Skup aut Poznań- skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Poznaniu możesz sprzedać swój samochód w korzystnej cenie. Przyjmujemy wszystkie pojazdy – zaczynając od tych zniszczonych i wyeksploatowanych lub powypadkowych, na modelach produkowanych współcześnie kończąc. Za pojedynczy egzemplarz wypłacamy wynagrodzenie w formie gotówkowej lub bezgotówkowej w wysokości wynoszącej od 300 do 200 000 zł. W skupie samochodów używanych Auto Kurek możesz także sprzedać autobus, samochód ciężarowy, sportowy lub rekreacyjny oraz quady i wszystkie inne pojazdy.

Skup samochodów Poznań – Auto Kurek

Podstawową zaletą naszego skupu aut za gotówkę jest fakt, iż pracujemy przez 24 godziny na dobę, umożliwiając skup samochodu o każdej porze dnia i nocy. Ponadto z oferty auto skupu 24h Auto Kurek możesz skorzystać przez 7 dni w tygodniu, a także wybrać dogodną dla siebie lokalizację odbioru auta – to my zajmiemy się całą resztą. Warto także wiedzieć, że skupowanie samochodów uszkodzonych to dla nas codzienność, dlatego jeśli dysponujesz samochodem, który uległ spaleniu, zalaniu lub aktom wandalizmu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Toruń - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo być pewni natychmiastowej i łatwej procedury skupu auta. Współpraca z naszą firmą zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem ustalamy przystępny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny pojazdu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
  skup aut poznań

  Skup samochodów używanych – Poznań

  Dlaczego jesteśmy zainteresowani skupem samochodów używanych od naszych klientów z Poznania? Ponieważ popyt na auta jest zawsze, a samochody z drugiej ręki są tańsze i cieszą się ogromną popularnością. Naszym priorytetem jest klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszelkie Państwa oczekiwania. Oferujemy współpracę wszystkim zainteresowanym. Niezależnie od tego, czy mają Państwo firmę, czy też chcą sprzedać samochód jako osoba indywidualna. W Auto Kurek oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

  Skup aut – Poznań i okolice

  Od lat skupujemy samochody od klientów z Poznania i okolic. Działamy na terenie całej Polski, a nasi klienci chętnie nawiązują z nami współpracę. Naszą największą zaletą są atrakcyjne warunki finalizacji transakcji. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym z roczników od 1960 do 2014. Każdego klienta traktujemy indywidualnie oferując cenę adekwatną do stanu technicznego pojazdu. Nasi klienci za dobry samochód są w stanie otrzymać nawet 200 000 zł. Zaręczamy, że współpraca z naszą firmą jest opłacalna przez wzgląd na konkurencyjne ceny i obsługę na najwyższym poziomie.

  Jeśli mają Państwo w swoim garażu auto zupełnie wyeksploatowane, to zachęcamy do jego sprzedaży. Niezależnie od stanu technicznego zapłacimy za samochód, a Państwo zyskują podwójnie. Z jednej strony, transakcja z Auto Kurek oznacza pozbycie się samochodu i zyskanie dodatkowego miejsca na terenie posiadłości, a z drugiej gotówkę do ręki lub wygodny przelew. Skupujemy samochody dostawcze i osobowe na terenie Poznania i okolic od klientów indywidualnych i przedstawicieli firm. Dbając o naszych klientów oferujemy bardzo korzystne rozwiązania i bezpieczną transakcję.

  skup aut poznań

  Skup aut za gotówkę – Poznań

  To od Państwa zależy, czy skup auta odbędzie się na terenie Poznania lub innej miejscowości. Nasi pracownicy przyjadą do Państwa niezależnie od odległości. Działamy na terenie Polski, a dzięki lawecie mamy możliwość odbioru auta osobowego i dostawczego niezależnie od jego stanu technicznego. Skup aut za gotówkę to również okazja, by podreperować swój budżet. Zapewniamy szybką wycenę, która jest rzetelna i oparta na wieloletnim doświadczeniu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania.

  Gotówka lub przelew – nasi klienci mają wybór. Jeśli Państwa samochód został wyceniony na dość dużą kwotę i bardziej komfortowy będzie dla Państwa przelew gwarantujemy, że płatność zostanie nadana natychmiast. Dbamy o satysfakcję naszych klientów, dlatego w celu zabezpieczenia interesów obu stron spisujemy stosowne umowy. Zarówno nasi klienci, jak i my mamy pewność, że finalizacja transakcji przebiegnie pomyślnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Formalności po sprzedaży auta – skup aut Poznań

  Zastanawiasz się nad tym, jak wyglądają formalności po sprzedaży samochodu? Jeśli nabywcą jest komis samochodowy lub wybierasz skup Auto Kurek w mieście Poznań , wiele z dokumentów zostanie przygotowanych za Ciebie, jednak nie zawsze możesz na to liczyć. Właściciel auta zobowiązany jest do zebrania kompletu dokumentów samochodu. Będzie to oczywiście dowód rejestracyjny, opcjonalnie karta pojazdu. Nie możesz zapomnieć o tym, że sprzedaż auta nowemu właścicielowi wiąże się z koniecznością przepisania polisy OC. Najważniejszy dokument tej transakcji to oczywiście umowa kupna-sprzedaży sporządzona w dwóch egzemplarzach. Gdy samochód trafi w ręce nowego właściciela, do 30 dni od tego wydarzenia poinformuj Wydział Komunikacji o tym, że sprzedałeś auto. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport, dokument, który poświadcza zbycie pojazdu i zaświadczenie o zbyciu sporządzone przez wszystkich jego właścicieli. Nie możesz także zapomnieć o tym, że towarzystwo ubezpieczeniowe również powinno się o tym dowiedzieć do 14 dni od sprzedaży; na szczęście w tym przypadku wszystkiego dokonasz z poziomu swojego komputera, bo można to zrobić przez internet. Podasz tam wtedy między innymi Twoje dane osobowe, markę, model, numery rejestracyjne auta czy okres, w którym obowiązywała polisa. Jeśli jakiekolwiek problemy w przyszłości (na przykład mandaty za przekroczenie prędkości) będą przychodzić na Twój adres, powinieneś mieć umowę kupna-sprzedaży, aby potwierdzić, że nie jesteś już właścicielem samochodu.

  Skup aut Poznań – to właśnie tu sprzedasz swój stary samochód

  Skup samochodó to wyjątkowe miejsce na mapie Wielkopolski. Prowadzony skup przyjmuje każdy rodzaj auta, toteż już nigdy więcej nie będziesz musiał przejmować się typowymi dla polskiego rynku aut używanych przypadłościami, czyli nieuczciwymi oglądającymi i zaniżonymi cenami ofert. Oferujemy rewolucyjną w swojej prostocie, wstępną wycenę on-line. Nie zastąpi ona oczywiście faktycznej wyceny, jest jednak pierwszym krokiem ku zapoznaniu się z orientacyjnym przedziałem cenowym.

  Polski rynek aut używanych jest znany ze skandalicznych zachowań i zwyczajów. Gdy wystawimy nasz samochód, czekają nas dziesiątki telefonów od roszczeniowych pytających, traktujących nas z góry jak oszusta. To bardzo zniechęca!Chcesz pozzbyć się auta w Poznaniu ? Idealnie – doskonale zdaje sobie z tego sprawę, toteż z przyjemnością zaprasza on wszystkich chętnych pozbyć się swojego samochodu. Nie jesteś pewny, czy twój samochód zostanie przyjęty? Zadzwoń! Skup aut Poznański to osoby z pasją i zaangażowaniem, toteż w ciągu kilku sekund będą one w stanie zagwarantować Ci orientacyjną wycenę, bądź też dadzą odpowiedź na pytanie o przyjazd w celu sprzedaży.

  Jakie auta trafiają do skup aut Poznań?

  Przyjmujemy niemal każdy typ pojazdu. Setki osób pozytywnie zaskoczonych zostało, gdy ich samochód został sklasyfikowany przez skup aut Poznań jako odpowiedni do przyjęcia. To jednak fakt! Jeżeli zaś interesuje nas statystyczny udział poszczególnych rodzajów aut, to można śmiało uznać, że liderem są auta kilkuletnie, bezwypadkowe, od pierwszego lub drugiego właściciela. Takich aut jest najwięcej, lecz nie są one jedyne. Nie brakuje również powypadkowych, lecz to właśnie egzemplarze lekko zużyte, w przyzwoitym stanie stanowią lwią część pojazdów trafiających do szrotu. Jeżeli więc poruszasz się na co dzień pojazdem z polskiego salonu, którego wiek nie przekracza kilku lat, możesz uważać się za szczęśliwca – Twój pojazd niemal na pewno będzie przyjęty przez pracowników naszych.

  Innym typem pojazdów pojawiających się w skupie są auta powypadkowe, po kolizjach i po lekkich stłuczkach. Skup samochodó Poznań z chęcią przyjrzy się uszkodzonym pojazdom, niezależnie od stopnia intensywności uszkodzenia. Możesz więc porysować auto i wgnieść drzwi na podziemnym parkingu, a skup aut  uszkodzonych Poznań i tak zaoferuje w ciągu kilku minut swoją cenę. Możesz także wziąć udział w większej kolizji, a i tak nasz auto  skup aut dokona oględzin – warto zadzwonić, zapytać, upewnić się. Często obawy klientów są bezzasadne, ponieważ skup aut Poznań zawsze wychodzi frontem do klienta, uznając filozofię, że klient powinien zawsze wyjść zadowolony. Wszelkiego rodzaju niekompletne auta – na przykład bez zderzaka, bez lusterek czy bez szyb – także potencjalnie kwalifikują się do oględzin przez fachowy zespół skupu. Nieraz zdarza się bowiem, że po stłuczce z dzikim zwierzęciem nasze auto generalnie wychodzi z tego przykrego zdarzenia bez szwanku, lecz przykrą konsekwencją tego zdarzenia może być, przykładowo, oderwane lusterko czy zdewastowany zderzak. Gdy nie chcesz takiego auto doprowadzać do stanu fabrycznego – tylko się go pozbyć – zadzwoń do skup aut Poznań. Auto unieruchomione może być odebrane firmową auto – lawetą. Odchodzi więc w niepamięć kolejny koszt – usługi transportu auta auto lawetą. Skup aut Poznań jest właścicielem tego typu pojazdu, toteż w przypadku zgłoszeń aut z niesprawnym silnikiem, zawieszeniem lub skrzynią biegów, wyśle on swoich pracowników w celu odbioru pojazdu.

  Skup aut Poznań przyjmie również samochody dostawcze. Jeżeli jesteś właścicielem małej firmy, chcąc pozbyć się przestarzałej floty z nadzieją spoglądasz na swój parking, chcąc choć trochę zyskać na pozbywaniu się starych pojazdów dostawczych. Nie zwracaj uwagi na przebieg – zadzwoń do skupu, gdzie w ciągu kilku sekund pracownik będzie w stanie ocenić prawdopodobieństwo odkupu Twojego samochodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, skup aut Poznań nigdy nie zaprasza nikogo, kto nie ma szans sprzedaży swojego samochodu. Nie dochodzi więc do sytuacji, w której musisz wrócić się do domu starym pojazdem, tracąc bezsensownie fundusze na dojazd na miejsce. Auta dostawcze to bardzo zróżnicowany typ pojazdów, dzielący się na niezliczoną ilość typów zabudowy. Wszelkiego rodzaju otwarte skrzynie, kontenery, lawety czy nawet chłodnie to dopiero początek, a ich granice techniczne określa jedynie wyobraźnia zamawiającego. Skup aut Poznań zdaje sobie z tego sprawę, toteż z wielką ciekawością jego pracownicy dokonują oględzin każdego dostawczaka. Wiele z nich pochodzi z egzotycznych miejsc i nietypowych zastosowań, toteż zawsze można ich czymś zaskoczyć. Ostatnio zainteresowanie wzbudził pojazd służący do obsługi lotniska, z połową kabiny przeznaczoną dla kierowcy, zaś drugą połową przeznaczoną na wysięgnik, skąd podawane było… jedzenie dla pasażerów samolotów. Takie niespodzianki bardzo osładzają trudną pracę w skupie aut. Również pojazdy specjalne są miel widziane na skupie. Pojazdy należące w przeszłości do policji, straży miejskiej czy żandarmerii wojskowej – skup aut Poznań zaprasza każdego posiadacza. Gdy zaś pragniesz pozbyć się pojazdu służącego w przeszłości jako taksówka, nic prostszego – udaj się do skupu lub zadzwoń. To niesamowicie proste!

  Auta niekoniecznie muszą być po kolizji – mogą to być także pojazdy zaniedbane, porzucone na kilka lat w trawie tudzież parkingu. Tego typu egzemplarze są powszechnie uważane za szrot, jednak rzeczywistość każe zweryfikować swoje przekonania – skup aut Poznań przyjmie takie pojazdy, wystarczy tylko zadzwonić, by wstępnie zapoznać się z proponowaną ofertą. W ten sposób obydwie strony zaoszczędzą swój czas. Jeśli nieszczęśliwie zdarzyło Ci się doznać poważnej awarii – na przykład uszkodziła Ci się uszczelka pod głowicą, zerwał pasek czy wybił tłok – nie przejmuj się. Kup sobie nowe auto, starego pozbywając się w miejscu do tego najlepiej przeznaczonym – jest nim skup aut Poznań. Zadzwoń do skupu, jeżeli nie jesteś w stanie poruszać się samochodem o jego własnych siłach, a skup aut Poznań wyśle do Ciebie swoją własną lawetę, rozwiązując w ten sposób wszelkie problemy.

  Pamiętajmy, że auto może zostać unieruchomione nie tylko przez poważną kolizję, czy awarię silnika. Skup aut Poznań niemal codziennie notuje liczne telefony na temat samochodów z niekompletną dokumentacją, brakami ciągłości OC i brakami w dokumentacji traktującej o AC. To ważne sprawy, więc nie mogą zostać zlekceważone – tego typu braki często sprawiają, że nasze auto jest niemal niezbywalne. Niestety, często ludzie oddają taki pojazd na złom, co nie powinno mieć miejsca – znacznie opłacalniej jest oddać pojazd do skup aut Poznań.

  Oto dlaczego skup aut Poznań jest liderem w Wielkopolsce.

  Skup aut Poznań posiada wiodącą pozycję nie bez powodu. Liczne polecenia wśród poznaniaków i mieszkańców okolic stolicy województwa wielkopolskiego nie biorą się znikąd. Jako jeden z niewielu punktów skupu, skup aut Poznań posiada własną auto lawetę, umożliwiającą niepowtarzalne wręcz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Korzystając z ich doświadczeń i sugestii, skup aut Poznań zdecydował się na doposażenie swojej floty o właśnie takie użyteczne auto, dzięki czemu możliwe jest przetransportowanie samochodu klienta spod jego drzwi do drzwi skupu.

  Innym, niezwykle ważnym czynnikiem charakteryzującym skup aut Poznań jest profesjonalizm jego pracowników. Ci ludzie od lat fascynują się motoryzacją i wszelkimi jej odmianami, toteż bez cienia zawahania decydują się poświęcić swojej pasji – motoryzacji. Dogłębna wiedza wszystkich aspektów i czynników rządzących rynkiem samochodów używanych umożliwia im błyskawiczne sporządzenie fachowej wyceny – rekordowe oględziny wynosiły zaledwie 10 minut, wszystko dzięki świetnemu stanowi technicznemu oglądanego samochodu oraz świetnej dokumentacji – zawarte w niej opisy przeglądów robiły duże wrażenie. Nie masz jednak powodów by się przejmować – nawet auta z mniej imponującym życiorysem mogą sprzedać się błyskawicznie, bez problemów i za wysoką cenę. Wszystko zależy od kilku czynników – stanu pojazdu, kompletności dokumentów, aktualności ubezpieczenia OC i ubezpieczenia AC, a także fakt, czy auto było powypadkowe, czy też nie. Nie obawiaj się – drobne obcierki czy wgniotki nie mają dużego wpływu na wycenę. Dla skup aut Poznań liczy się generalny wyraz auta, nie przywiązuj więc dużej wagi do szczegółów – zamiast tego, postaraj się pokrótce przedstawić przebieg i zakres serwisu.

  Przed przyjazdem można zapytać się o wzór przykładowej umowy. Nasza pracownik Skup aut w mieście Poznań prześle nam wtedy pożądany dokument, dzięki czemu będziemy mogli bez zbędnym problemów wypełnić część dotyczącą nas. Znacznie ułatwi to przebieg transakcji i usprawni proces sprzedaży. Nie będziemy zmuszeni do czasochłonnego i stresującego studiowania dokumentów na miejscu, będziemy mogli zrobić to w zaciszu własnych czterech ścian. Warto także przypomnieć o fakcie, iż skup aut Poznań umawia się również na oględziny w miejsce wskazane przez klienta. Jeżeli zatem nie jesteś w stanie podstawić swojego auta do siedziby skupu, lecz jednocześnie jesteś w stanie nim się poruszać, daj znać – skup aut Poznań przyjedzie do Ciebie! Dzięki temu unikniesz sytuacji, w trakcie której natrętni i wścibscy sąsiedzi dokonują oględzin razem z Tobą, rzucając przy tym niestosowne uwagi i niepotrzebne żarty. Nikt przecież nie lubi, gdy w tak ważnych chwilach jak sprzedaż auta, za ramieniem ma całkiem spore grono osób, nic nie wnoszących i przeszkadzających w transakcji. Można więc umówić się i poprosić skup aut Poznań o przybycie pod wskazany adres. Bardzo łatwe, prawda?

  Nasz Skup aut Poznań od momentu zarejestrowania zgłoszenia potrzebuje maksymalnie kilka godzin w celu przybycia pod umówiony adres. Jest to rekordowy czas, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, iż konkurencyjne skupy samochodowe na termin rezerwują sobie… kilka dni. Pracownicy bez żadnych zobowiązań oglądają Twój samochód i dokonują rzetelnej, fachowej i uczciwej wyceny, bazującej na aktualnie panujących trendach rynkowych. Nie takich, jakie miały miejsce kilka lat temu, ani nie takich, jakie ktoś chciałby wcielić w życie. Co ważne, skup aut Poznań płaci wyłącznie gotówką, nie zaś obietnicami czy innymi niecodziennymi zamiennikami prawdziwych pieniędzy. Wielokrotnie zdarzyło się słyszeć doprawdy niesłychane opowieści z ust sprzedających samochody klientów. Konkurencyjne skupy aut chciały bowiem płacić nawet… korepetycjami z języka angielskiego. To skandal! Skup aut Poznań zawsze płaci tylko i wyłącznie prawdziwymi pieniędzmi, dzięki czemu masz pewność, że podpisujesz umowę z rzetelną firmą.

  A skoro o umowie mowa – skup aut w Poznaniu podpisuje umowę na podstawie umowy kupna – sprzedaży. Oznacza to, że jest to transakcja w pełni legalna i zgodna z prawami rynku. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz oszukany.

  Skup aut Poznań – warto zaufać jakości!

  Skup aut Poznań to miejsce, gdzie z łatwością sprzedaż swój stary samochód. Niezależnie od jego stanu – może to być zarówno stary, zaniedbany pojazd typu sedan, jak i nowoczesne i szybkie auto typu coupe. Także samochody dostawcze są chętnie widziane przez skup aut Poznań, zwłaszcza te utrzymane w nienagannym stanie – choć nie należy się zniechęcać w przypadku posiadania samochodu dostawczego z dużym przebiegiem i w kiepskiej kondycji – również i one mają szansę na korzystną wycenę. Bardzo ważny jest fakt, że pracownicy dokonują oględzin w sposób rzetelny i bezstronny, nie ma więc szans na sytuację, w której dostaniesz wycenę znacznie odbiegającą od realiów rynkowych. Dodatkowym atutem jest fakt, iż skup aut Poznań posiada własną auto lawetę, może więc podjechać pod dowolnie wskazane miejsce na mapie Poznania i okolic. To świetne wieści dla każdego zniechęconego niezwykle brutalnymi realiami polskiego rynku samochodów używanych. Nieuczciwi kupujący oraz setki telefonów z infantylnymi i bezsensownymi pytaniami potrafią zniechęcić do sprzedaży auta niemal każdego. To dlatego skup aut Poznań jest tak wartościową opcją.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Poznaniu?

  W naszym skupie aut w Poznaniu można sprzedać praktycznie każdy rodzaj samochodu i w każdym stanie technicznym. Skupujemy między innymi pojazdy osobowe, w tym niewielkie auta miejskie, jak również bardzo duże SUV-y, a także modele specjalistyczne (quady, terenówki, auta sportowe) czy ciężarówki lub autobusy. Co więcej, zajmujemy się także skupowaniem samochodów uszkodzonych, dlatego z chęcią kupimy auta powypadkowe lub całkowicie wyeksploatowane.

  Ile płacimy za samochody?

  W naszym skupie aut w Poznaniu zatrudniamy pracowników, którzy wyceniają każdy pojazd indywidualnie. Na wycenę ma wpływ między innymi popularność danego modelu oraz marka, wiek samochodu czy jego stan techniczny, a także stan wizualny. Pracownik dokona także dogłębnej analizy wszelkich układów bezpieczeństwa. Co ważne, nasz skup samochodów używanych w Poznaniu zwraca także uwagę na zalety auta, takie jak jego niski przebieg czy doskonałej jakości lakier.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Nasz auto skup 24h jest dostępny przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, dlatego umożliwiamy sprzedaż samochodu o każdej porze dnia oraz nocy. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo i przedstawić nam wszelkie najważniejsze szczegóły tyczące się danego modelu auta. Wówczas ustalimy bardzo bliski termin inspekcji.

  Czy sprzedaż samochodu w skupie aut to dobry wybór?

  Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut w Poznaniu to rozwiązanie, które stanowi doskonałą alternatywę tradycyjnej sprzedaży pojazdu w sieci lub znajomym. Cechuje się błyskawiczną realizacją i pełnym bezpieczeństwem całej transakcji, dzięki czemu można z łatwością pozbyć się auta jeszcze w ten sam dzień. Należność w skupie aut Poznań Auto Kurek wypłacamy w formie przelewu natychmiastowego lub gotówki, dzięki czemu można ją od razu przeznaczyć na dowolny cel.

  Jak działa skup aut? Jak szybko można sprzedać auto?

  Nasz skup aut Poznań Auto Kurek jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie błyskawiczną realizację. Wystarczy zadzwonić do nas o każdej porze (pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu) i ustalić dogodny termin inspekcji. Zapewniamy dojazd na miejsce naszym własnym transportem. Formalności zawsze załatwiamy na miejscu, a ich dopełnienie nie zajmuje więcej niż kilka godzin.

  Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży samochodu?

  Jeżeli chcesz skorzystać z naszego skupu aut Poznań Auto Kurek, koniecznie przygotuj całą dokumentację, bez której sprzedaż samochodu nie jest możliwa. Niezbędny będzie dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, karta pojazdu (jeśli została wydana) oraz szereg upoważnień (jeśli są niezbędne). Warto wyróżnić wśród nich zaświadczenie o zgubieniu tablic czy o braku dowodu rejestracyjnego. Upoważnienie będzie także wymagane w sytuacji, gdy chcesz sprzedać samochód za członka rodziny lub współpracownika.

  Skup aut Poznań i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627