Skup aut Pakość

W naszym skupie aut w Pakości możesz z łatwością i bez zbędnych formalności sprzedać swój samochód. Do Auto Kurek przyjmujemy auta sprawne oraz zniszczone, powypadkowe i zdezelowane, zarówno modele osobowe, jak i terenówki, auta sportowe, autobusy czy ciężarówki i wypłacamy za nie wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł.

Auto szrot Pakość – skup aut – Auto Kurek

Nasz skup samochodów używanych w Pakości Auto Kurek stanowi odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów. Samochody odbieramy naszym własnym transportem, działamy w trybie 24-godzinnym i przez 7 dni w tygodniu, a należność wypłacamy standardowo w formie gotówki podczas podpisywania umowy. Pracownicy skupu aut za gotówkę Auto Kurek również chętnie pomogą na każdym etapie współpracy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem, który jest niezbędny do rozpoczęcia współpracy i dokonania transakcji jest kontakt z naszymi pracownikami. Podczas rozmowy z konsultantem należy przekazać jak najwięcej szczegółów dotyczących samochodu oraz umówić się na oględziny. Można także wszystkie informacje przekazać mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Oględziny auta

Oględziny samochodu to jeden z ważniejszych etapów naszej współpracy. W umówionym wcześniej miejscu i w ustalonym dniu nasz pracownik pojawi się w celu spotkania z klientem i dokonania analizy pojazdu. Podczas inspekcji bierzemy pod uwagę stan techniczny i wizualny, gdyż to właśnie od zebranych informacji uzależniona jest zaproponowana cena.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji jest zaakceptowanie zaproponowanej przez nas wcześniej ceny, a także podpisanie umowy kupna-sprzedaży, która pozwoli przenieść własność na naszą firmę. Po dopełnieniu formalności wypłacamy gotówkę lub dokonujemy przelewu bankowego na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Pakość

  Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut w Pakości Auto Kurek?

  Sprzedaż samochodu bywa bardzo trudna, uciążliwa i niebezpieczna. Wie o tym doskonale praktycznie każdy, kto choćby raz chciał sprzedać swój pojazd samodzielnie, np. w mediach społecznościowych, portalach aukcyjnych czy ogłoszeniach. Nasz auto skup 24h jest doskonałą alternatywą. Jest znacznie bezpieczniejsza i szybsza – możesz w naszym skupie aut w Pakości i okolicach sprzedać auto w ciągu tylko jednego dnia roboczego. Prywatna sprzedaż wiąże się z kolei z wieloma niebezpieczeństwami. Klienci to bardzo często oszuści, którzy przeszukują sieć w poszukiwaniu niedoświadczonych sprzedających. Jesteśmy tego zupełnym przeciwieństwem. Prowadzimy skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych już od wielu lat, mamy ogromne doświadczenie, a nasi pracownicy dzięki cyklicznym szkoleniom dysponują zawsze świeżą wiedzą. Chętnie się nią podzielą w trakcie sprzedaży samochodu. Ponadto w naszym skupie pojazdów można sprzedać dosłownie każdy rodzaj auta, w tym także takie, które na rynku cieszą się zerową popularnością, a ich sprzedaż np. w internecie może trwać wiele miesięcy.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasz skup aut w Pakości przyjmuje każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od stanu technicznego i wizualnego, rocznika, modelu, marki czy przebiegu. Dzięki temu możesz szybko pozbyć się swojego samochodu i otrzymane środki przeznaczyć na dowolny cel.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochody zawsze płacimy od 300 zł do 200 000 zł, a zaproponowana kwota zawsze jest adekwatna do stanu pojazdu. Nigdy nie zaniżamy jej na siłę, a przy okazji chętnie bierzemy pod uwagę zalety, które mogą realnie wpłynąć na ostateczną wycenę.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Każda transakcja przebiega szybko i sprawnie. Wystarczy skontaktować się z nami w celu umówienia terminu oględzin, po inspekcji zaakceptować zaproponowaną cenę, a następnie podpisać stosowane dokumenty. Zwykle jesteśmy w stanie dopełnić wszystkie formalności w ciągu jednego dnia roboczego.

  Skup aut Pakość i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627