Złomowanie aut Piotrków Trybunalski – kasacja samochodów

Auto-Kurek to firma, która od wielu lat działa w branży motoryzacyjnej oferując usługi złomowania, kasacji oraz skupu używanych pojazdów. Przedsiębiorstwo zajmuje się również sprzedażą części wymiennych do aut osobowych znanych marek oraz skupem surowców wtórnych i silników przeznaczonych na eksport. Auto-Kurek to wiele oddziałów stacjonarnych zlokalizowanych w siedmiu województwach na terenie kraju. Tym, co wyróżnia ich usługi jest indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne ceny oraz minimum formalności.
Kontakt telefoniczny

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom zapewniamy bezproblemowe i błyskawiczne złomowanie auta. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Kolejnym krokiem jest błyskawiczna wycena auta – przeprowadza się ją przez rozmowę telefoniczną na podstawie informacji podanych przez właściciela auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (przy czym gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy

  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  Stare zardzewiałe auto

  Chcesz pozbyć się szybko i tanio niesprawnego samochodu? Wybierz auto szrot w Piotrkowie Trybunalskim!

  Auto-Kurek to licencjonowany punkt demontażu pojazdów działający w ramach specjalnego zezwolenie wydanego przez urząd wojewódzki. Klienci firmy mogą być pewni, że wszystkie transakcje są legalną i zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Sprzedaż pojazdu odbywa się na podstawie obopólnej umowy kupna-sprzedaży i na korzystnych dla każdej ze stron zasadach. Firma zapewnia transport niesprawnego auta i dopełnienie wszelkich formalności.

  Sprzedaż pojazdu wymaga posiadania przy sobie ważnych dokumentów. Nie możesz zapomnieć dowodu tożsamości, dowodu rejestracyjnego oraz kompletu umów kupna sprzedaży (jeśli występuje). W przypadku braku ważnego dokumentu należy dostarczyć stosowne oświadczenie, którego wzór znajduje się na stronie internetowej firmy. Każdy z klientów może liczyć również na profesjonalną pomoc ze strony pracowników oddziału oraz rzetelną wycenę, która w głównej mierze zależy od wagi oraz stanu technicznego pojazdu.

  Szybka obsługa i atrakcyjna cena w Skupie aut w Piotrkowie Trybunalskim!

  Głównym filarem działalności firmy jest skup samochodów używanych – niezależne od marki, modelu czy stanu technicznego. Auto-Kurek zajmuje się również skupowaniem pojazdów o różnym przeznaczeniu – od aut osobowych, poprzez samochody ciężarowe i dostawcze aż po pojazdy luksusowe o unikalnym charakterze. Oferta skierowana jest również do właścicieli aut firmowych i flotowych, które ze względu na stan zużycia i wysoki przebieg nie są skupowane przez konkurencyjne firmy.

  Zielone BMW

  W każdym z punktów obsługi można spotkać wykwalifikowanych pracowników, którzy dokonają rzetelnej wyceny pojazdu. Od razu po podpisaniu umowy i sfinalizowaniu transakcji pieniądze trafiają do rąk klienta – w formie gotówkowej lub za pośrednictwem przelewu bankowego na wskazany w umowie numer rachunk. Zainteresowany? Odwiedź oddział w Piotrkowie Trybunalskim i przekonaj się jakie to proste!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.