Skup aut używanych za gotówkę Poznań

Skupujemy samochody używane i uszkodzone

Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Mimo że siedziba Auto Kurek znajduje się w Radziejowie w województwie kujawsko-pomorskim to stale rozszerzamy zakres świadczonych usług na kolejne miasta Polski. Naszym celem jest sprostanie wysokim wymaganiom naszych klientów, dlatego proponujemy tak korzystną ofertę obejmującą skup samochodów używanych za gotówkę i szereg, związanych z tą usługą udogodnień. Skupujemy wszystkie auta niezależnie od ich stanu technicznego, rocznika i marki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno osoby zamieszkujące Poznań i jego okolice. Skup aut Auto Kurek to oferta, obok której nie można przejść obojętnie.

skup samochodów używanych poznań i okolice
kontakt telefoniczny

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo być pewni natychmiastowej i łatwej procedury skupu auta. Współpraca z naszą firmą zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem ustalamy przystępny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny pojazdu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup aut używanych za gotówkę poznań

Skup samochodów używanych – Poznań

Dlaczego jesteśmy zainteresowani skupem samochodów używanych od naszych klientów z Poznania? Ponieważ popyt na auta jest zawsze, a samochody z drugiej ręki są tańsze i cieszą się ogromną popularnością. Naszym priorytetem jest klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszelkie Państwa oczekiwania. Oferujemy współpracę wszystkim zainteresowanym. Niezależnie od tego, czy mają Państwo firmę, czy też chcą sprzedać samochód jako osoba indywidualna. W Auto Kurek oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

skupujemy wszystkie marki

Skup aut – Poznań i okolice

Od lat skupujemy samochody od klientów z Poznania i okolic. Działamy na terenie całej Polski, a nasi klienci chętnie nawiązują z nami współpracę. Naszą największą zaletą są atrakcyjne warunki finalizacji transakcji. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym z roczników od 1960 do 2014. Każdego klienta traktujemy indywidualnie oferując cenę adekwatną do stanu technicznego pojazdu. Nasi klienci za dobry samochód są w stanie otrzymać nawet 200 000 zł. Zaręczamy, że współpraca z naszą firmą jest opłacalna przez wzgląd na konkurencyjne ceny i obsługę na najwyższym poziomie.

Jeśli mają Państwo w swoim garażu auto zupełnie wyeksploatowane, to zachęcamy do jego sprzedaży. Niezależnie od stanu technicznego zapłacimy za samochód, a Państwo zyskują podwójnie. Z jednej strony, transakcja z Auto Kurek oznacza pozbycie się samochodu i zyskanie dodatkowego miejsca na terenie posiadłości, a z drugiej gotówkę do ręki lub wygodny przelew. Skupujemy samochody dostawcze i osobowe na terenie Poznania i okolic od klientów indywidualnych i przedstawicieli firm. Dbając o naszych klientów oferujemy bardzo korzystne rozwiązania i bezpieczną transakcję.

wszystkie marki z całej polski

Skup aut za gotówkę – Poznań

To od Państwa zależy, czy skup auta odbędzie się na terenie Poznania lub innej miejscowości. Nasi pracownicy przyjadą do Państwa niezależnie od odległości. Działamy na terenie Polski, a dzięki lawecie mamy możliwość odbioru auta osobowego i dostawczego niezależnie od jego stanu technicznego. Skup aut za gotówkę to również okazja, by podreperować swój budżet. Zapewniamy szybką wycenę, która jest rzetelna i oparta na wieloletnim doświadczeniu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania.

Gotówka lub przelew – nasi klienci mają wybór. Jeśli Państwa samochód został wyceniony na dość dużą kwotę i bardziej komfortowy będzie dla Państwa przelew gwarantujemy, że płatność zostanie nadana natychmiast. Dbamy o satysfakcję naszych klientów, dlatego w celu zabezpieczenia interesów obu stron spisujemy stosowne umowy. Zarówno nasi klienci, jak i my mamy pewność, że finalizacja transakcji przebiegnie pomyślnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Formularz zgłoszeniowy