Skup aut Lipno - skup samochodów używanych

Szukasz pewnego i szybkiego sposobu na sprzedaż swojego samochodu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Już dziś skorzystaj z oferty naszej firmy. Skup aut Lipno gwarantuje błyskawiczną i bezpieczną transakcję opartą na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Od lat zajmujemy się skupowaniem pojazdów różnego rodzaju, w tym ciężarowych, osobowych i specjalistycznych, a nasza oferta dotyczy praktycznie wszystkich samochodów wyprodukowanych w latach 1960-2014, za które proponujemy kwotę od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Lipno – Auto Kurek

Nasz atrakcyjny cennik skupu aut obejmuje wszystkie mocne strony pojazdu, dlatego ostatecznie oferowana cena jest zawsze rozsądna i adekwatna do stanu samochodu. Już dziś skorzystaj ze skupu aut w mieście Lipno i okolicach. Poznaj zalety naszej oferty i wybierz najlepszą firmę, która odkupi od Ciebie pojazd i zajmie się wszystkimi formalnościami.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Lipno - zadzwoń 692 443 443

Poznaj szczegóły transakcji z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Przed sprzedażą samochodu należy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy czekają na zgłoszenia pod numerami telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , jak i również pod e-mailem. Dodatkowo możesz także zadać zapytanie wykorzystując w tym celu formularz kontaktowy dostępny na firmowej stronie internetowej.


Oględziny auta

Drugim etapem jest spotkanie z naszym specjalistą, który na umówionym miejscu i w dogodnym dla Ciebie terminie dokona szczegółowych oględzin samochodu, biorąc przy tym pod uwagę także jego najważniejsze zalety. Zatem zadbany lakier lub wnętrze pojazdu czy niski przebieg mogą mieć bezpośredni wpływ na zaproponowanie z naszej strony znacznie wyższej ceny niż oczekiwana.


Kupno samochodu

Na koniec, gdy zaakceptujesz warunki oferowane przez naszą firmę, przychodzi czas na sporządzenie dokumentacji sprzedaży auta, w tym przekazanie wszystkich dokumentów pojazdu oraz podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Wystarczy mieć przy sobie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, a gotówka zostanie wypłacona od ręki lub przelana na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze mocne strony to:

  • bezpieczna i szybka transakcja
  • ekspresowa wypłata gotówki lub przelew bankowy
  • kompleksowa pomoc na każdym etapie transakcji
  • całodobowa dostępność pracowników przez 7 dni w tygodniu
  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • atrakcyjna cena za każdy rodzaj pojazdu.
  skup aut lipno

  Szybko, sprawnie i bezpiecznie z firmą Auto Kurek

  Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że każda transakcja zostanie przeprowadzona szybko, sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie. Możemy odkupić od Ciebie pojazd oferując cenę za całość lub w przypadku przekazania samochodu na złom zaproponujemy cenę za każdy kilogram wraku. Ponadto skup aut w Lipnie Auto Kurek stanowi doskonałą alternatywę w stosunku do sprzedaży samochodu na własną rękę za pośrednictwem portali motoryzacyjnych, w których często spotyka się niezdecydowanych klientów zabierających tylko cenny czas, bez podjęcia ostatecznej decyzji o zakupie.

  Skup aut Lipno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627