Skup aut Koronowo - skup samochodów używanych

Nasz skup aut 24h Auto Kurek gwarantuje możliwość szybkiej i bezpiecznej sprzedaży samochodu, która zawsze się opłaca. Współpraca z nami niesie za sobą wiele korzyści – warto poznać je wszystkie. Skupujemy samochody zarówno w świetnym stanie technicznym i wizualnym, jak i również pojazdy powypadkowe i mocno zniszczone, które nie nadają się do dalszej jazdy. Jedynym warunkiem jest rok produkcji mieszczący się w przedziale 1960 – 2014.

Skup samochodów Koronowo – Auto Kurek

Za każdy pojazd oferujemy od 300 zł do 200 000 zł, w zależności od jego stanu i kondycji. W skupie auto w Koronowie bierzemy pod uwagę każdy szczegół, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjną rozsądną cenę. Dodatkowo szybko wypłacamy gotówkę lub przelewany należność ustaloną wcześniej na wskazane przez klienta konto bankowe. Wybierz nasz skup aut osobowych 24h i przekonaj się sam, że czas to pieniądz!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Koronowo - zadzwoń 692 443 443

Poznaj etapy transakcji z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca opiera się na trzech etapach, a każdy z nich przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu klienci nie tracą cennego czasu. W pierwszej kolejności wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , lub wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Nasi pracownicy są również dostępni pod adresem e-mail.


Oględziny auta

Kolejnym krokiem jest umówienie się na oględziny samochodu. Na szczegółową ekspertyzę przyjeżdża nasz specjalista, który dokładnie wszystko sprawdzi, by móc zaoferować jak najwyższą cenę za skupowany pojazd. Bierzemy pod uwagę wszystko, co może realnie wpłynąć na wzrost ostatecznej wyceny.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu proponowanych warunków wystarczy podpisać umowę kupna-sprzedaży mając przy sobie dowód osobisty, a następnie przekazać nam samochód z całą dokumentacją. Po stronie klienta nie ma żadnych dodatkowych kosztów, a transport kupionego pojazdu również leży po naszej stronie.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze zalety:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • szybka wypłata gotówki lub przelew bankowy,
  • korzystna wycena pojazdu,
  • dostępność pracowników 24/7,
  • przyjazna atmosfera podczas transakcji,
  • brak ukrytych kosztów dodatkowych.
  skup aut Koronowo

  Jakie samochody możemy odkupić?

  W naszym skupie aut w mieście Koronowo i okolicach specjalizujemy się w skupowaniu każdego rodzaju pojazdu. Możemy zaproponować odkupienie samochodu osobowego, ciężarowego, a także specjalistycznego. Ponadto, dla nas nie ma znaczenia popularność danego modelu czy jego stan. Dzięki temu podjęcie się współpracy z naszym skupem aut 24h jest zawsze znacznie lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem niż sprzedaż samochodu na własną rękę poprzez portale motoryzacyjne.

  Skup aut Koronowo i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627