Skup aut Chełmno

W naszym skupie aut w Chełmnie można z łatwością i w ciągu jednego dnia sprzedać swój samochód. Przyjmujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze oraz specjalistyczne, w tym terenówki i modele sportowe. Płacimy przelewem lub w formie gotówki do ręki, a wysokość wynagrodzenia w zakresie od 300 do 200 000 zł ustalamy na podstawie stanu danego pojazdu. Zapraszamy do naszego skupu samochodów używanych w Chełmnie już dziś.

Auto szrot Chełmno – skup pojazdów – Auto Kurek

Nasz skup aut za gotówkę Auto Kurek znajduje się na rynku motoryzacyjnym już od wielu lat, podczas których dopracowaliśmy naszą ofertę dosłownie do perfekcji. W efekcie nasz auto skup 24 h jest dostępny przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a po auto możemy podjechać na ustalone miejsce naszym transportem. Mamy także własne umowy kupna-sprzedaży, dzięki którym czas realizacji skracamy do minimum.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszej oferty, należy skontaktować się z nami w celu uzgodnienia miejsca i terminu oględzin. Nasz pracownik może dotrzeć do wskazanego przez klienta punktu. Wystarczy podczas rozmowy telefonicznej przekazać najważniejsze informacje. Kontakt możliwy jest również przez e-mail i formularz dostępny na stronie.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu to szybki proces, podczas którego nasz pracownik dokładnie sprawdza stan techniczny i wizualny samochodu, a na podstawie dokonanej analizy proponuje cenę. W trakcie inspekcji sprawdzana jest między innymi powłoka lakiernicza, oryginalność szyb czy pojedynczych elementów blacharskich.


Kupno samochodu

Po dokonanych oględzinach i zaakceptowaniu ceny przychodzi czas na podpisanie przejrzystej i zrozumiałej umowy kupna-sprzedaży. Na jej podstawie wypłacana jest należność w formie gotówki lub na konto na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Chełmno

  Skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych w Auto Kurek – Chełmno i okolice

  Nasz skup aut w Chełmnie cieszy się na rynku ogromną popularnością. Wynika ona między innymi z naszego indywidualnego podejścia do klientów. Od początku naszej działalności to właśnie klientów uznajemy za najważniejszych, dlatego w skupie pojazdów Auto Kurek pracują wyłącznie najlepsi specjaliści. Wszyscy przechodzą cykliczne szkolenia i mają zawsze aktualną wiedzę, zarówno na temat prawa, jak i mechaniki samochodowej. Mamy wszystkie certyfikaty niezbędne do funkcjonowania skupu aut powypadkowych i sprawnych, a ponadto stale podnosimy jakość naszych usług. Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów, którzy uznają nasz skup pojazdów Auto Kurek za znakomitą alternatywę dla tradycyjnej sprzedaży samochodu w mediach społecznościowych, gazetach i wśród znajomych. Chętnie pomożemy na każdym etapie, udzielimy wyczerpujących informacji na tematy prawno-techniczne, a także zrealizujemy cały proces tak szybko jak to możliwe.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie samochodów używanych przyjmujemy każdy model pojazdu, bez względu na jego przeznaczenie, rocznik, stan czy przebieg. Dzięki temu możesz szybko pozbyć się auta osobowego, ciężarowego, terenowego czy SUV-a. Dodatkowo przyjmujemy autobusy.

  Jak wyceniacie samochody?

  Za skupowane samochody oferujemy kwotę od 300 do 200 000 zł, podchodząc indywidualnie do każdej wyceny. Uwzględniamy zalety i wady pojazdu, dzięki czemu zaproponowana cena jest zawsze adekwatna do stanu auta i korzystna dla obu stron umowy.

  Mam do sprzedania auto niesprawne. Czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Jak najbardziej! Skupujemy zarówno praktycznie nowe pojazdy, jak i auta całkowicie wyeksploatowane, niesprawne i powypadkowe, które nie nadają się już do dalszego użytkowania.

  Skup aut Chełmno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627