Skup aut Wieliczka - skup samochodów używanych

W skupie aut w Wieliczce Auto Kurek stawiamy na największą liczbę usług na rynku. Sprzedasz u nas auta każdego rodzaju, zarówno samochody osobowe, jak i modele użytkowe o konkretnym przeznaczeniu, np. ciężarówki oraz auta dostawcze. Płacimy za dany egzemplarz kwotę w zakresie od 300 do 200 000 zł, zależnie od jego stanu oraz zużycia. W naszej firmie dokonujemy także skupu aut powypadkowych oraz zniszczonych.

Skup samochodów używanych w Wieliczce Auto Kurek zaprasza do współpracy między innymi osoby, które cenią sobie przyjazną atmosferę oraz profesjonalną obsługę. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dbając o stałą poprawę naszych usług. Dysponujemy także własnym transportem, którym możemy dojechać na wybrane przez klienta miejsce i dokonać analizy pojazdu w wybranej lokalizacji.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej współpracy jest kontakt z pracownikiem, który możliwy jest zarówno pod numerem telefonu infolinii, jak i również pod emailem. Odpowiadamy także na zgłoszenia czy zapytania przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na naszej firmowej stronie internetowej. W rozmowie warto ustalić spotkanie ze specjalistą w celu oględzin, a także przekazać najistotniejsze informacje na temat pojazdu, co znacznie przyspieszy transakcję.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu często stresują naszych klientów, jednak już po przyjeździe pracownika firmy Auto Kurek na wskazane miejsce w ustalonym terminie każda osoba przekonuje się, że cały proces jest bardzo przyjemny i bezpieczny, dlatego nie ma powodów do obaw. Podczas inspekcji nasz pracownik kontroluje stan pojazdu, zarówno techniczny, jak i wizualny, po czym na podstawie zebranych informacji proponuje cenę.


Kupno samochodu

Kupno samochodu przez naszą firmę to doskonałe rozwiązanie dla każdego klienta, który ceni sobie swój czas i swoje pieniądze. Oferujemy zawsze rozsądną cenę, adekwatną do stanu auta, a cały proces formalności przebiega szybko i sprawnie. Wystarczy zaakceptować proponowaną kwotę, a także podpisać stosowne dokumenty, co gwarantuje otrzymanie gotówki do ręki w tym samym dniu.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Wieliczka

  Wybierz już dziś skup aut w Wieliczce i okolicach Auto Kurek

  W firmie Auto Kurek nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Wśród ciekawych usług realizowanych przez skup aut za gotówkę Auto Kurek warto wyróżnić możliwość dojazdu na miejsce wybrane przez klienta. Dzięki temu możesz sprzedać uszkodzony samochód bez wożenia go do naszego punktu za pomocą lawety lub holowania. Każdą transakcję kończymy wypłatą gotówki do ręki (na życzenie klienta również przelewem bankowym), a także zawsze podpisujemy przejrzyste i bezpieczne umowy, które chronią dobro obu stron. Skorzystaj już dziś z usług naszego auto skupu 24h. Zadzwoń na naszą infolinię bądź napisz do nas wiadomość e-mail – odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasza firma, spełniając oczekiwaniom klientów, skupuje każdy rodzaj pojazdu, bez względu na markę, model, przeznaczenie, przebieg, rocznik czy stan. Dzięki temu możesz sprzedać nam samochód osobowy, ciężarowy czy specjalistyczny. Nie ma żadnych ograniczeń, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Przekonaj się o tym już dziś, korzystając z usług naszego auto skupu 24h w Wieliczce.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochody płacimy cenę adekwatną do ich stanu. Mieści się ona zawsze w zakresie od 300 do 200 000 zł i dokładamy wszelkich starań, aby była satysfakcjonująca dla obu stron.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Niesprawne auto nie jest dla nas żadną przeszkodą, gdyż skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym i wizualnym. Dzięki temu możesz sprzedać nam praktycznie nowy samochód, jak również całkowicie wyeksploatowany, który nie nadaje się do dalszej jazdy czy jego naprawa jest nieopłacalna.

  Skup aut Wieliczka i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627