Skup aut Wąbrzeźno

W naszym skupie aut w Wąbrzeźnie można sprzedać praktycznie każdy samochód i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Na nasz skup samochodów używanych w Wąbrzeźnie można oddać auto, zarówno to w dobrym stanie technicznym, jak i zużyte, wyeksploatowane i nienadające się do naprawy.

Auto szrot Wąbrzeźno – skup aut – Auto Kurek

Do skupu aut za gotówkę Auto Kurek można oddać samochód typu SUV, małe auto osobowe, terenówkę oraz inne auta specjalistyczne, w tym także autobusy i pojazdy ciężarowe. Można się z nami skontaktować przez całą dobę i 7 dni w tygodniu, a po auto możemy przyjechać naszym własnym transportem.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszą firmą jest kontakt telefoniczny, e-mailowy lub przesłanie wiadomości przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy warto przekazać najważniejsze szczegóły dotyczące pojazdu, a także wybrać termin oględzin.


Oględziny auta

Podczas oględzin nasi rzeczoznawcy dokonują dokładnej analizy pojazdu. Kontrola dotyczy stanu technicznego i wizualnego, a na jej podstawie proponowana jest cena korzystna dla obu stron umowy. W trakcie oględzin staramy się zwracać uwagę na zalety, którymi może być dobrze zachowana powłoka lakiernicza, niski przebieg czy dodatkowe wyposażenie – wszystko to, co może wpłynąć na podwyższenie ostatecznej ceny.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji jest zaakceptowanie zaproponowanej przez nas ceny, a także podpisanie właściwych dokumentów. Wśród nich najważniejsza jest umowa kupna-sprzedaży, która pozwala przenieść własność na naszą firmę. Po dopełnieniu wszelkich formalności, wypłacamy gotówkę do ręki lub na konto bankowe, na wyraźne życzenie klienta.

skup aut Wąbrzeźno

Dlaczego warto sprzedać u nas swoje auto?

Dla naszego skupu aut w Wąbrzeźnie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, szczególnie na polu jakości obsługi. Pracownicy skupu pojazdów Auto Kurek są osobami wykwalifikowanymi, które doskonale znają tematykę motoryzacji i z pewnością odpowiedzą na każde pytanie związane z naszymi usługami. Większość z nich przechodzi także wiele cyklicznych szkoleń, dzięki czemu ich wiedza jest zawsze aktualna i świeża. Nasz skupu aut na części i w całości Auto Kurek jest także bardzo bezpieczny. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami i certyfikatami, dzięki którym realizowane przez nas usługi są w pełni legalne i wiążące prawnie. Sprzedaj już dziś swój samochód w naszym auto skupie 24h, a w razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe, zawsze zgodnie z prawdą i zawsze w miłej, przyjemnej atmosferze.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Nasz skup aut w Wąbrzeźnie przyjmuje każdy rodzaj pojazdu. Dzięki temu możesz szybko i sprawnie sprzedać praktycznie nowy pojazd, jak i również całkowicie uszkodzony i wyeksploatowany, a otrzymane środki przeznaczyć na dowolny cel.

Ile płacimy za samochody?

Cena, jaką oferujemy za samochody mieści się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Zaproponowana przez nas kwota zależy do stanu pojazdu i jest do niego adekwatna, a jednocześnie korzystna dla obu stron umowy.

Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

Każda transakcja przeprowadzona przez naszą firmę przebiega szybko i sprawnie, gdyż nie marnujemy cennego czasu naszych klientów. Po umówieniu się na oględziny pojazdu i zaakceptowaniu ceny zaproponowanej przez naszego specjalistę wystarczy podpisać stosowne dokumenty, a należność zostanie wypłacona w gotówce.

Skup aut Wąbrzeźno i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627