Skup aut Kujawsko- Pomorskie

Nasza firma Auto Kurek oferuje Państwu skup samochodów obejmujący również województwo kujawsko-pomorskie, a także inne regiony, które znajdują się na terenie naszego kraju. Skupujemy samochody używane, których stan techniczny jest bardzo zróżnicowany. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się auta bardziej, jak i mniej sprawne. Cena za dany samochód zależy od rodzaju oraz stopnia jego zniszczenia. Mogą być one całe lub uszkodzone.

Skup samochodów Auto Kurek – obsługujemy również kujawsko-pomorskie

Skup aut obejmuje różnego rodzaju samochody, między innymi osobowe oraz terenowe. Natychmiastowo sporządzamy umowę kupna-sprzedaży, a także wystawiamy dokument potwierdzający demontaż pojazdu, gdy auto zostało zezłomowane.

kontakt telefoniczny

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni natychmiastowej i bezpiecznej procedury skupu auta. Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również wypełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany dogodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby dokonać oględzin samochodu i wycenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wycena uzależniona jest od takich elementów, jak rocznik, stan techniczny oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Na koniec wypłacamy pieniądze.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup aut kujawsko pomorskie

Skup aut – kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie to jedno z wielu województw, w którym oferujemy naszym klientom skup aut. Za każdy pojazd gwarantujemy sporą gotówkę do ręki albo przelewamy ustaloną kwotę na podane przez Państwa konto bankowe. Transport samochodu jest bezpłatny. Działamy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dokonujemy obiektywnej wyceny auta. Realizujemy skup aut używanych, ale też powypadkowych. Nasi pracownicy spotykają się z klientami w ustalonym terminie. Staramy się powiadamiać o wszelkich formalnościach, które należy wypełnić i maksymalnie ułatwiamy Państwu ich realizację. Transakcja odbywa się szybko i komfortowo.

Korzystna oferta skupu samochodów używanych w województwie kujawsko-pomorskim

Kujawsko-pomorskie to region, który wchodzi w skład obszaru naszej działalności. Cena oferowana za pojazd przeznaczony do kasacji na pewno będzie atrakcyjna dla każdej ze stron, zarówno kupującej, jak i sprzedającej. Dysponujemy własnym transportem, więc nigdy nie ma żadnego problemu z dostarczeniem samochodu. Dokonujemy skupu z uwzględnieniem stanu technicznego, marki, jak i rodzaju pojazdu. Należą do nich m.in. samochody luksusowe oraz powypadkowe.

laweta z starymi autami

Skup aut woj. kujawsko-pomorskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627