Skup aut Bochnia - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Bochni możesz sprzedać swój samochód i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie wynoszące od 300 do 200 000 zł. Skupujemy auta w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, które mogą mieć jedynie kilka lat użytkowania za sobą, jak również egzemplarze powypadkowe lub całkowicie zniszczone i wysłużone. Auta, które możesz sprzedać w naszym skupie samochodów używanych w Bochni, to między innymi samochody osobowe, dostawcze, użytkowe czy specjalistyczne.

Wśród zalet naszego skupu aut w Bochni i okolicach należy wymienić między innymi fakt, iż pracujemy w trybie 24-godzinnym, dzięki czemu możesz sprzedać u nas auto w dogodnym dla siebie momencie. Inspekcji możemy dokonać nie tylko w naszym punkcie znajdującym się w Bochni, lecz także w wybranym przez Ciebie miejscu, gdzie dojedziemy własnym transportem. Wynagrodzenie z tytułu sprzedaży auta wypłacamy standardowo w formie gotówki, a na wyraźne życzenie klienta przelewem bankowym.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Skup aut z naszą firmą Auto Kurek jest niezwykle prostą i niewymagającą czynnością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego też pracujemy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Aby rozpocząć współpracę z nami, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Podczas rozmowy wystarczy umówić się na dogodny dla siebie termin w celu przeprowadzenia inspekcji samochodu.


Weryfikacja pojazdu

Po wyznaczeniu dogodnego dla siebie terminu nasz pracownik przyjeżdża w ustalone miejsce w celu dokonania inspekcji samochodu. Wyceniamy go na podstawie stanu technicznego, marki oraz rocznika, biorąc pod uwagę dodatkowe wyposażenie, które może znacznie podwyższyć ostateczną cenę, co jest korzystnym rozwiązaniem dla naszych klientów.


Kupno samochodu

To ostatni etap współpracy z firmą Auto Kurek. Cała transakcja przebiega bardzo szybko i sprawnie, gdyż cenimy czas naszych klientów. Następuje podpisanie niezbędnej dokumentacji, w tym umowy, a także zapłata ustalonej kwoty za auto. Cena jest zawsze satysfakcjonująca dla obu stron.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Bochnia

  Dlaczego skup samochodów używanych w Bochni jest znacznie lepszym wyborem niż sprzedaż prywatna?

  Sprzedaż samochodu to zawsze bardzo stresujące zajęcie, które wymaga mnóstwa odwagi. Potencjalnie zainteresowani klienci mogą być niebezpieczni i mogą chcieć wymuszać sprzedaż auta w cenie, która będzie dla nich odpowiednia. W naszym auto skupie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży, którzy doskonale znają jej specyfikę i wiedzą, co zrobić, aby sprzedaż auta była szybka, prosta i przyjemna. W firmie Auto Kurek do transakcji podchodzimy z należytym szacunkiem i staramy się, aby każda była dobrze zapamiętana przez danego klienta. Już dziś zadzwoń do naszej firmy i wybierz odpowiedni termin osobistych oględzin, na którym ocenimy Twój samochód zarówno w kwestii wizualnej, jak i technicznej. Gwarantujemy szybką realizację – nawet w ciągu 24 godzin, a także doskonałą atmosferę podczas całego procesu sprzedaży samochodu.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy wszystkie samochody, dlatego korzystając z usług naszego auto skupu 24h, możemy odkupić od Ciebie pojazd osobowy, ciężarowy, terenowy, sportowy, a także specjalistyczny. Stan techniczny aut nie ma znaczenia – skupujemy zarówno samochody w nienagannym stanie, jak i te po wypadkach, uszkodzone lub rozbite. Interesuje nas każdy rocznik, niezależnie od przebiegu.

  Ile płacimy za samochody?

  Proponujemy kwotę mieszczącą się w przedziale od 300 do 200 000 zł w zależności od modelu samochodu, a także jego stanu. Zaproponowana cena zawsze uwzględnia wszystkie zalety danego pojazdu, dzięki czemu jest korzystna dla klienta.

  Jak wyceniacie samochody?

  Wycena samochodu zawsze jest obiektywna i satysfakcjonująca dla obu stron. Bierzemy pod uwagę wszystkie szczegóły, a także nie zaniżamy na siłę ceny, wyolbrzymiając wady. Na podwyższenie należnej kwoty może mieć wpływ niski przebieg, doskonale zachowany lakier bądź dodatkowe wyposażenie.

  Skup aut Bochnia i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627