Złomowanie aut Piotrków Trybunalski – kasacja samochodów

Auto-Kurek to firma, która od wielu lat działa w branży motoryzacyjnej oferując usługi złomowania, kasacji oraz skupu używanych pojazdów. Przedsiębiorstwo zajmuje się również sprzedażą części wymiennych do aut osobowych znanych marek oraz skupem surowców wtórnych i silników przeznaczonych na eksport. Auto-Kurek to wiele oddziałów stacjonarnych zlokalizowanych w siedmiu województwach na terenie kraju. Tym, co wyróżnia ich usługi jest indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne ceny oraz minimum formalności.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom zapewniamy bezproblemowe i błyskawiczne złomowanie auta. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Kolejnym krokiem jest błyskawiczna wycena auta – przeprowadza się ją przez rozmowę telefoniczną na podstawie informacji podanych przez właściciela auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (przy czym gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  Stare zardzewiałe auto

  Chcesz pozbyć się szybko i tanio niesprawnego samochodu? Wybierz auto szrot w Piotrkowie Trybunalskim!

  Auto-Kurek to licencjonowany punkt demontażu pojazdów działający w ramach specjalnego zezwolenie wydanego przez urząd wojewódzki. Klienci firmy mogą być pewni, że wszystkie transakcje są legalną i zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Sprzedaż pojazdu odbywa się na podstawie obopólnej umowy kupna-sprzedaży i na korzystnych dla każdej ze stron zasadach. Firma zapewnia transport niesprawnego auta i dopełnienie wszelkich formalności.

  Sprzedaż pojazdu wymaga posiadania przy sobie ważnych dokumentów. Nie możesz zapomnieć dowodu tożsamości, dowodu rejestracyjnego oraz kompletu umów kupna sprzedaży (jeśli występuje). W przypadku braku ważnego dokumentu należy dostarczyć stosowne oświadczenie, którego wzór znajduje się na stronie internetowej firmy. Każdy z klientów może liczyć również na profesjonalną pomoc ze strony pracowników oddziału oraz rzetelną wycenę, która w głównej mierze zależy od wagi oraz stanu technicznego pojazdu.

  Szybka obsługa i atrakcyjna cena w Skupie aut w Piotrkowie Trybunalskim!

  Głównym filarem działalności firmy jest skup samochodów używanych – niezależne od marki, modelu czy stanu technicznego. Auto-Kurek zajmuje się również skupowaniem pojazdów o różnym przeznaczeniu – od aut osobowych, poprzez samochody ciężarowe i dostawcze aż po pojazdy luksusowe o unikalnym charakterze. Oferta skierowana jest również do właścicieli aut firmowych i flotowych, które ze względu na stan zużycia i wysoki przebieg nie są skupowane przez konkurencyjne firmy.

  Zielone BMW

  W każdym z punktów obsługi można spotkać wykwalifikowanych pracowników, którzy dokonają rzetelnej wyceny pojazdu. Od razu po podpisaniu umowy i sfinalizowaniu transakcji pieniądze trafiają do rąk klienta – w formie gotówkowej lub za pośrednictwem przelewu bankowego na wskazany w umowie numer rachunk. Zainteresowany? Odwiedź oddział w Piotrkowie Trybunalskim i przekonaj się jakie to proste!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.