Złomowanie aut Bełchatów – kasacja samochodów

Auto-Kurek to firma z branży motoryzacyjnej, która od lat zajmuje się kasacją, złomowaniem oraz skupem aut na terenie całej Polski. Punkty obsługi klienta znajdują się w siedmiu województwach – jeden z nich zlokalizowany jest w Bełchatowie. Poza podstawową działalnością przedsiębiorstwo opartą na skupowaniu używanych pojazdów firma zajmuje się również sprzedażą części do aut osobowych, skupem surowców wtórnych oraz silników na eksport. Od konkurencji wyróżnia ją wysoka jakość oferowanych usług oraz atrakcyjne ceny.

Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

 • zapewniamy łatwą procedurę,
 • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
 • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
 • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
 • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
 • pojazd odbieramy do złomowania z własnym transportem.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom oferujemy profesjonalne oraz sprawne złomowanie auta. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz specjalista w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie niezbędnych danych, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (przy czym zapewniamy minimum formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Zielone zniszczone auto

  Auto szrot w Bełchatowie

  Auto-Kurek to licencjonowany punkt demontażu pojazdów posiadający zezwolenie od właściwego wojewody. Firma zajmuje się kasacją i złomowaniem starych i niesprawnych pojazdów – cała procedura jest szybka, tania i całkowicie legalna. Klienci każdego z punktów na terenie kraju, również mieszkańcy Bełchatowa i okolic mają możliwość kasacji pojazdów, które nie posiadają ważnego dowodu rejestracyjnego – w takich przypadkach wystarczy wypełnić stosowne oświadczenie dostępne na stronie internetowej firmy.

  Auto-Kurek oferuje przede wszystkim korzystne warunki finansowe oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystko odbywa się legalnie a cała procedura opiera się na tradycyjnej umowie kupna-sprzedaży w najbliższy punkcie. Klient nie musi martwić się również transportem auta – pracownicy punktu odbiorą pojazd pod wskazanym adresem i dokonają indywidualnej wyceny na podstawie wagi auta, jego modelu i stanu technicznego oraz unikatowości.

  Skup aut używanych w Bełchatowie – dostępny 7 dni w tygodniu!

  Auto-Kurek oferuje również skup aut używanych wszystkich marek na terenie całego kraju – niezależnie od ich przebiegu, stanu technicznego, wieku czy stopnia zużycia. Osoby chcące sprzedać samochody dostawcze, ciężarowe, terenowe a nawet luksusowe otrzymają korzystną ofertę cenową i indywidualną wycenę wartości pojazdu wykonaną przez wykwalifikowanych pracowników wybranego punktu. Firma skupuje również auta uszkodzone, serwisowane oraz w odróżnieniu od konkurencji, również pojazdy firmowe i flotowe.

  Czerwona furgonetka

  Każdy z oddziałów na terenie kraju dostępny jest dla klientów 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Klienci firmy nie muszą martwić również o sprawy techniczne i formalne – pracownicy zorganizują transport pojazdu i przygotują potrzebne do sfinalizowania transakcji dokumenty. Ogromną zaletą jest również szybka procedura kupna-sprzedaży dająca gwarancję szybkiej wypłaty należności w gotówce lub w formie przelewu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627