Złomowanie aut Wielkopolskie - demontaż i kasacja samochodów

Nasz auto szrot Auto Kurek jest jednym z najpopularniejszych w całej Polsce, dlatego sieć złomowania aut rozszerzyliśmy na województwo wielkopolskie. Usługa kasacji aut jest jedną z najważniejszych w naszym katalogu, którą dedykujemy właścicielom praktycznie wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych. Możesz u nas dokonać złomowania auta miejskiego, terenowego oraz autobusu czy też pojazdu specjalistycznego zarówno w dobrym stanie technicznym, jak i po wypadkach, powodzi i pożarze.

Auto szrot wielkopolskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wiele zalet naszej auto kasacji w województwie wielkopolskim i okolicach sprawia, że corocznie odwiedza nas wielu klientów poszukujących szybkiej realizacji usług oraz przyjaznej atmosfery na każdym jej etapie. Warto wśród nich wymienić wypłatę standardowo w formie gotówki, przejrzyste i proste umowy, a także indywidualne podejście do wszystkich zleceń. Zapraszamy do kontaktu z naszym demontażem samochodów w województwie wielkopolskim Auto Kurek!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut wielkopolskie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać ze złomowania samochodu w województwie wielkopolskim, zadzwoń do nas na jeden z podanych numerów i przekaż nam wszelkie informacje na temat auta, które chcesz zezłomować. Umów się wraz z konsultantem na dogodny termin ważenia i przygotuj wszelkie niezbędne dokumenty.


Weryfikacja pojazdu

Do zrealizowania procesu złomowania auta w województwie wielkopolskim niezbędne będzie jego ważenie, które jest podstawą do obliczenia wysokości wynagrodzenia. Po zważeniu otrzymaną wartość porównamy z wartością znajdującą się w dowodzie rejestracyjnym i dokonamy obliczeń. Wówczas także przekażemy cenę, którą uzyskasz z tytułu kasacji auta.


Kupno samochodu

Ostatnim i zarazem także najprzyjemniejszym etapem złomowania samochodu w województwie wielkopolskim jest przekazanie nam wszelkich dokumentów i podpisanie umowy, a także wypłata gotówki, którą przekazujemy zawsze standardowo do ręki. Nasz pracownik również pomoże we wszelkich kwestiach związanych z wymogami formalnymi i nie tylko.

złomowanie aut wielkopolskie

Atuty firmy Auto Kurek:

  • możliwość kontaktu z nami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • krótki czas realizacji,
  • przyjazna atmosfera i pomocna obsługa,
  • duże doświadczenie naszej marki,
  • bezpieczna transakcja i przejrzyste umowy.

Ze złomowania pojazdów zazwyczaj korzysta się w skrajnych przypadkach. Zniszczone auta wskutek powodzi, aktów wandalizmu, kradzieży bądź pożaru czy też gradobicia często nie nadają się do naprawy, głównie ze względów ekonomicznych. Często także ich naprawa wcale nie zapewnia odzyskania ich pełni sprawności oraz bezpieczeństwa. Właśnie z tego względu zachęcamy do kasacji pojazdów w województwie wielkopolskim, które stanowi doskonały wybór w tego typu przypadkach. Chętnie pomożemy we wszystkich formalnościach i udzielimy wyczerpujących informacji na temat dalszych kroków niezbędnych np. do wyrejestrowania auta. W naszym auto złomie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści. Skorzystaj z ich wiedzy i zadzwoń do nas jeszcze dziś!

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy