Skup aut Kowal

W naszym skupie aut w Kowalu i okolicach możesz sprzedać praktycznie każdy samochód i uzyskać wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Przyjmujemy do skupu aut w Kowalu modele miejskie, SUVy, osobówki i auta terenowe, specjalistyczne, ciężarowe i autobusy. Możesz nam sprzedać pojazd prawie nowy w doskonałym stanie, jak i uszkodzony, powypadkowy lub po powodzi i pożarze.

Auto szrot Kowal – skup aut – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego skupu pojazdów Auto Kurek warto wymienić szybką reakcję – możesz się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ponadto oferujemy także możliwość darmowego odbioru auta z wybranej lokalizacji, a także pomoc na każdym etapie sprzedaży. Koniecznie odezwij się do naszego auto skupu 24h i skorzystaj z naszej wiedzy już dziś.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z usług naszego skupu pojazdów w Kowalu, należy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami w celu uzgodnienia dogodnego terminu weryfikacji pojazdu. Analiza może odbyć się na miejscu wskazanym przez klienta bądź w jednym z naszych punktów. W celu kontaktu wystarczy zadzwonić na jeden z podanych numerów, przesłać wiadomość e-mailową lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Podczas inspekcji doświadczony pracownik sprawdzi kompletność wszystkich podzespołów, a także stan techniczny i wizualny pojazdu, zaś na podstawie zebranych informacji zaproponuje ostateczną kwotę, która zawsze jest atrakcyjna dla obu stron umowy. Nie doszukujemy się na siłę wad, a jednocześnie chętnie bierzemy pod uwagę zalety, w tym między innymi dobrze zachowaną powłokę lakierniczą, niski przebieg czy też dodatkowe wyposażenie.


Kupno samochodu

Wspólna transakcja kończy się podpisaniem umowy kupna-sprzedaży. Dokument ten pozwala przekazać własność pojazdu na naszą firmę. Po złożeniu podpisów i zaakceptowaniu ostatecznej ceny, zaproponowana należność wypłacana jest w gotówce na miejscu spotkania lub też w formie przelewu bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Kowal

  Skup aut – czy to dobre rozwiązanie?

  Nasz skup aut w Kowalu jest jednym z najpopularniejszych w całym kraju i nie dzieje się to bez powodu. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, którzy chętnie pomagają na każdym etapie sprzedaży, ponadto są wyszkoleni i z wielką przyjemnością udzielą wyczerpujących informacji na temat kolejnych etapów i działań, które należy wykonać po sprzedaży. To jednak nie wszystko. Nasz skup samochodów używanych w Kowalu jest doskonałą alternatywą dla sprzedaży tradycyjnej, głównie ze względu na oszczędność czasu oraz stuprocentowe bezpieczeństwo transakcji. W przypadku sprzedaży prywatnej potencjalnie zainteresowani ludzie mogą okazać się oszustami, którzy przeszukują sieć w poszukiwaniu niedoświadczonych sprzedających. Niestety wielu z nich z pewnością padnie w pewnym momencie ofiarą oszustwa. Oszczędność czasu z kolei wynika z tego, że nasz skup aut na części i w całości skupuje auta w przeciągu jednego dnia roboczego. W przypadku aut niszowych ma to ogromne znaczenie, gdyż często sprzedaż samochodu nieznanego na naszym rynku może oznaczać wiele miesięcy poszukiwań nabywcy.

  Skup aut Kowal i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627