lat skupujemy samochody od klientów z Poznania i okolic. Działamy na terenie całej Polski, a nasi klienci chętnie nawiązują z nami współpracę. Naszą największą zaletą są atrakcyjne warunki finalizacji transakcji. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym z roczników od 1960 do 2014. Każdego klienta traktujemy indywidualnie oferując cenę adekwatną do stanu technicznego pojazdu. Nasi klienci za dobry samochód są w stanie otrzymać nawet 200 000 zł. Zaręczamy, że współpraca z naszą firmą jest opłacalna przez wzgląd na konkurencyjne ceny i obsługę na najwyższym poziomie.

Jeśli mają Państwo w swoim garażu auto zupełnie wyeksploatowane, to zachęcamy do jego sprzedaży. Niezależnie od stanu technicznego zapłacimy za samochód, a Państwo zyskują podwójnie. Z jednej strony, transakcja z Auto Kurek oznacza pozbycie się samochodu i zyskanie dodatkowego miejsca na terenie posiadłości, a z drugiej gotówkę do ręki lub wygodny przelew. Skupujemy samochody dostawcze i osobowe na terenie Poznania i okolic od klientów indywidualnych i przedstawicieli firm. Dbając o naszych klientów oferujemy bardzo korzystne rozwiązania i bezpieczną transakcję.

skup aut poznań

Skup aut za gotówkę – Poznań

To od Państwa zależy, czy skup auta odbędzie się na terenie Poznania lub innej miejscowości. Nasi pracownicy przyjadą do Państwa niezależnie od odległości. Działamy na terenie Polski, a dzięki lawecie mamy możliwość odbioru auta osobowego i dostawczego niezależnie od jego stanu technicznego. Skup aut za gotówkę to również okazja, by podreperować swój budżet. Zapewniamy szybką wycenę, która jest rzetelna i oparta na wieloletnim doświadczeniu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania.

Gotówka lub przelew – nasi klienci mają wybór. Jeśli Państwa samochód został wyceniony na dość dużą kwotę i bardziej komfortowy będzie dla Państwa przelew gwarantujemy, że płatność zostanie nadana natychmiast. Dbamy o satysfakcję naszych klientów, dlatego w celu zabezpieczenia interesów obu stron spisujemy stosowne umowy. Zarówno nasi klienci, jak i my mamy pewność, że finalizacja transakcji przebiegnie pomyślnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Formalności po sprzedaży auta – skup aut Poznań

Zastanawiasz się nad tym, jak wyglądają formalności po sprzedaży samochodu? Jeśli nabywcą jest komis samochodowy lub wybierasz skup Auto Kurek w mieście Poznań , wiele z dokumentów zostanie przygotowanych za Ciebie, jednak nie zawsze możesz na to liczyć. Właściciel auta zobowiązany jest do zebrania kompletu dokumentów samochodu. Będzie to oczywiście dowód rejestracyjny, opcjonalnie karta pojazdu. Nie możesz zapomnieć o tym, że sprzedaż auta nowemu właścicielowi wiąże się z koniecznością przepisania polisy OC. Najważniejszy dokument tej transakcji to oczywiście umowa kupna-sprzedaży sporządzona w dwóch egzemplarzach. Gdy samochód trafi w ręce nowego właściciela, do 30 dni od tego wydarzenia poinformuj Wydział Komunikacji o tym, że sprzedałeś auto. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport, dokument, który poświadcza zbycie pojazdu i zaświadczenie o zbyciu sporządzone przez wszystkich jego właścicieli. Nie możesz także zapomnieć o tym, że towarzystwo ubezpieczeniowe również powinno się o tym dowiedzieć do 14 dni od sprzedaży; na szczęście w tym przypadku wszystkiego dokonasz z poziomu swojego komputera, bo można to zrobić przez internet. Podasz tam wtedy między innymi Twoje dane osobowe, markę, model, numery rejestracyjne auta czy okres, w którym obowiązywała polisa. Jeśli jakiekolwiek problemy w przyszłości (na przykład mandaty za przekroczenie prędkości) będą przychodzić na Twój adres, powinieneś mieć umowę kupna-sprzedaży, aby potwierdzić, że nie jesteś już właścicielem samochodu.

FAQ

Jakie auta skupujemy w Poznaniu?

W naszym skupie aut w Poznaniu można sprzedać praktycznie każdy rodzaj samochodu i w każdym stanie technicznym. Skupujemy między innymi pojazdy osobowe, w tym niewielkie auta miejskie, jak również bardzo duże SUV-y, a także modele specjalistyczne (quady, terenówki, auta sportowe) czy ciężarówki lub autobusy. Co więcej, zajmujemy się także skupowaniem samochodów uszkodzonych, dlatego z chęcią kupimy auta powypadkowe lub całkowicie wyeksploatowane.

Ile płacimy za samochody?

W naszym skupie aut w Poznaniu zatrudniamy pracowników, którzy wyceniają każdy pojazd indywidualnie. Na wycenę ma wpływ między innymi popularność danego modelu oraz marka, wiek samochodu czy jego stan techniczny, a także stan wizualny. Pracownik dokona także dogłębnej analizy wszelkich układów bezpieczeństwa. Co ważne, nasz skup samochodów używanych w Poznaniu zwraca także uwagę na zalety auta, takie jak jego niski przebieg czy doskonałej jakości lakier.

Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

Nasz auto skup 24h jest dostępny przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, dlatego umożliwiamy sprzedaż samochodu o każdej porze dnia oraz nocy. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo i przedstawić nam wszelkie najważniejsze szczegóły tyczące się danego modelu auta. Wówczas ustalimy bardzo bliski termin inspekcji.

Czy sprzedaż samochodu w skupie aut to dobry wybór?

Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut w Poznaniu to rozwiązanie, które stanowi doskonałą alternatywę tradycyjnej sprzedaży pojazdu w sieci lub znajomym. Cechuje się błyskawiczną realizacją i pełnym bezpieczeństwem całej transakcji, dzięki czemu można z łatwością pozbyć się auta jeszcze w ten sam dzień. Należność w skupie aut Poznań Auto Kurek wypłacamy w formie przelewu natychmiastowego lub gotówki, dzięki czemu można ją od razu przeznaczyć na dowolny cel.

Jak działa skup aut? Jak szybko można sprzedać auto?

Nasz skup aut Poznań Auto Kurek jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie błyskawiczną realizację. Wystarczy zadzwonić do nas o każdej porze (pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu) i ustalić dogodny termin inspekcji. Zapewniamy dojazd na miejsce naszym własnym transportem. Formalności zawsze załatwiamy na miejscu, a ich dopełnienie nie zajmuje więcej niż kilka godzin.

Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży samochodu?

Jeżeli chcesz skorzystać z naszego skupu aut Poznań Auto Kurek, koniecznie przygotuj całą dokumentację, bez której sprzedaż samochodu nie jest możliwa. Niezbędny będzie dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, karta pojazdu (jeśli została wydana) oraz szereg upoważnień (jeśli są niezbędne). Warto wyróżnić wśród nich zaświadczenie o zgubieniu tablic czy o braku dowodu rejestracyjnego. Upoważnienie będzie także wymagane w sytuacji, gdy chcesz sprzedać samochód za członka rodziny lub współpracownika.

Skup aut Poznań i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627