Skup aut Gniezno - skup samochodów używanych

Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Stale rozszerzamy zakres świadczonych usług na kolejne obszary – działamy w wielu miastach na terenie całej Polski. Naszym celem jest sprostanie wysokim wymaganiom naszych klientów, dlatego proponujemy tak korzystną ofertę i szereg udogodnień.

Skup samochodów Gniezno w Auto Kurek

Skup aut obejmuje wszystkie pojazdy, niezależnie od Państwa lokalizacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług osoby zainteresowane zamieszkujące Gniezno. W ofercie Auto Kurek znajdziecie Państwo korzystny skup samochodów za gotówkę na niezwykle atrakcyjnych warunkach!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Gniezno - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo liczyć na natychmiastową i komfortową procedurę skupu auta. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również wypełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Razem wyznaczany przystępny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wskazany przez Was adres, aby dokonać oględzin auta i wycenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Cena uzależniona jest od takich elementów, jak markę, rocznika oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • zapewniamy rzetelne wyceny,
  • szybko wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór samochodu zgłaszamy się z własnym transportem.
  skup aut gniezno

  Skup pojazdów – Gniezno. Zaufaj doświadczonemu zespołowi Auto Kurek.

  Nasz skup aut w Gnieźnie Auto Kurek jest zdecydowanie najpopularniejszym w całym regionie. Cieszymy się popularnością między innymi ze względu na zaangażowanie podczas realizacji wszystkich naszych usług. Nasi klienci doceniają przyjazne podejście do każdej transakcji, jak i błyskawiczną realizację sprzedaży auta w korzystnych cenach. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku posiadamy także wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia. W skupie aut za gotówkę Auto Kurek pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży, dysponujący ogromną wiedzą w zakresie mechaniki pojazdowej. Wszyscy dzięki temu znakomicie realizują swoje zadania i pomagają na każdym etapie sprzedaży auta naszej firmie.
  Warto także wiedzieć, że nasz skup samochodów używanych w Gnieźnie stanowi znakomitą alternatywę tradycyjnej sprzedaży samochodu, realizowanej za pośrednictwem internetu bądź pism motoryzacyjnych. Podstawową zaletą jest ogromna oszczędność czasu, gdyż wszelkie czynności związane ze sprzedażą auta można wykonać w jeden dzień roboczy. Kolejną zaletą jest stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji. W naszym auto skupie 24h dysponujemy wyłącznie korzystnymi umowami kupna-sprzedaży, w pełni zabezpieczającymi obie strony transakcji przed jakimikolwiek uchybieniami. Co więcej, nasi pracownicy również nie doszukują się wad na siłę podczas inspekcji danego pojazdu, wskutek czego oceniamy także jego zalety. Zwrócimy uwagę na niski przebieg, dobre fabryczne wyposażenie czy popularny model lub preferowaną przez klientów jednostkę napędową.

  W życiu każdego kierowcy przychodzi taki moment, gdy trzeba poważnie zastanowić się nad zmianą obecnego samochodu na inny, nowszy model. Czasami jest to decyzja podyktowana zdrowym rozsądkiem, kiedy na przykład rodzina się powiększy i chcemy przesiąść się ze sportowego, dwuosobowego coupe w wygodny i pakowny minivan. Czasem jednak wymienienie auta nie jest zależne od nas – poprzednie mogło całkowicie odmówić posłuszeństwa lub zostać rozbite i nie nadawać się do naprawy. Niezależnie od powodów sprzedaży naszego pojazdu, mamy rozwiązanie, jak sprawnie i za atrakcyjną gotówkę się go pozbyć – z pomocą przyjdzie nam Skup samochodów Gniezno

  Auto skup Gniezno – alternatywa dla samodzielnej sprzedaży.

  Wiele osób w pierwszej kolejności decyduje się na samodzielną sprzedaż samochodu, ogłaszając się w popularnych serwisach motoryzacyjnych i portalach z ofertami. Odzew jest różny – jeżeli oczekiwana przez nas cena jest stosunkowo niska, a samochód jest w zasięgu budżetu większości osób, kupiec może trafić się w ciągu kilku tygodni. Ogłoszenie oczywiście musimy promować samodzielnie – a to poprzez zamieszczanie linków na różnych portalach społecznościowych, a to przez „pocztę pantoflową”, a to przy pomocy znajomych i przyjaciół, którzy udostępnią treść ogłoszenia na swoich profilach. To czasochłonne zajęcie może dać rozmaite skutki – od faktycznego wzrostu zainteresowania przez głuche pominięcie oferty. Częściej jednak bywają takie sytuacje, że wystawiony przez nas pojazd nie znajduje swojego nowego nabywcy nawet przez kilka miesięcy. Jest to bardzo frustrujące, a irytację pogłębia konieczność regulowania opłaty za udostępnienie ogłoszenia – nawet do 120-150 złotych za 30 dni na 3 najpopularniejszych polskich portalach sprzedażowych. Warto zatem się zastanowić, czy nasze nerwy i portfel warte są wyczekiwania na zdecydowanego kupca.

  Błyskawiczna sprzedaż, uproszczenie formalności i gotówka „od ręki”.

  Jeżeli nie jesteśmy zwolennikami biurokracji, zależy nam na szybko wypłaconych pieniądzach oraz sprzedaży jeszcze w trakcie jednego spotkania, Skup aut Gniezno  zdecydowanie będzie dobrym rozwiązaniem. Zdecydowana większość transakcji odbywa się tego samego dnia, w którym prezentujemy nasz samochód agentowi. Ocenia on stan proponowanego pojazdu, przeprowadza kalkulację i proponuje cenę, jaką firma jest w stanie zaoferować obecnemu właścicielowi – zazwyczaj od 85 do 95% wartości rynkowej. Stawki te są bardzo atrakcyjne – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, jak szybko zamykany jest cały proces i jak łatwo on przebiega. Osoby zatrudnione w skupie samochodów są profesjonalistami – doskonale wiedzą, jakie dokumenty będą potrzebne przy zawarciu umowy kupna-sprzedaży naszego pojazdu. Gotowe formularze oraz doświadczenie w przygotowaniu czynności okołotransakcyjnych sprawiają, że proces formalności uproszczony jest do minimum, co pozwala nam na zaoszczędzenie czasu. Zaproponowana kwota wypłacana jest tego samego dnia – „od ręki” w przypadku niższych stawek, a w przypadku droższych modeli aut – za pomocą przelewu ekspresowego. To bardzo dobra informacja dla osób, którym spieszy się ze sprzedażą pojazdu ze względu na nieplanowane wydatki lub gdy znajdziemy ciekawą okazję kupna nowego samochodu, niecierpiącą zwłoki.

  Jakie auta możemy sprzedać w Auto skupie Gniezno ?

  Do Auto skupu Gniezno możemy zgłosić się z każdym pojazdem – niezależnie od jego stanu technicznego, wizualnego, wieku, przebiegu czy rodzaju nadwozia. Zanim jednak skontaktujemy się ze skupem, musimy upewnić się, że nasz samochód posiada komplet dokumentów oraz że jego status prawny jest całkowicie legalny (to znaczy nie jest to samochód kradziony, uczestniczący w poważnej kolizji czy niedopuszczony do ruchu ulicznego). Podczas spotkania rzeczoznawcy przeanalizują samochód pod kątem właściwości jezdnych, parametrów technicznych, stanu wizualnego oraz innych dodatkowych czynników, które wpływają na finalną ofertę. Warto pamiętać, że uszkodzenia pojazdu czy jego niesprawności nie dyskwalifikują pojazdu z możliwości sprzedaży – oczywiście, cena będzie odpowiednio niższa na poczet naprawy usterek, jednakże wciąż istnieje możliwość pozostawienia takiego samochodu za przyzwoitym odstępnym. Jeżeli auto nie nadaje się do przyjechania nim do naszej siedziby, również nie musimy się nadmiernie martwić – Skup aut  Gniezno dysponuje odpowiednimi lawetami i środkami transportowymi, które bezpiecznie przewiozą przedmiot sprzedaży na teren skupu.

  Warto pamiętać, że wycena auta jest niezobowiązująca – Skup aut  Gniezno zaleca rozważenie propozycji, absolutnie nie wywierając nacisku czy nie pospieszając Klientów. Dzięki uczciwym praktykom, rzetelnej wycenie i ugruntowanej pozycji na rynku nasza skup samochodów w Gnieźnie  jest absolutnym liderem w swojej branży. Stale rosnące grono zadowolonych kontrahentów i duże zainteresowanie oferowanymi przez nas samochodami świadczą najlepiej o jakości i obsłudze.

   

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Gnieźnie?

  W naszym skupie samochodów używanych w Gnieźnie skupujemy praktycznie każdy rodzaj samochodu, wyprodukowanego pomiędzy 1960 a 2014 rokiem. Można u nas sprzedać auto w zasadzie nowe, jak i egzemplarze wyeksploatowane i zużyte lub nadające się do gruntownej renowacji. Można u nas sprzedać auta osobowe i miejskie, jak i modele typu SUV lub pojazdy specjalistyczne.

  Jak wyceniamy samochody?

  Podczas sprzedaży pojazdu w naszym skupie aut za gotówkę Auto Kurek dokonujemy między innymi wnikliwej analizy jego stanu technicznego oraz wizualnego. Nasz pracownik ocenia między innymi jego realny przebieg czy też stan lakieru, a także kompletność dokumentów i ich oryginalność.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Zdecydowanie tak. W naszym skupie samochodów używanych w Gnieźnie można sprzedać zarówno auta praktycznie nowe, jak i egzemplarze powypadkowe lub wyeksploatowane do granic możliwości, które nie nadają się do dalszej jazdy bez remontu silnika czy podstawowych układów bezpieczeństwa. Ze sprzedażą takich aut na rynku wtórnym jest duży problem, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszego skupu aut w Gnieźnie.

  Skup aut Gniezno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627