Skup aut Wąbrzeźno

W naszym skupie aut w Wąbrzeźnie można sprzedać praktycznie każdy samochód i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Na nasz skup samochodów używanych w Wąbrzeźnie można oddać auto, zarówno to w dobrym stanie technicznym, jak i zużyte, wyeksploatowane i nienadające się do naprawy.

Auto szrot Wąbrzeźno – skup aut – Auto Kurek

Do skupu aut za gotówkę Auto Kurek można oddać samochód typu SUV, małe auto osobowe, terenówkę oraz inne auta specjalistyczne, w tym także autobusy i pojazdy ciężarowe. Można się z nami skontaktować przez całą dobę i 7 dni w tygodniu, a po auto możemy przyjechać naszym własnym transportem.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszą firmą jest kontakt telefoniczny, e-mailowy lub przesłanie wiadomości przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy warto przekazać najważniejsze szczegóły dotyczące pojazdu, a także wybrać termin oględzin.


Oględziny auta

Podczas oględzin nasi rzeczoznawcy dokonują dokładnej analizy pojazdu. Kontrola dotyczy stanu technicznego i wizualnego, a na jej podstawie proponowana jest cena korzystna dla obu stron umowy. W trakcie oględzin staramy się zwracać uwagę na zalety, którymi może być dobrze zachowana powłoka lakiernicza, niski przebieg czy dodatkowe wyposażenie – wszystko to, co może wpłynąć na podwyższenie ostatecznej ceny.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji jest zaakceptowanie zaproponowanej przez nas ceny, a także podpisanie właściwych dokumentów. Wśród nich najważniejsza jest umowa kupna-sprzedaży, która pozwala przenieść własność na naszą firmę. Po dopełnieniu wszelkich formalności, wypłacamy gotówkę do ręki lub na konto bankowe, na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy

skup aut Wąbrzeźno

Dlaczego warto sprzedać u nas swoje auto?

Dla naszego skupu aut w Wąbrzeźnie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, szczególnie na polu jakości obsługi. Pracownicy skupu pojazdów Auto Kurek są osobami wykwalifikowanymi, które doskonale znają tematykę motoryzacji i z pewnością odpowiedzą na każde pytanie związane z naszymi usługami. Większość z nich przechodzi także wiele cyklicznych szkoleń, dzięki czemu ich wiedza jest zawsze aktualna i świeża. Nasz skupu aut na części i w całości Auto Kurek jest także bardzo bezpieczny. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami i certyfikatami, dzięki którym realizowane przez nas usługi są w pełni legalne i wiążące prawnie. Sprzedaj już dziś swój samochód w naszym auto skupie 24h, a w razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe, zawsze zgodnie z prawdą i zawsze w miłej, przyjemnej atmosferze.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Nasz skup aut w Wąbrzeźnie przyjmuje każdy rodzaj pojazdu. Dzięki temu możesz szybko i sprawnie sprzedać praktycznie nowy pojazd, jak i również całkowicie uszkodzony i wyeksploatowany, a otrzymane środki przeznaczyć na dowolny cel.

Ile płacimy za samochody?

Cena, jaką oferujemy za samochody mieści się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Zaproponowana przez nas kwota zależy do stanu pojazdu i jest do niego adekwatna, a jednocześnie korzystna dla obu stron umowy.

Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

Każda transakcja przeprowadzona przez naszą firmę przebiega szybko i sprawnie, gdyż nie marnujemy cennego czasu naszych klientów. Po umówieniu się na oględziny pojazdu i zaakceptowaniu ceny zaproponowanej przez naszego specjalistę wystarczy podpisać stosowne dokumenty, a należność zostanie wypłacona w gotówce.

Skup aut Wąbrzeźno i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627