Złomowanie aut Łódzkie - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w województwie łódzkim jeszcze nigdy nie było tak proste. Już dziś możesz skorzystać z auto kasacji jako osoba prywatna lub przedsiębiorca i oddać na złom samochód, który nie nadaje się do dalszej jazdy. Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, ugruntowaną pozycją na rynku oraz doskonałymi opiniami wśród kontrahentów. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełen profesjonalizm, rzetelność i uczciwość.

Auto szrot łódzkie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Z naszych usług dotyczących złomowania aut w województwie łódzkim mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy tego rejonu, a także pozostałych polskich miast, gdyż działamy na terenie całego kraju 24 godziny na dobę. Przeprowadzany przez naszych specjalistów demontaż aut przebiega szybko i sprawnie. Ogromną zaletą prowadzonej przez nas kasacji pojazdów jest możliwość oddania na auto szrot każdego modelu samochodu, bez względu na jego stan, rocznik, model czy przebieg.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut łódzkie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca?


Kontakt telefoniczny

Naszym klientom oferujemy sprawne i szybkie złomowanie samochodu nienadającego się do dalszego użytku. W celu skorzystania z usług auto szrotu wystarczy skontaktować się nami wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej lub dzwoniąc pod jeden z podanych numerów 692 443 443 lub 660 637 702.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej następuje weryfikacja i jednocześnie wycena pojazdu, która odbywa się na podstawie przedstawionych danych przez klienta. Jest ona zawsze rzetelna i korzystna dla obu stron.


Kupno samochodu

Procedurę kasacji pojazdu kończy podpisanie umowy i dopełnienie niezbędnych formalności, które są ograniczone do minimum. Następnie przekazujemy ustaloną kwotę w gotówce do ręki.

złomowanie aut łódzkie

Korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą:

  • szybka i sprawna kasacja pojazdów,
  • błyskawiczna wycena i natychmiastowa wypłata należnej kwoty w formie gotówkowej,
  • świadczymy usługi przez całą dobę,
  • pojazd odbieramy własnym transportem,
  • dojazd na wskazany adres jest darmowy,
  • zapewnimy indywidualne podejście do klienta.

Skorzystanie z usługi auto szrotu ma wiele zalet, o czym przekonuje się co roku coraz większa liczba klientów. Warto wśród nich wymienić między innymi możliwość uniknięcia obowiązkowych opłat za niesprawny pojazd, np. ubezpieczenia OC oraz parkingu, które generują bardzo duże koszty utrzymania auta. Kolejną zaletą jest możliwość pozbycia się pojazdu w ciągu jednego tylko dnia, wraz z jego oględzinami oraz ważeniem i wszelkimi formalności związanymi z przeniesieniem praw własności. Aby jednak cały proces przebiegł prawidłowo, warto skorzystać z usługi złomowania aut w województwie łódzkim realizowaną przez naszą firmę Auto Kurek. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo całej transakcji, szybką realizację oraz wstępnie przygotowane umowy, które zabezpieczają interes obu stron. Zachęcamy również do skorzystania z usługi skupu aut, która stanowi znakomitą alternatywę do sprzedaży auta w mediach.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy