Skup samochodów Kujawsko Pomorskie

Skup aut Auto Kurek – obsługujemy również kujawsko-pomorskie

Nasza firma Auto Kurek oferuje Państwu skup samochodów obejmujący również województwo kujawsko-pomorskie, a także inne regiony, które znajdują się na terenie naszego kraju. Skupujemy samochody używane, których stan techniczny jest bardzo zróżnicowany. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się auta bardziej, jak i mniej sprawne, których rok produkcji mieści się w latach 1960–2014. Cena za dany samochód zależy od rodzaju oraz stopnia jego zniszczenia. Mogą być one całe lub uszkodzone. Skup aut obejmuje różnego rodzaju samochody, między innymi osobowe oraz terenowe. Natychmiastowo sporządzamy umowę kupna-sprzedaży, a także wystawiamy dokument potwierdzający demontaż pojazdu, gdy auto zostało zezłomowane.

skup samochodów kujawsko pomorskie
kontakt telefoniczny

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni natychmiastowej i bezpiecznej procedury skupu auta. Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również wypełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany dogodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby dokonać oględzin samochodu i wycenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wycena uzależniona jest od takich elementów, jak rocznik, stan techniczny oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Na koniec wypłacamy pieniądze.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup aut kujawsko pomorskie

Skup aut – kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie to jedno z wielu województw, w którym oferujemy naszym klientom skup aut. Za każdy pojazd gwarantujemy sporą gotówkę do ręki albo przelewamy ustaloną kwotę na podane przez Państwa konto bankowe. Transport samochodu jest bezpłatny. Działamy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dokonujemy obiektywnej wyceny auta. Nasi pracownicy spotykają się z klientami w ustalonym terminie. Staramy się powiadamiać o wszelkich formalnościach, które należy wypełnić i maksymalnie ułatwiamy Państwu ich realizację. Transakcja odbywa się szybko i komfortowo.

Korzystna oferta skupu każdego samochodu w województwie kujawsko-pomorskim

Kujawsko-pomorskie to region, który wchodzi w skład obszaru naszej działalności. Cena oferowana za pojazd przeznaczony do kasacji na pewno będzie atrakcyjna dla każdej ze stron, zarówno kupującej, jak i sprzedającej. Dysponujemy własnym transportem, więc nigdy nie ma żadnego problemu z dostarczeniem samochodu. Dokonujemy skupu z uwzględnieniem stanu technicznego, marki, jak i rodzaju pojazdu. Należą do nich m.in. samochody luksusowe oraz powypadkowe.

laweta z starymi autami

Bydgoszcz Toruń Włocławek Inowrocław Grudziądz Brodnica

Formularz zgłoszeniowy