Skup aut Żnin

Skup aut w Żninie to miejsce, w którym można z łatwością sprzedać praktycznie każdy rodzaj samochodu i w każdym stanie technicznym. Przyjmujemy do naszego skupu samochodów używanych w Żninie auta osobowe, terenowe, specjalistyczne, a także autobusy i samochody ciężarowe. Płacimy za nie zależnie od stanu i wyposażenia od 300 do 200 000 zł gotówką lub przelewem przy podpisywaniu umowy.

Auto szrot Żnin – skup pojazdów – Auto Kurek

Nasz skup aut za gotówkę jest jednym z najpopularniejszych w kraju, co wynika przede wszystkim z naszego doświadczenia. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu telefonicznie oraz mailowo, a ponadto dysponujemy naszymi własnymi umowami kupna-sprzedaży. Dzięki temu cała transakcja w naszym auto skupie 24 h nie powinna zająć więcej niż jeden dzień roboczy. Możemy przyjechać po auto na miejsce odbioru naszym własnym transportem.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć z nami współpracę, wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem. Można to zrobić na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny, drugim – przesłanie wiadomości e-mailowej, a trzecim – skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Podczas pierwszej rozmowy ustalane są termin i miejsce oględzin pojazdu. Nasz pracownik w umówionym dniu dokonuje dokładnej analizy stanu technicznego i wizualnego auta i na podstawie inspekcji proponuje cenę. Zawsze chętnie bierzemy pod uwagę zalety samochodu, które mogą realnie podnieść jego wartość.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy jest kupno przez naszą firmę samochodu od klienta. Proces ten przebiega szybko i sprawnie. Po zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty pozostaje dopełnienie niezbędnych formalności, w tym podpisania umowy kupna-sprzedaży, a następnie przychodzi czas na wypłatę gotówki do ręki lub przelewem.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Żnin

  Skup aut na części Auto Kurek – oferta skrojona na miarę

  Wśród wielu zalet naszego skupu aut w Żninie i okolicach zdecydowanie warto wymienić indywidualne podejście do klienta. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim stażem na rynku motoryzacyjnym, którzy z chęcią udzielą wielu wyczerpujących informacji na temat każdego etapu sprzedaży, odpowiedzą na pytania natury technicznej oraz prawnej, a także pokierują w dalszych krokach związanych ze sprzedażą. Co więcej, skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych to podstawa naszej działalności. W efekcie zapewniamy błyskawiczną obsługę, możliwość sprzedaży pojazdu w ciągu jednego dnia, a także kontakt telefoniczny 24 godziny na dobę. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i pozwoleniami. Zapraszamy do naszego skupu aut na części – zapewniamy indywidualne podejście, wysoką cenę odkupu oraz przyjazną atmosferę.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Na nasz skup przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu – modele osobowe, ciężarowe, terenowe, a także te o specjalistycznym przeznaczeniu. Stan nie jest istotny, dlatego możesz odsprzedać nam zarówno praktycznie nowe auto, jak i pojazd zupełnie wyeksploatowany.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochód proponujemy kwotę mieszczącą się w przedziale od 300 do 200 000 zł. Aby ją ustalić, dokonujemy oględzin, w tym sprawdzenia stanu technicznego i wizualnego pojazdu, dzięki czemu zaoferowana cena jest zawsze adekwatna do danego modelu.

  Jak wyceniacie samochody?

  Wycena samochodu jest zawsze korzystna dla obu stron. Podczas oględzin bierzemy pod uwagę wszelkie zalety danego modelu. Na podwyższenie kwoty może wpłynąć dobrze zachowany lakier, niski przebieg czy dodatkowe wyposażenie.

  Skup aut Żnin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  \

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627