Złomowanie aut Skierniewice – kasacja samochodów

Firma F.H.U.FROST zajmuje się złomowaniem i kasacją pojazdów od wielu lat. Mimo, że nasza siedziba jest usytuowana w Radziejowie w województwie kujawsko-pomorskim, to Państwa miejsce zamieszkania nie jest dla nas barierą. Działamy na terenie całego kraju. Współpracujemy między innymi z klientami zamieszkującymi Skierniewice. Auto Kurek to auto szrot, w którym cenimy sobie kontakt z klientem, zaufanie i partnerskie relacje. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze rozwiązania były jak najbardziej atrakcyjne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można liczyć na błyskawiczne i bezproblemowe złomowanie pojazdu. Aby nawiązać z naszą firmą współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – przez dodany na witrynie formularz lub dzwoniąc na następujące numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz pracownik w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o podanie standardowych informacji, dzięki którym możliwa będzie całkowita wycena pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • samochód odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  czerwona honda

  Auto szrot w Skierniewicach

  Dzięki zaufaniu tak wielu klientów z całej Polski jesteśmy w stanie stale rozszerzać zakres świadczonych usług. Auto szrot w Skierniewicach to jedna z usług, dzięki której możemy zaproponować Państwu korzystne warunki współpracy. Nasi klienci cenią nasz profesjonalizm. Jako doświadczeni profesjonaliści, skupowaliśmy już wiele marek samochodów o różnych gabarytach i różnym stopniu uszkodzenia. Dzięki fachowo przeprowadzonej rozbiórce części dajemy autom drugie życie.

  Skorzystaj z naszych usług – Auto szrot Skierniewice

  Z usług auto szrotu w Skierniewicach korzystają zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy, którzy prowadzą warsztaty samochodowe. Części powypadkowych aut bardzo często wymagają odświeżenia, ale ich stan techniczny pozostaje bez zarzutu. Zaręczamy, że nasze usługi są na najwyższym poziomie, a nasi klienci mogą czuć się całkowicie bezpieczni podczas całej transakcji. Zajmujemy się sprzedażą tylko sprawdzonych części, których automatyka nie będzie miała negatywnego wpływu na jakość i stan techniczny pojazdu.

  Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by realizowana usługa była na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem, które zyskało zaufanie wielu zadowolonych klientów. Dzięki naszej flocie odbieramy samochody od naszych klientów z każdego miejsca w Polsce, a wszelkie formalności załatwiamy od ręki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

  srebrne daewoo

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.