Skup aut Kępno - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Kępnie oferujemy doskonałe warunki i wysoką jakość obsługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Skupujemy praktycznie każdy model samochodu, oferując za niego od 300 zł do 200 000 zł w zależności od modelu, jego stanu i rocznika. Wystarczy, że pojazd został wyprodukowany w latach od 1960 do 2014 roku.

Skup samochodów Kępno – Auto Kurek

Ponadto gwarantujemy szybką obsługę transakcji, jak i również jako profesjonalny skup samochodów w Kępnie Auto Kurek zapewniamy pomoc na każdym etapie zamówienia oraz brak ukrytych kosztów. Poznaj ofertę auto skup 24h i skorzystaj z niej już dziś. Zapraszamy do umówienia się na oględziny i poznania wstępnej wyceny, która z pewnością będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Kępno - zadzwoń 692 443 443

Transakcja z firmą Auto Kurek – krok po kroku


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej współpracy jest skontaktowanie się z pracownikami firm Auto Kurek w celu umówienia się na oględziny sprzedawanego pojazdu. Można to zrobić na trzy sposoby – poprzez kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 44 bądź drogą e-mailową czy też wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej firmowej stronie internetowej.


Oględziny auta

Po umówieniu się na konkretny termin i godzinę nasz pracownik zjawi się na miejscu i dokona szczegółowej inspekcji pojazdu. Sprawdzi jego stan, dokumentację oraz wyposażenie – wszystko po to, aby móc zaoferować jak najwyższą cenę biorąc pod uwagę wszystkie zalety skupowanego pojazdu.


Kupno samochodu

Na koniec przychodzi czas na podpisanie umowy kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie praw własności samochodu na naszą firmę Auto Kurek. Po wypełnieniu wszystkich dokumentów wypłacamy należność w formie gotówki lub przelewem bankowym.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze zalety:

  • wysoka jakość obsługi,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • atrakcyjna i rozsądna wycena,
  • dostępność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • pomoc na każdym etapie transakcji,
  • dysponujemy własnym transportem na wypadek zakupu niesprawnego auta.
  skup aut Kępno

  Dlaczego warto skorzystać z usług skupu aut Kępno i okolice Auto Kurek?

  W naszym skupie samochodów osobowych w Kępnie gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z dokonanej transakcji. W przeciwieństwie do prywatnych sprzedaży oferujemy znacznie lepsze warunki, gdyż zwykle możemy zaproponować dużo wyższą cenę niż potencjalni kupcy, którzy również często są tylko zainteresowani, a ostatecznie jedynie zabierają czas, nie podejmując decyzji o zakupie. Ponadto nasz skup aut w Kępnie dokonuje transakcji praktycznie z dnia na dzień, dzięki czemu można liczyć na szybkie spieniężenie sprzedawanego pojazdu, bez oczekiwania i zbędnej zwłoki. Zadzwoń już dziś do naszego skupu auto Kępno za gotówkę i przekonaj się, że czas to pieniądz!

  Skup aut Kępno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627