Skup aut Mogilno - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Mogilnie można sprzedać w zasadzie każde auto i uzyskać z tego tytułu atrakcyjne wynagrodzenie. Skupujemy pojazdy powypadkowe, zniszczone oraz zdezelowane, jak i modele doskonale utrzymane i nowoczesne. Wymagamy jedynie, aby sprzedawane auto zostało wyprodukowane w przedziale od 1960 do 2014 roku i oferujemy za poszczególne modele od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Mogilno – Auto Kurek

W skupie samochodów osobowych w Mogilnie zapewniamy zawsze przyjazną atmosferę, brak ukrytych opłat oraz atrakcyjny cennik skupu aut. Zapraszamy do skontaktowania się już dziś z naszą firmą i uzgodnienia terminu inspekcji.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Mogilno - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji z firmą Auto Kurek w trzech krokach


Kontakt telefoniczny

Na samym początku warto przekazać nam podstawowe informacje na temat sprzedawanego auta, w tym jego stan, rocznik, markę oraz model, a także uzgodnić termin oględzin. Aby to zrobić, wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź też skorzystać z formularza kontaktowego, lub wysłać nam wiadomość e-mail.


Oględziny auta

Pracownik zjawi się w uzgodnionym czasie i w ustalonym miejscu, po czym przejdzie do procesu analizy danego auta. Fachowym okiem oceni jego ogólny stan wizualny oraz techniczny biorąc pod uwagę zarówno jego wady, jak i zalety, np. niski przebieg. Wówczas klient pozna oferowaną cenę za pojazd.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny sprzedający będzie mógł podpisać prostą i rzeczową umowę, po czym otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie na dwa sposoby – albo jako gotówkę do ręki (to nasza standardowa procedura) albo na życzenie klienta w formie błyskawicznego przelewu bankowego. Do podpisania umowy potrzebne są podstawowe dokumenty i dane.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze najważniejsze zasady to:

  • brak ukrytych opłat podczas transakcji,
  • przyjazna atmosfera na każdym etapie sprzedaży,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • korzystna wycena auta,
  • bezpieczna transakcja ze znaną i legalnie działającą firmą,
  • możliwość sprzedaży praktycznie każdego auta
  skup aut Mogilno

  Jakie samochody można sprzedać w firmie Auto Kurek?

  Bardzo ważne jest to, że w naszym skupie aut w Mogilnie za gotówkę można sprzedać w zasadzie wszystkie auta – od modeli niewielkich i miejskich, aż po duże auta typu SUV i specjalistyczne, np. terenówki, warunkiem jest jedynie ich data produkcji (1960-2014). Ponadto w naszym auto skupie 24h Auto Kurek płacimy za sprzedawane auto gotówką i staramy się, aby każda transakcja charakteryzowała się bardzo przyjazną atmosferą i indywidualnym podejście. Już dziś skontaktuj się z naszym skupem aut w Mogilnie i okolicach i ustal dogodny termin oględzin Twojego auta.

  Skup aut Mogilno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627