Skup aut Małopolskie - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Małopolsce możesz sprzedać praktycznie każde auto w doskonałej cenie wynoszącej od 300 do 200 000 zł. Do naszego skupu samochodów używanych przyjmujemy auta w doskonałym stanie technicznym oraz pojazdy, które nadają się jedynie do naprawy, gdyż są wyeksploatowane lub całkowicie zużyte. Ponadto możesz u nas sprzedać także pojazdy specjalistyczne, a wśród nich również ciężarówki oraz autobusy i inne pojazdy.

Skup samochodów Auto Kurek – obsługujemy również woj. małopolskie

W naszym skupie samochodów używanych w woj. małopolskim stawiamy między innymi na pełne bezpieczeństwo transakcji. Podczas wyceny auta bierzemy pod uwagę także jego zalety, a nie wyłącznie wady, a należność w formie wynagrodzenia za sprzedaż zawsze wypłacamy w formie gotówki do ręki. Ponadto możemy dojechać na miejsce wybrane przez klienta naszym własnym dojazdem i to całkowicie za darmo.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek woj. małopolskie - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać ze jednego ze skupów aut w Małopolsce Auto Kurek, wystarczy do nas zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonu bądź skontaktować się za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie WWW. Podczas rozmowy warto jest przekazać naszym konsultantom jak najwięcej informacji dotyczących pojazdu oraz umówić się na spotkanie ze specjalistą w celu weryfikacji pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Inspekcja samochodu to najważniejszy etap naszej transakcji. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego możemy umówić się na oględziny w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasz pracownik przyjedzie na wskazane miejsce i sprawdzi stan pojazdu zarówno techniczny, jak i wizualny, a na podstawie uzyskanych informacji zaproponuje cenę.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny wystarczy podpisać umowę kupna-sprzedaży, a także przekazać nam wszystkie dokumenty dotyczące pojazdu. Po tym procesie przychodzi czas rozliczenia. Klient zawsze otrzymuje gotówkę do ręki lub na życzenie płatność w formie przelewu bankowego na wskazane konto.

Formularz zgłoszeniowy

skup aut małopolskie

Dlaczego warto sprzedać auto w naszym auto skupie 24h?

W naszym skupie aut za gotówkę możesz sprzedać praktycznie wszystkie samochody, w każdym stanie wizualnym oraz technicznym za korzystną cenę. Takie rozwiązanie ma same zalety w stosunku do prywatnej sprzedaży własnego auta w różnych mediach, np. w internecie lub w prasie. Zazwyczaj osoby zainteresowane zakupem auta od osoby prywatnej to ludzie, którzy chcą jak najbardziej zbić cenę, mogą być także niebezpieczni i dążyć do oszustwa. W naszym skupie samochodów używanych w Małopolsce możesz sprzedać auto w zasadzie natychmiast – już w kilka godzin po wykonaniu telefonu do naszej siedziby. Podczas inspekcji pracownik oceni stan Twojego auta i zaproponuje odpowiednie wynagrodzenie, które wypłacimy w formie gotówki, podpisując zarazem umowę kupna-sprzedaży.

Skup aut woj. małopolskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627