Auto szrot Skierniewice – Złomowanie i kasacja

Zaufanie klientów to nasz priorytet

Firma F.H.U.FROST zajmuje się złomowaniem i kasacją pojazdów od wielu lat. Mimo, że nasza siedziba jest usytuowana w Radziejowie w województwie kujawsko-pomorskim, to Państwa miejsce zamieszkania nie jest dla nas barierą. Działamy na terenie całego kraju. Współpracujemy między innymi z klientami zamieszkującymi Skierniewice. Auto Kurek to auto szrot, w którym cenimy sobie kontakt z klientem, zaufanie i partnerskie relacje. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze rozwiązania były jak najbardziej atrakcyjne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

auto szrot skierniewice
kontakt telefoniczny
czerwona honda

Auto szrot – Skierniewice

Dzięki zaufaniu tak wielu klientów z całej Polski jesteśmy w stanie stale rozszerzać zakres świadczonych usług. Auto szrot w Skierniewicach to jedna z usług, dzięki której możemy zaproponować Państwu korzystne warunki współpracy. Nasi klienci cenią nasz profesjonalizm. Jako doświadczeni profesjonaliści, skupowaliśmy już wiele marek samochodów o różnych gabarytach i różnym stopniu uszkodzenia. Dzięki fachowo przeprowadzonej rozbiórce części dajemy autom drugie życie.

Skorzystaj z usług auto szrotu w Skierniewicach

Z usług auto szrotu w Skierniewicach korzystają zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy, którzy prowadzą warsztaty samochodowe. Części powypadkowych aut bardzo często wymagają odświeżenia, ale ich stan techniczny pozostaje bez zarzutu. Zaręczamy, że nasze usługi są na najwyższym poziomie, a nasi klienci mogą czuć się całkowicie bezpieczni podczas całej transakcji. Zajmujemy się sprzedażą tylko sprawdzonych części, których automatyka nie będzie miała negatywnego wpływu na jakość i stan techniczny pojazdu.

Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by realizowana usługa była na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem, które zyskało zaufanie wielu zadowolonych klientów. Dzięki naszej flocie odbieramy samochody od naszych klientów z każdego miejsca w Polsce, a wszelkie formalności załatwiamy od ręki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

srebrne daewoo

Formularz zgłoszeniowy