Skup aut Gniezno - skup samochodów używanych

Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Stale rozszerzamy zakres świadczonych usług na kolejne obszary – działamy w wielu miastach na terenie całej Polski. Naszym celem jest sprostanie wysokim wymaganiom naszych klientów, dlatego proponujemy tak korzystną ofertę i szereg udogodnień.

Skup aut za gotówkę w Gnieźnie – tylko u nas!

Skup aut obejmuje wszystkie pojazdy, niezależnie od Państwa lokalizacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług osoby zainteresowane zamieszkujące Gniezno. W ofercie Auto Kurek znajdziecie Państwo korzystny skup samochodów za gotówkę na niezwykle atrakcyjnych warunkach!

kontakt telefoniczny

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo liczyć na natychmiastową i komfortową procedurę skupu auta. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również wypełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Razem wyznaczany przystępny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wskazany przez Was adres, aby dokonać oględzin auta i wycenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Cena uzależniona jest od takich elementów, jak markę, rocznika oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zaoferować?

 • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
 • zapewniamy rzetelne wyceny,
 • szybko wypłacamy pieniądze za auto,
 • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
 • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
 • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
 • po odbiór samochodu zgłaszamy się z własnym transportem.

Skup pojazdów – Gniezno. Zaufaj doświadczonemu zespołowi Auto Kurek.

Nasz skup aut w Gnieźnie Auto Kurek jest zdecydowanie najpopularniejszym w całym regionie. Cieszymy się popularnością między innymi ze względu na zaangażowanie podczas realizacji wszystkich naszych usług. Nasi klienci doceniają przyjazne podejście do każdej transakcji, jak i błyskawiczną realizację sprzedaży auta w korzystnych cenach. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku posiadamy także wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia. W skupie aut za gotówkę Auto Kurek pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży, dysponujący ogromną wiedzą w zakresie mechaniki pojazdowej. Wszyscy dzięki temu znakomicie realizują swoje zadania i pomagają na każdym etapie sprzedaży auta naszej firmie.
Warto także wiedzieć, że nasz skup samochodów używanych w Gnieźnie stanowi znakomitą alternatywę tradycyjnej sprzedaży samochodu, realizowanej za pośrednictwem internetu bądź pism motoryzacyjnych. Podstawową zaletą jest ogromna oszczędność czasu, gdyż wszelkie czynności związane ze sprzedażą auta można wykonać w jeden dzień roboczy. Kolejną zaletą jest stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji. W naszym auto skupie 24h dysponujemy wyłącznie korzystnymi umowami kupna-sprzedaży, w pełni zabezpieczającymi obie strony transakcji przed jakimikolwiek uchybieniami. Co więcej, nasi pracownicy również nie doszukują się wad na siłę podczas inspekcji danego pojazdu, wskutek czego oceniamy także jego zalety. Zwrócimy uwagę na niski przebieg, dobre fabryczne wyposażenie czy popularny model lub preferowaną przez klientów jednostkę napędową.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

W naszym skupie samochodów używanych w Gnieźnie skupujemy praktycznie każdy rodzaj samochodu, wyprodukowanego pomiędzy 1960 a 2014 rokiem. Można u nas sprzedać auto w zasadzie nowe, jak i egzemplarze wyeksploatowane i zużyte lub nadające się do gruntownej renowacji. Można u nas sprzedać auta osobowe i miejskie, jak i modele typu SUV lub pojazdy specjalistyczne.

Jak wyceniacie samochody?

Podczas sprzedaży pojazdu w naszym skupie aut za gotówkę Auto Kurek dokonujemy między innymi wnikliwej analizy jego stanu technicznego oraz wizualnego. Nasz pracownik ocenia między innymi jego realny przebieg czy też stan lakieru, a także kompletność dokumentów i ich oryginalność.

Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

Zdecydowanie tak. W naszym skupie samochodów używanych w Gnieźnie można sprzedać zarówno auta praktycznie nowe, jak i egzemplarze powypadkowe lub wyeksploatowane do granic możliwości, które nie nadają się do dalszej jazdy bez remontu silnika czy podstawowych układów bezpieczeństwa. Ze sprzedażą takich aut na rynku wtórnym jest duży problem, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszego skupu aut w Gnieźnie.

Skup aut Gniezno i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

  Formularz zgłoszeniowy

  Kontakt
  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443


  Kasacja: 660 637 702


  Skup aut: 600 072 558


  Sprzedaż części do
  aut osobowych:
  728 321 225


  Sprzedaż części do
  aut dostawczych:
  734 451 627